1

Temat: Informacje o giełdzie komputerowej w Mysłowicach

Czy ktoś z forumowiczów ma jakieś informacje o giełdzie komputerowej w Mysłowicach?

W których latach działała, kto tam handlował ze znajomych itp.?

Zachowało się jedno intro podpisującego się jako GALA SOFTWARE — ktoś, coś?

http://www.atari.org.pl/forum/misc.php?action=pun_attachment&item=7620&download=0

Post's attachments

Gala Software zaprasza.png 24.29 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.
Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

2

Odp: Informacje o giełdzie komputerowej w Mysłowicach

Wydaje mi sie ze raczej  GAŁA Software ;)
poszlo pw

3

Odp: Informacje o giełdzie komputerowej w Mysłowicach

Dziękuję!

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

4

Odp: Informacje o giełdzie komputerowej w Mysłowicach

Nawet nie wiedziałem, że tam była giełda... Więc to musiało być przed 95 rokiem kiedy zacząłem się takimi sprawami interesować.

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

5

Odp: Informacje o giełdzie komputerowej w Mysłowicach

Dzięki kontaktom Eagle udało się dowiedzieć więcej o GAŁA SOFTWARE i giełdzie:

"Giełda była na ul. Grunwaldzkiej - to było w domu kultury (...). Ole to nie była zbytnio giełda - co zlotu maniaków komputerowych. Po kilku razach przenieśliśmy się na giełdę w Katowicach, gdzie oczywiście można było poznać znacznie więcej osób. A w między czasie - ktoś próbował otworzyć giełdę w Szkole Podstawowej nr 4 w Mysłowicach - zaraz obok giełdy samochodowej."

Prawdopodobnie było to ok. 91/92 r.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

6

Odp: Informacje o giełdzie komputerowej w Mysłowicach

dely napisał/a:

ktoś próbował otworzyć giełdę w Szkole Podstawowej nr 4 w Mysłowicach - zaraz obok giełdy samochodowej.

fakt, chodziły słuchy o jakiejś giełdzie komp. w Mysłowicach (koło giełdy samochodowej), ja usłyszałem o niej w Katowicach na gliwickiej, pojechaliśmy tam z kumplem ale po za gościami z VHS i kilkoma ze starym sprzętem rtv nie było nic ciekawego

7

Odp: Informacje o giełdzie komputerowej w Mysłowicach

Witam
Podczepie sie pod temat.
Ma ktoś jakieś foty z giełd w Poznaniu ?
Najpierw w Nurcie potem na Matejki ?