301

Odp: Lost Party 2021

Tiger/NG napisał/a:

2 dni przy grilu stałem za kare, dla ponad setki chłopa :)

https://memegenerator.net/img/instances/82086510/allah-where-is-my-virgins.jpg

302

Odp: Lost Party 2021

Tiger, bardzo dobrze grilluje ..
a jego praca to majstersztyk.

Polecam samemu rezerwować nocleg w turyście czy Krystynie.
Nie jest wymagana przedpłata ..
Tym razem mój pokój stał pusty bo miałem być w piątek byłem w czwartek to skończyłem w sobotę , zamiast w niedziele . Od razu zapisałem się na przyszły rok.. aby pewien pan nie zajął wszystkiego

303

Odp: Lost Party 2021

Napisałem jedynie co mi się nie podoba, a co organizator z tym zrobi (raczej nic i na nic nie liczyłem) to jego sprawa.
Większość jest zadowolona i tego się trzymajmy.

Na konkurencyjnym zlocie jest lista chętnych, która daje organizatorowi orientację ilu osób powinien się spodziewać (wiadomo +/-).. i to raczej działa, zwłaszcza, że nie jesteśmy do końca sobie obcy... 
To co Vasco napisał: "Nie ma możliwości niedomknięcia budżetu, jeśli 100% skorzysta z promocji."  jeszcze bardziej mnie utwierdza, że to kara (koszt niemalże x2) dla spóźnialskich/niezdecydowanych/nie mających jeszcze domkniętych planów.

Ala ma kota...

304

Odp: Lost Party 2021

A ja nie rozumiem o co te jojczenie. O kilkadziesiąt złotych? Ja bilet na LP2020 kupiłem w pierwszym terminie po najniższej cenie. Na zlot nie pojechałem ze względów, nazwijmy to, epidemiologicznych. Ale w głowie nawet nie pojawiła mi się myśl, że dotknęła mnie jakaś strata finansowa, a biletu nie przesuwałem na następny rok, tylko potraktowałem jako wsparcie tej świetnej inicjatywy, jaką uskutecznia Vasco. Dla mnie to, czy zlot bedzie na stadionie czy w sali gimnastycznej jest drugorzędne. Nawet drugorzędny jest konkretny sprzet na jakim się koncentruje wydarzenie. Ważni są ludzie, którzy jarają się tym samym co ja i oglądają te piksele 2*3 i słuchają tych prostokątów. Dlaczego miałbym zatem nie ułatwiać życia komuś, kto angażuje się, żeby dać możliwość poczucia tego kolejny i kolejny raz i nie upewnić go, że warto to robić? Nie bądźmy cynicznymi oportunistami. Zloty nie są, żeby ktoś miał zerżnąć z nas kasę i wcisnąć jakiś produkt. Zloty to owoc tego community, które tworzymy i zwyczajnie nie rozumiem postawy co niektórych w tym wątku.

305

Odp: Lost Party 2021

Rocky napisał/a:

Na konkurencyjnym zlocie jest lista chętnych, która daje organizatorowi orientację ilu osób powinien się spodziewać (wiadomo +/-).. i to raczej działa, zwłaszcza, że nie jesteśmy do końca sobie obcy... 

- Proszę Pana, dlaczego Pan sprzedaje te pomidory po 10 złotych? Przecież sprzedawca obok sprzedaje po 8 złotych?
- To idź Pan kup po 8 złotych i nie zawracaj mi dupy.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

306

Odp: Lost Party 2021

Dely, bardzo trafne podsumowanie. To organizator ustala "politykę" cenową.

Przybijam piątkę z Laoo. :) Zlot w 2021 opłaciłem online w ostatnim terminie i zaraz potem nocleg. Ryzykowałem nieobecność, bo w na ten czas mógł być wyznaczony termin operacji. Gdyby tak było "straciłbym" 280 zł, ale wyszedłem z założenia, że chociaż wesprę w ten sposób imprezę. Zaryzykowałem też wejściówkę na przyszły rok i jeżeli nie będę mógł się pojawić, z pewnością nie będę mieć pretensji do Vasca, bo mnie skusił.

