301

Odp: Silly Venture 2k20 (+1) - uniting all ATARI scenes since 2000!

Grey dodaj Atari, bo nie da się tego znaleźć na yt,

302

Odp: Silly Venture 2k20 (+1) - uniting all ATARI scenes since 2000!

@As: otagowałem tak już na samym początku :) Obecnie jest blisko 240 odsłon, pewnie za mało żeby video wyświetlało się na topie w wyszukiwarce :) Za to wpisując Atari VCS znalazłem je o wiele szybciej ;)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

303

Odp: Silly Venture 2k20 (+1) - uniting all ATARI scenes since 2000!

Bardzo bym prosił osoby/grupy, które planują wystawić pracę w jakiejkolwiek kategorii na jakąkolwiek platformę ATARI o info na atari(at)sillyventure.eu

W temacie maila wpiszcie "Compo".

Nagród jest naprawdę sporo, ale nie chciałbym zostać ze statuetkami/medalami za prace w kategoriach, które ostatecznie się nie pojawiły.

Z góry dziękuję!

Jeśli informacje będą napływać szybko - uruchomimy dział Zapowiedzi na stronie SV, podając jedynie platformę, kategorię konkursową oraz prawdopodonieństwo oddania pracy   - autorzy/grupy pozostaną anonimowi do czasu compo na SV2020+1.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

304

Odp: Silly Venture 2k20 (+1) - uniting all ATARI scenes since 2000!

kurcze, nieładnie by było zapaćkać taką koszulkę (z Ultrasydem) żurkiem albo czymś... może lepiej nie wkładać na party...

305

Odp: Silly Venture 2k20 (+1) - uniting all ATARI scenes since 2000!

Jest już gotowe rozwiązanie tego problemu.


https://sekundo.pl/262311-home_default/peleryna-przeciwdeszczowa.jpg

306

Odp: Silly Venture 2k20 (+1) - uniting all ATARI scenes since 2000!

ja jeszcze nie chcę do worka...

307

Odp: Silly Venture 2k20 (+1) - uniting all ATARI scenes since 2000!

Będzie moment, kiedy chciałbym aby wszyscy nałożyli koszulki z Ultrasydem. W sumie oddanych zostanie 150 szt. Być może zrobię dodruk, jeśli starczy środków (ponieważ nadal są osoby zainteresowane koszulkami z... SV2020).

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

308

Odp: Silly Venture 2k20 (+1) - uniting all ATARI scenes since 2000!

Dziękuję za pierwsze zgłoszenia prac! Pewne zaskakują (w sensie kategoria/platforma), jest kilka perełek, więc będzie co oglądać. Smuci jednak brak zgłoszeń dot. gier na małe Atari. Póki co nie mamy ani jednej pracy. Przypominam, że czeka bardzo ciekawa nagroda w tej kategorii ufundowana przez RJ'a 1307:

http://www.sillyventure.eu/images/news/RJ1307/rjprizes2.jpg

Zestaw składający się z konsoli Atari 7800 PAL z zamontowanym modułem Ultimate Atari Video (UAV), dzięki któremu uzyskano wyjście Composite i S-Video oraz Dragonfly SD Cartridge. Wystarczą dwie prace, aby odbyło się compo. Jeśli zgłoszeń nie będzie - nagroda z automatu ląduje na edycję zimową.

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2021-07-20 19:24:44)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

309

Odp: Silly Venture 2k20 (+1) - uniting all ATARI scenes since 2000!

Miło mi zakomunikować, że do puli nagród na letnią edycję Silly Venture dołącza...

http://www.sillyventure.eu/images/aage.jpg

O szczegółach poinformujemy już wkrótce!

Nie zapomnijcie o pracach na compo! :)

20-22 sierpnia, Gdańsk - WWW.SILLYVENTURE.EU

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

310

Odp: Silly Venture 2k20 (+1) - uniting all ATARI scenes since 2000!

Na kolejnej edycji SV nie mogło zabraknąć "Silly Fudges" od naszego sponsora:

http://www.sillyventure.eu/images/mytube2.jpg

Dzisiaj przyszły do nas 2 kartony słodkości, łącznie 15 kg (!!!) nieba w gępie, którymi będziemy częstować wszystkich obecnych na imprezie! :)

http://www.sillyventure.eu/images/news2020-2021/sillyfudges_se1.jpg

http://www.sillyventure.eu/images/news2020-2021/sillyfudges_se2.jpg

Serdecznie dziękujemy, Rafał!

p.s. Papierki na krówki projektował mOOnie / MSB (thx, Bro!)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

311

Odp: Silly Venture 2k20 (+1) - uniting all ATARI scenes since 2000!

kurde bo nie pamiętam... osoba towarzysząca w postaci pełnoletniej kobiety płaci normalny bilet?

