1

Temat: rEMakE gAMeZ

ze stronki http://www.remakes.org można sciągnąć parę rimejków legendarnych juz gierek w które można było pogiercować na atarka.
jako że są to friłery niespodziewajcie sie wodotrysków:) ale pobawić sie można.

Joe Blade 3 Remake
Retro Rive Raid 3D
Robotron Blitz
Robotron 2084 RCC Edition
Jet Set Willy Totu
Beach Head
Back to Aztec
Push Push Penguin
Stupid Ape
B.C.s Quest for Tires

przykładowy link:
http://www.remakes.org/website/comp2004 … php?id=145
(jet set willy)

gep/lamers^dial

2

Odp: rEMakE gAMeZ

a czemu nie moge ich odpalic na atari?
Wiem,  znowu ktos rozgarniety wrzucil linki w odpowiedni topik!

3

Odp: rEMakE gAMeZ

specjalnie i z premedytacją wrzucam tu remake i inne gierce znane z ataraka;by lepiej byłoby je znaleźć niz np. w śmietniku czy innym bałaganie...

sorki Mikey,że zapomniałem napisać że gierki są na pieca i pod wingrozę;także całkiem dla Ciebie nieprzydatne;) sorki za zmarnowany czas.

gep/lamers^dial

4

Odp: rEMakE gAMeZ

Ja jednak poleciłbym stronę http://www.caiman.us
ZAPRASZAM DO SCIĄGANIA I ODPALENIA (oczywiście na PC)

Pozdrawiam
Marcin

5

Odp: rEMakE gAMeZ

3D Pumpkin Puzzles :D  fajnie.

gep/lamers^dial

6

Odp: rEMakE gAMeZ

Skąd można ściągnąc PENGO 3D ????
Nigdzi enie ma poprawnego linku. Może ma ktoś tę gierkę u siebie i mógłby podac adres ską dmożna ją sciągnąć.

Pozdrawiam
Marcin

7

Odp: rEMakE gAMeZ

specjalnie i z premedytacją wrzucam tu remake i inne gierce znane z ataraka;by lepiej byłoby je znaleźć niz np. w śmietniku czy innym bałaganie...

Mimo wszystko - tego tutaj nie powinno być - patrz regulamin i opis forum. Są "miejsca w sieci - pod które bardziej to pasuje.
A swoją drogą ciekawe, dlaczego nasz drogi Kierownik jednych za coś takiego piętnuje, a innych nie...
Poza tym - całkiem ciekawa stronka, mimo że część linków nie chce działać (np. Agent USA :( )

Sikor umarł...

8

Odp: rEMakE gAMeZ

I tutaj się z Toba SIKOR zgodzę.
Kierownik powinien zostac usuniety ze stanowiska  ;)
Jak ja przez pomyłkę wpisałem posta nie tam gdzie trzeba i mam juz kilka ostrzeżeń. inni jak widać moga robić co im się podoba i wpisywac gdzie im się podoba.
Ktoś tu gra nie fair.

Pozdrawiam
Marcin

9

Odp: rEMakE gAMeZ

Kierownik powinien zostac usuniety ze stanowiska

Nie podskakuj, chyba ze chcesz zajac moje miejsce.

inni jak widać moga robić co im się podoba i wpisywac gdzie im się podoba.

A pomysleliscie, ze moze nie zagladalem przez pare dni na forum?

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

10

Odp: rEMakE gAMeZ

Kierownik ale dałeś plamę  :lol: przyznajesz się jeszcze do tego?
To co z Ciebie za kierownik? Kto więc ma dac nam przykład, zdyscyplinować, jak nie Kierownik? Oj czarno widzę dalszą współpracę z takimi ludzmi na takich odpowiedzialnych stanowiskach  ;)

Pozdrawiam
Marcin

11

Odp: rEMakE gAMeZ

Nie ma sprawy, daj znac, to wpisze DELETE from phpbb_users WHERE username = 'mar_tec' ;)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

12

Odp: rEMakE gAMeZ

Ok nie ma sprawy. Skoro tego chcecie to prosze bardzo.

Robimy glosowanie.

Kto jest za usunięciem mnie z listy użytkowników?
Prosimy o głosy TAK lub NIE.
Głosowanie trwa 3 dni.

Pozdrawiam
Marcin

13

Odp: rEMakE gAMeZ

Za!

14

Odp: rEMakE gAMeZ

mar_tec normalnie w pył rozbijasz...nie kasujecie człowieka...stańczyki też muszą być :)  :!:

gep/lamers^dial

15

Odp: rEMakE gAMeZ

Mimo wszystko - tego tutaj nie powinno być - patrz regulamin i opis forum. Są "miejsca w sieci - pod które bardziej to pasuje.

