Temat: [K] Ridiculous Reality

Jak w temacie, boxowe wydanie przygotowane przez Kubę Husaka kilka lat temu :-)

2

Odp: [K] Ridiculous Reality

Przydałoby się wznowienie. Ja jako współautor też nie mam kopii z prawdziwego zdarzenia...

3

Odp: [K] Ridiculous Reality

Oj tak. Jakby było wznowienie to ja też się piszę.

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

4

Odp: [K] Ridiculous Reality

Jeśli się pojawi też bym się chętnie dołączył do szanownego grona na wznowienie.

5

Odp: [K] Ridiculous Reality

I ja i ja :P

6

Odp: [K] Ridiculous Reality

ijaija! :D

7

Odp: [K] Ridiculous Reality

Ja tez:)

8

Odp: [K] Ridiculous Reality

No to tak tradycyjnie, chociaż nic to nie oznacza - co najwyżej może będzie impulsem dla Kuby :-)

1. Jacques
2. stRing
3. perinoid
4. jj23
5. AS...
6. drygol
7. mikesk8

Ostatnio edytowany przez perinoid (2021-08-13 20:17:38)

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

9

Odp: [K] Ridiculous Reality

W razie udanej akcji, jako szczęśliwy posiadacz oryginalnego wydania mogę Was skarżyć o utratę wartości mojego egzemplarza ;P

10

Odp: [K] Ridiculous Reality

Chyba, że wydanie 2 będzie się różniło od wydania 1 ;)

Sikor umarł...

11

Odp: [K] Ridiculous Reality

Może Retronics, Duddie? :-)

12

Odp: [K] Ridiculous Reality

Cisza :)

13

Odp: [K] Ridiculous Reality

Proponuję napisać do Kuby Husaka. Nie mam praw do tego, ale mnie korci - tylko kwestia odpowiedniego dogadania się, małego nakładu, no i jakiś nowych grafik. A może autorzy do wznowienia coś by dołożyli w kodzie?

Sikor umarł...

14

Odp: [K] Ridiculous Reality

Byloby super! :) Z tego co pamietam to bylo planowane wznowienie. Moze sie uda teraz :) Skontakujesz sie z Nim?

15

Odp: [K] Ridiculous Reality

mikesk8: skontaktować się powinni autorzy, nie wiem, na jakiej zasadzie się dogadali z Kubą. Jeśli ustalą co i jak - nie widzę problemu, aby wydać wznowienie (musiałbym mieć zgodę autorów i Kuby, być może płytki od Kuby, bonie wiem, na jakim cartridge-u wydał).

Sikor umarł...