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

312

Odp: Silly Venture 2k20 (+1) - uniting all ATARI scenes since 2000!

@xxl: jeszcze momencik :) wiecz0r coś ogarnia w technikaliach na stronie. jutro powinno być wszystko jasne.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

313

Odp: Silly Venture 2k20 (+1) - uniting all ATARI scenes since 2000!

Krówki są mega pyszne... już 0.5kg z wersji testowej przeszło testy na "produkcji" ;D

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

314

Odp: Silly Venture 2k20 (+1) - uniting all ATARI scenes since 2000!

Dobrze, że wersja "finalna" jest u mnie :D

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

315

Odp: Silly Venture 2k20 (+1) - uniting all ATARI scenes since 2000!

Wiele osób pyta o prace na compo, jak wygląda obecnie sytuacja... nie będę pisał szczegółów, bo być może lada dzień reaktywujemy dział "DEKLARACJE", ale tak na szybko (na chwilę obecną):

VCS: 1 x MSX, 1 DEMO
ATARI XL/XE: 6 x POKEY MSX, 1 x COVOX MSX, 6 x GFX, 6 x INTRO 256b, 3 x DEMO
ATARI ST/STe: 3 x MSX YM2149, 2 x MSX 4CHN, 7 x GFX, 1 x INTRO 128b, 3 x DEMO, 4 x GAME
ATARI LYNX: 1 x DEMO?
ATARI FALCON: 1 x GFX
ATARI JAGUAR: 1 x GAME, 1 x DEMO

I parę WILD'ów. To co wymieniłem to są rzeczy deklarowane na 100% (oprócz LYNXa, póki co brak info), nie ma prac które są niepewne.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

316

Odp: Silly Venture 2k20 (+1) - uniting all ATARI scenes since 2000!

xxl napisał/a:

kurde bo nie pamiętam... osoba towarzysząca w postaci pełnoletniej kobiety płaci normalny bilet?

Podłączam się do pytania, ale mam nadzieję że będzie zwyczajowo to tak jak jest to od lat wszędzie.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

317

Odp: Silly Venture 2k20 (+1) - uniting all ATARI scenes since 2000!

grey/msb napisał/a:

wiecz0r coś ogarnia w technikaliach na stronie

o matko, szybko rób backup!
;)

318

Odp: Silly Venture 2k20 (+1) - uniting all ATARI scenes since 2000!

Pin napisał/a:

Podłączam się do pytania, ale mam nadzieję że będzie zwyczajowo to tak jak jest to od lat wszędzie

Pinek, nie wiem co masz konkretnie na myśli, ale w 2019 roku wysłałem zapytanie do Borysa (Xenium) czy Panie mają wejście za free i otrzymałem taką odpowiedź (cytat) "Nie mamy takiego zapisu. Czasy się zmieniły". I żeby nie było - nie miałem o to żadnych pretensji. Podobnie jest na parties za granicą.

Co do SV to wszystko wyjaśni się jeszcze dzisiaj - mam to obiecane :) (prawda, wiecz0r?) :D

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

319

Odp: Silly Venture 2k20 (+1) - uniting all ATARI scenes since 2000!

No to ujmę to tak. Albo będziemy, albo nie koniecznie ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

320

Odp: Silly Venture 2k20 (+1) - uniting all ATARI scenes since 2000!

Kochani, w dniu dzisiejszym ustaliliśmy wejściówki na letnią edycję Silly Venture. Nie było to proste, ponieważ wysokość standardowych wejściówek (przy aktualnej liczbie uczestników na liście - ok. 120) w takim miejscu, przy tak kosmicznym budżecie - w żaden sposób i tak nie pokrywa kosztów związanych z organizacją. Oczywiście wierzymy, że będzie nas więcej, ale w covidowej rzeczywistości wszystko jest możliwe. Dlatego oprócz opcji standardowych dodaliśmy inne, które być może nam to zrekompensują.

https://www.sillyventure.eu/images/news2020-2021/tickets_pl.jpg

Panowie - 130 zł
Panie - 60 zł
Sofa-Sceners (online, z możliwością głosowania) - 50 zł
Dzieci i młodzież do lat 15 - bezpłatnie   