BTW. Operację przeszedłem wczoraj i jak widać nie tylko się udała, ale nawet pacjent nie zmarł. ;)

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

307

Odp: Lost Party 2021

Co do cen za party, na największym scenowym party na świecie - Revision wejściówka to 100eur ale funkcjonuje prosty mechanizm: opisz nam dlaczego nie możesz tyle zapłacić i prawdopodobnie dostaniesz 50% zniżkę. Korzystałem z tego będąc studentem ale dorośli ludzie z PL też byli akceptowani.
Dlaczego może to działać? Jest też bilet 'w drugą stronę' - supporter ticket, bodajże minimum 250eur, ktoś zarabia, chce wesprzeć imprezę, proszę bardzo. Nagrodą jest t-shirt w innym kolorze oraz opcjonalnie skromna wzmianka pod koniec party. Jasne, są też sponsorzy.

IMHO optymalny system i dla Polskich parties.

308

Odp: Lost Party 2021

Ja naprawdę już nie rozumiem tej dyskusji w kontekście Lost Party. Kupując w pierwszym terminie bilet online/wspierający "ryzykujemy" całe 40 zł w skali roku(!). W przypadku nieobecności głosujemy online, śledzimy stream na YT i wspieramy świetne party. W przypadku obecności wydajemy łącznie 80 zł, co przy ilości atrakcji, bardzo fajnych gratisów jest doskonałą ofertą.

309

Odp: Lost Party 2021

No i możesz ten bilet przenieść na kolejny rok :)

Zaraz zamykamy sprzedaż koszulek!

310

Odp: Lost Party 2021

laoo/ng napisał/a:

A ja nie rozumiem o co te jojczenie. O kilkadziesiąt złotych? Ja bilet na LP2020 kupiłem w pierwszym terminie po najniższej cenie. Na zlot nie pojechałem ze względów, nazwijmy to, epidemiologicznych. Ale w głowie nawet nie pojawiła mi się myśl, że dotknęła mnie jakaś strata finansowa, a biletu nie przesuwałem na następny rok, tylko potraktowałem jako wsparcie tej świetnej inicjatywy, jaką uskutecznia Vasco. Dla mnie to, czy zlot bedzie na stadionie czy w sali gimnastycznej jest drugorzędne. Nawet drugorzędny jest konkretny sprzet na jakim się koncentruje wydarzenie. Ważni są ludzie, którzy jarają się tym samym co ja i oglądają te piksele 2*3 i słuchają tych prostokątów. Dlaczego miałbym zatem nie ułatwiać życia komuś, kto angażuje się, żeby dać możliwość poczucia tego kolejny i kolejny raz i nie upewnić go, że warto to robić? Nie bądźmy cynicznymi oportunistami. Zloty nie są, żeby ktoś miał zerżnąć z nas kasę i wcisnąć jakiś produkt. Zloty to owoc tego community, które tworzymy i zwyczajnie nie rozumiem postawy co niektórych w tym wątku.

Popieram w 99.9% procentach, bo piksele sa 3*5.

311

Odp: Lost Party 2021

Dotarły domówione koszulki. Będę rozsyłane jutro do paczkomatów.

Jeśli ktoś z zamawiających chciałby od razu dobrać bilet na przyszłoroczną imprezę to mógłbym wtedy od razu do paczki dołożyć płytę :) Więc warto się pospieszyć :)

312

Odp: Lost Party 2021

A będziesz słał maile w odpowiedzi na zamówienia koszulki z pytaniem o namiar na paczkomat do zamawiającego? :)

313

Odp: Lost Party 2021

Od większości już mam. Od Ciebie jeszcze nie, ale już piszę ;)

Ostatnio edytowany przez Vasco/Tristesse (2021-08-10 12:29:50)

314

Odp: Lost Party 2021

Dzięki, też już odpisałem :-)