201

Odp: Lost Party 2021

Rozesłałem loginy i hasła do systemu logowania dla uczestników online/wspierających.

Sprawdziłem 3x czy wszystkim wysłałem, ale jeśli wiadomość do Ciebie nie dotarła a powinna (a więc masz bilet tegoroczny lub przeniesiony z poprzedniego roku), to proszę o PILNY kontakt pod vasco@atari8.info.

A za moment koncert Katoda!

Zawsze aktualny stream: https://www.lostparty.pl/2021/

202

Odp: Lost Party 2021

Wyniki:

Atari - Music Compo:
1. Chipster Harmony - Zdenek "PG" Eisenhammer
2. Dokidoki-kun, tasukete~! - AceMan/Agenda^Resistance^Dreamweb
3. Wesoła Okrężnica - Lisu/Tristesse
4. Partyzantka - VLX/Lamers
5. ZUSanna - Pancio
6. K.C.I.D - Zoltraks (ZoltarX)
7. Over Brisk Temptations - tatqoo/taquart

Atari - Graphics Compo:
1. Lost in Kyoto - Tiger/New Generation
2. A Study in Sodium - PG
3. JUŻ TERAZ NIE TRZEBA SIĘ JEGO BAĆ - PIESIU / AGENDA
4. Twierdza - Alex_d
5. Panna Kowidowa - Atari FAN

Atari 256 B Intro Compo:
1. Breakout - Piesiu/Agenda, tr1x/Agenda
2. church - gorgh/Agenda
3. Alive - gorgh/Agenda
4. Route66 - tr1x/Agenda
5. plt - ajcek/Lamers
6. double direction - xeen/Agenda

C64/ZX - Graphics Compo:
1. Lost - Facet/Genesis Project
2. Sports-car - HAIRDOG/BOOM!
3. y o u n g - y a n g - At0m/Joker/Speccy.pl
4. Japanese Landscape - Grongy

Spectrum - AY Music Compo:
1. Hedgedog / Piesojeż - AceMan/Agenda^Resistance^Dreamweb
2. Lost Memories - Pator/Joker
3. Summwer_wave - MCH/Joker^MultiStyle Labs
4. LeApfRoG - Slash_AtD/RPSG
5. Uturna - fatalsnipe
6. dupa glowa komodore - Zlew

ZX Spectrum - 256 B Intro Compo:
1. ViFi - Videoram Filler - Busy soft & hard
2. Metaballs 256 - Busy soft & hard
3. Clockwork Circlres - MoNsTeR/GDC
4. 1490bpm - .ded^RMDA
5. ZXN.RU - .ded^RMDA
6. Silence in lines - Busy soft & hard

Wild:
1. Flob - Bocianu/Tristesse    
2. TEDDY BEER C=64 PARTY INVITATION - Boom!
3. Motion tiles - Busy & Noro
4. Party all night - Lamers
5. Giana - Solo/NG
6. Investigation Report #1 - HUGE LOAD

Przepraszam, że nie umieściłem od razu ze stuffem. Miałem wszystko przygotowane do odpalenia ale mnie zagadali :(

Ostatnio edytowany przez Vasco/Tristesse (2021-07-12 23:09:08)

203

Odp: Lost Party 2021

Stuff na stronie.

204

Odp: Lost Party 2021

Jest bałaganik w tej paczce:

Katalogi:
    C64-ZX Graphics/Sports-car
    Wild/NGLP2021
są puste

Flob jest w katalogu:
    Wild/Flob/Flob

Giana jest w katalogu:
    Wild/Flob/Giana

205

Odp: Lost Party 2021

Już poprawiłem. Sports-car pojawi się, gdy tylko Pinokio mi dośle, bo mi nie przesłał a autorzy wysłali tylko do niego.