Tutaj znajduje się bardziej szczegółowy cennik z płatnościami online wraz z opisem: BILETY NA SV2020+1

Oczywiście można zapłacić także na miejscu. W porównaniu z rokiem 2019, Panie i Panowie w parach płacą cenę niższą o 10 zł, natomiast Panie o 40 zł mniej (a w tym roku o 70 zł). Możemy także obiecać, że cena wejściówki na party nie zostanie podwyższona.

https://www.sillyventure.eu/images/news2020-2021/harmonogram_se.jpg

Już tylko trzy tygodnie pozostało do letniej, jubileuszowej edycji Silly Venture! Nadszedł więc czas, aby zmierzyć się z kolejnym harmonogramem, który zostaje zaprezentowany na ten moment w wersji beta :)

CZWARTEK - 19 sierpnia

godz. 15:00 -  spotkanie organizacyjne, możliwość rozstawienia sprzętu itd. dla uczestników
Osoby chcące pomóc w przygotowaniach do imprezy tradycyjnie mile widziane i pożądane :) 

PIĄTEK - 20 sierpnia

godz. 07:00 - otwarcie bram
godz. 10:00 - prezentacja produkcji demoscenowych od VCS, po XL/XE, ST/STe, Lynx, Falcon i Jaguara
godz. 13:30 - Crazy Compo
godz. 15:00 - prezentacja najlepszych produkcji demoscenowych z Silly Venture na przełomie 20 lat - część #1
godz. 17:00 - turniej w grę "Last Squadron" firmy Sikor Soft na Atari XL/XE
godz. 18:00 - oficjalne otwarcie imprezy - projekcja na telebimach wewnątrz stadionu! darmowe piwo (bez limitu)
godz. 21:00 - koncert KK / Altair (2 x Atari 2600)
godz. 22:00 - compo #1 (wszystkie platformy) - game & wild

SOBOTA - 21 sierpnia

godz. 11:00 - pobudka z Red Bullem
godz. 11:15 - premiera... jeszcze nie mogę zdradzić :)
godz. 12:00 - streamowany koncert cTrixa (Melbourne/Australia) na gAtari 2600
godz. 13:00 - Grzegorz Żbikowski / LK Firebird opowie o historii działalności jako wydawcy na 8-bitowym Atari
godz. 14:00 - tort artystyczny z okazji 35-lecia Atari ST i 20-lecia Silly Venture! uczta dla oczu i podniebienia!
godz. 15:30 - prezentacja najlepszych produkcji demoscenowych z Silly Venture na przełomie 20 lat - część #2
godz. 16:00 - WHIP! Pong Compo
godz. 17:00 - prezentacja video z oficjalnego otwarcia w piątek, darmowe piwo (bez limitu)
godz. 18:30 - zbiórka przed stadionem, przejazd autokarem do Gdańska-Brzeźna - projekcja dem na plaży!
godz. 21:00 - powrót autokarem na party-place
godz. 21:30 - compo #2 (wszystkie platformy) - msx, gfx, intro & demo 

NIEDZIELA - 22 sierpnia

godz. 10:30 - ogłoszenie wyników, rozdanie nagród
godz. 14:30 - zamknięcie bram

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2021-08-04 21:05:22)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

321

Odp: Silly Venture 2k20 (+1) - uniting all ATARI scenes since 2000!

W harmonogramie imprezy uległa zmiana dot. compo w piątek - tutaj skupimy się raczej na grach oraz pracach wild, natomiast w sobotę typowo scenowy demo stuff - msx, gfx, intro, demo.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

322

Odp: Silly Venture 2k20 (+1) - uniting all ATARI scenes since 2000!

i to jest organizacja.. pełna profeska

.

323

Odp: Silly Venture 2k20 (+1) - uniting all ATARI scenes since 2000!

@pablozp: :)

Wpływają już od Was wpłaty, za co bardzo dziękuję - również za wiadomości oraz telefony podnoszące na duchu i wiarę, że będzie dobrze :)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

324

Odp: Silly Venture 2k20 (+1) - uniting all ATARI scenes since 2000!

grey/msb napisał/a:

Panowie - 130 zł
Panie - 60 zł

Uwaga! Pomiędzy 20 a 22 sierpnia będę identyfikować się jako kobieta. Proszę w tym czasie zwracać się do mnie "Lizarda". :)

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

325

Odp: Silly Venture 2k20 (+1) - uniting all ATARI scenes since 2000!

Ale przyjdziesz w sukience? :)