Było w software 8bit, jest w miejsca w sieci - wszystko gra!!!
A na miejscu niektórych bym nie przeginał z Kierownikiem!!! Póki co jest to największe forum atarowskie w Polsce, a błędy lub niedopatrzenia mogą się zdarzyć każdemu - oby to tylko nie było nagminne  ;)

Sikor umarł...

16

Odp: rEMakE gAMeZ

więc Sikor jestes za tym żeby mnie usunąc czy zeby mnie zostawić na AtariArea?

Pozdrawiam
Marcin

17

Odp: rEMakE gAMeZ

więc Sikor jestes za ... bla bla bla

who cares?

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

18

Odp: rEMakE gAMeZ

widać że panowie wysocy rangą są bardzo mili.
Stawiam wszystkim procenty piwne  :lol:  przy najbliższej okazji.
Oczywiście kierownictwo może się ..........

Pozdrawiam
Marcin

19

Odp: rEMakE gAMeZ

więc Sikor jestes za tym żeby mnie usunąc czy zeby mnie zostawić na AtariArea?

Nie piję do Ciebie, bo wielu osobom się zdarza "naciąganie" regulaminu, rzadziej lub częściej, mniej lub bardziej świadomie. A Delego szanuję za to, że odwala wielką robotę, dzieląc swój cenny czas między żonę, dziecko, pracę i atari!!! Pomyśl, ile czasu to zajmuje... A on zawsze coś wygospodaruje dla nas, dlatego jest to największe i pierwsze forum atarowskie w polskiej sieci.
Proszę dokładnie przeczytać powyższe stwierdzenie i się nad nim zastanowić. A tematy forum są na tyle szerokie, że praktycznie zawsze się znajdzie odpowiednie miejsce na umieszczenie posta, bez późniejszego mieszania z błotem kogokolwiek. Po to są fora tematyczne , abyśmy wchodząc na przykład w temat "atari 8 bit software" czytali/dyskutowali o programach na małe Atari, a nie na przykład o nagiej czesce (to na przykład topik Cedynia w dziale miejsca w sieci, który był w nieodpowiednim miejscu - aby Ci nie było przykro, że tylko Ty się mylisz). Mylić się jest rzeczą ludzką, ale powtarzać cały czas te same błędy i zwalać robotę na innych - jest dla mnie chamstwem lub objawą idiotyzmu, i to bez względu na to, czy robi to Mar_tec, Dely, Miker czy inny Sikor!!!
O.K. Proszę o przemyślenie powyższych i rzeczowe wypowiedzi, które coś wnoszą. No, chyba że ktoś pisze tylko po to, aby nabić sobie statsy... Ale wtedy niech pisze w dziale bałagan, tam może to robić do woli!!!
A wracając do Twego pytania: Nie, nie jestem za tym, aby kogokolwiek wyrzucać. Ale bądźmy rzeczowi, a nie zgryźliwi!!!

Sikor umarł...

20

Odp: rEMakE gAMeZ

I wszystko jasne. Dzięki.

PS. Ja tez mam żonę + trójkę cudownych dzieciaków.

Pozdrawiam
Marcin

21

Odp: rEMakE gAMeZ

mar_tec: z całym szacunkiem, ale weź se skocz na główkę z dachu a potem wróć i powiedz jak było... ;)

A może czas się się wreszcie zaszczepić na wściekliznę, co? :lol:

Tak się mądrzysz, a może zadziałaj coś na scenie: napisz grę, zrób muzykę lub coś narysuj, albo choć napisz jakąś recenzję gierki, programu, ... (sąsiadki? LOL!)

Bo na razie się tylko prosisz o bana i jak kierownik Ci go sprzeda, to nikt nawet okiem nie mrugnie.

Także gościu, nieco pokory i nie trolluj.  :twisted:

Tyle, bo jest tu nieco ciekawszych tematów i think. :)

i sorki za pisanie nie w temacie, MSPANC...

I Ty zostaniesz big endianem...

22

Odp: rEMakE gAMeZ

Skakałem na banji. Już mi to przeszło. Nie powiem ze nie fascynuje mnie to. Co do pisania programów, to mam nadzieje ze czas pokaże. Mam juz na koncie paredziesiąt użytków :) jednak czy nadają się do pokazania na zewnątrz, tego nie wiem. Służą mi już ładnych parę lat.

Pozdrawiam
Marcin

23

Odp: rEMakE gAMeZ

poka poka

24

Odp: rEMakE gAMeZ

mercenary on pc (p 233 needs):

http://www.geocities.com/Paris/7150/mddclone.htm

http://www.geocities.com/Paris/7150/merce.htm#teaser[/url]

www.podstromami.com