206

Odp: Lost Party 2021

To ja się jeszcze uśmiechnę o zdjęcia z party, jeśli ktoś z was je porobił. Podeślę namiar na upload na Pigwę. :)

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

207

Odp: Lost Party 2021

Epicka impreza była, ale nie wypiłem tyle, ile planowałem :)

Onizuka róla ! :)

208

Odp: Lost Party 2021

Vasco/Tristesse napisał/a:

Sports-car pojawi się, gdy tylko Pinokio mi dośle,


Trzeba było dzwonić w tej sprawie, bo miałem tu przez tydzień nie zaglądać ;) Jeszcze komunikat specjalny z mojej strony:

Co do następnej edycji LP - będą znaczne zmiany w systemie oddawania prac, a deadline będzie przesunięty z soboty na piątek. Dodatkowo - prace wysłane choć minutę po deadline nie wezmą udziału w konkursie. Tym razem "musiałem" dograć w czasie kompo pracę wysłaną bodaj o 12:20, czyli znacznie po czasie. Muszę też nadmienić, że ze wszystkich którzy brali udział w konkursach to tylko 3-4 osoby dobrze i czytelnie opisały prace. Powoduje to niezwykłe wręcz zamieszanie którego skutkiem była niemożliwość sprawdzenia wszystkiego przed kompo a to niesie za sobą niestety znaczne ryzyko. Resztę tematu już znacie, no i doszła do tego mała i dość dziwna i nieoczywista awaria sprzętowa..

No i tyle.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

209

Odp: Lost Party 2021

Zdjęcia:
- http://radi.klosz.art.pl/Lost_Party_2021/

Relacje:
- https://retrohclab.eu/lost-party-2021-relacja/

210

Odp: Lost Party 2021

Moi Milysińscy!

Nawet nie wiecie, jak bardzo cieszę się, że Was zobaczyłem - odświeżyłem stare znajomości i zawarłem nowe. I nie jest prawdą, że nad łóżkami dach przeciekał, szczególnie że prawie nie padało.

Brakujące ogniwo (© by Drac030) w DLT. ;)

Ostatnio edytowany przez Lizard (2021-07-13 08:01:26)

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

211

Odp: Lost Party 2021

Lizard napisał/a:

szczególnie że prawie nie padało.

A dokładniej, to prawie nie lało.

212

Odp: Lost Party 2021

Nie bądź taki drobiazgowy. ;) Mnie się udało dotrzeć do pokoju prawie suchym.

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

213

Odp: Lost Party 2021

Pin napisał/a:

Muszę też nadmienić, że ze wszystkich którzy brali udział w konkursach to tylko 3-4 osoby dobrze i czytelnie opisały prace. Powoduje to niezwykłe wręcz zamieszanie którego skutkiem była niemożliwość sprawdzenia wszystkiego przed kompo a to niesie za sobą niestety znaczne ryzyko. Resztę tematu już znacie, no i doszła do tego mała i dość dziwna i nieoczywista awaria sprzętowa..

A prace na spektrum ktore 'krzaczyły' bo nie raczyłeś przeczytać co było napisane na ekranie, też zaliczasz do 'obiektywnych' trudności?

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

214

Odp: Lost Party 2021

Deadline będzie dzień wcześniej, to nie będzie takich sytuacji.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

215

Odp: Lost Party 2021

@Pin pobrałem paczkę i problem był w tym, że nie zastosowałeś standardu sceny ZX. Używałeś ROM od Amstrada. Jakbyś wybrał ZX 128 z ROM-em od Sinclair to by poszło.

Z tego co się zorientowałem (jeżeli nie zaznaczono inaczej) to na scenie ZX standardem jest Pentagon 128. I to nie jest to samo na 100% co ZX 128 z tytułu odrobiny innych timingów, Scorpion to też nie to samo co Pentagon itd.

Także jak chce się prowadzić multiplatformowo to nie można znać się tylko na Atari.

Ostatnio edytowany przez zbyti (2021-07-13 12:36:59)

216

Odp: Lost Party 2021

Ja absolutnie nie mówię, że poszło ok, ale nie widziałem w regulaminie konkursów ani słowa o Pentagonie.

Aha, komentowanie na streamie i potem usuwanie nie powoduje, że wymysły, które się pisało stają się bardziej prawdziwe.

Ostatnio edytowany przez Vasco/Tristesse (2021-07-13 12:50:27)

217

Odp: Lost Party 2021

@Vasco o! Widzę, że mnie polubiłeś :P Mam sprawdzić czy Spectrum +3 to jest u was platforma czy ZX 128? :P

A co do mojego usuwania, zawsze kasuję swoje komentarze na live czy pod materiałami na YT czasem od razu czasem po czasie. Taką mam mode.

Moje wymysły powiadasz? Przyjmij krytykę, że nie potrafcie tego jak na ten moment zrobić dobrze, skoro cię pociesza, że inni robią gorzej - nie wiem. Ostatnie party na jakim byłem to był rok '95. Na tych online jakie w ostatnim roku widziałem a były multi tylko wy mieliście fuckup.

Jak na taką ilość prac łącznie 2h obsuwy to tragedia - ogarnij się.

Ostatnio edytowany przez zbyti (2021-07-14 08:32:40)

218

Odp: Lost Party 2021

Znowu wymyślasz tezę a potem ją bohatersko obalasz.

Odpowiedz mi, kiedy napisałem, że mnie pociesza, że inni robią gorzej albo przyznaj, że to była insynuacja.

Do tego czasu nie będę z Tobą dyskutował.

219

Odp: Lost Party 2021

Vasco/Tristesse napisał/a:

Znowu wymyślasz tezę a potem ją bohatersko obalasz.

Odpowiedz mi, kiedy napisałem, że mnie pociesza, że inni robią gorzej albo przyznaj, że to była insynuacja.

Do tego czasu nie będę z Tobą dyskutował.

To jest bohaterski obrońco swoich tez moje przypuszczenie - nie potwierdzasz? No to jest nadzieja, że za rok zrobisz lepsze compoty :P

220

Odp: Lost Party 2021

zbyti napisał/a:

inni robią gorzej

mozna prosic o przyklad na jakim multiplatformowym party bylo gorzej?

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

221

Odp: Lost Party 2021

xxl napisał/a:
zbyti napisał/a:

inni robią gorzej

mozna prosic o przyklad na jakim multiplatformowym party bylo gorzej?

Proszę nie wyrywać moich słów z kontekstu albo pytać o to @Vasco :] Ja nie znam przykładu w ostatnim roku takich problemów podczas prowadzenia konkursów.

Ostatnio edytowany przez zbyti (2021-07-13 14:18:34)

222

Odp: Lost Party 2021

A ja chciałem podziękować Vascowi i Agnieszce oraz zespołowi organizatorskiemu za świetne party. Przybyłem, zobaczyłem i jestem bardzo zadowolony.
Sikorowi i Shanti77 dziękuję za świetny Lost Squadron, w który można było pograć na party.
Bocianowi za genialnego Floba.
Jadowi za transport.
A partyzantom za pogawędki i atmosferę.
I przyjadę za rok też i może nawet zrobię inwitkę :P

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

223

Odp: Lost Party 2021

mono bo party bylo wyjebiste. jakies drobne potkniecie podczas compo tego nie zmieni (a wczesniejszy deadline naprawi). nawet organizerzy Xenium (pozdro!:) byli mega zadowoleni.

oczywiscie nieobecne piwniczne incele wiedza lepiej jak bylo.

224

Odp: Lost Party 2021

Też dziękuję! wszystkim zaangażowanym w organizację party. To był mój pierwszy Lost i jak bozia da, to mam nadzieję nie ostatni. Miejscówka ekstra, klimat rewelacyjny, po prostu świetnie spędzona końcówka tygodnia.

225

Odp: Lost Party 2021

solo/ng napisał/a:

mono bo party bylo wyjebiste

Tylko Vasco ma terminy, jak do lekarza specjalisty - najbliższy za rok. Ja już się zapisałem, aby mieć niski numerek. ;)

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.