6,626

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

jer napisał/a:
qbahusak napisał/a:

90% naukoffcuf błądzi

W necie pełno "naukowców", czyli studentów piszących prace semestralne.
Trudniej o UCZONYCH.

Wy to w ogóle w błedzie obaj jesteście. Już od dawna wiadomo że naukowcy są passe ;P
W dzisiejszych czasach najważniejsci są EKSPERCI! HA!
A przede wszystkim, EKSPERCI TELEWIZYJNI :D :D :D

6,627

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Nie zapominaj o celebrytach. Oni są teraz autorytetami w każdej dziedzinie.

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

6,628

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Tak z przymrużeniem  oka. ;-)

jer napisał/a:

Trudniej o UCZONYCH

może dlatego
https://youtu.be/wMV_L2Uahy0?t=3689

qbahusak napisał/a:

jak te szczepionki DNA działają?

może raczej jak powstają
https://www.youtube.com/watch?v=5yUihyOKxww

Ostatnio edytowany przez robecc (2021-09-03 20:53:32)

6,629

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Lizard napisał/a:

Nie zapominaj o celebrytach. Oni są teraz autorytetami w każdej dziedzinie.

co racja to racia... jak ta cihujek.. czy cichopek  exp. od wychowywania dzieci :-)

https://systemembedded.eu/
""Ja bardzo przepraszam, ale podejrzenia panów są całkowicie bezpodstawne. Ja niczym nie handluję. Ta pani przyszła do mnie w tym Pancake-u i w nim wychodzi.""
ABBUC Member #319. Preferowana forma kontaktu: email

6,630

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

pancio.net napisał/a:

co racja to racia... jak ta cihujek.. czy cichopek  exp. od wychowywania dzieci :-)


Dodajmy też że co drugi nie ma dzieci :D
No Cichopek akurat ma ale tak ogólnie paczając to średnio ... :>

Ostatnio edytowany przez drygol (2021-09-03 22:53:26)

6,631

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Oni wszyscy siedzą w "doma", mając za pomoc różne "ludzie" w postaci opiekunek i czerpiąc dochody jako gwiazda jednego serialu posranego ( w TV, na którą płacimy 2 MLD) i sami wiecie co, brylują w programach typu "siku czy kupa". Podczas kiedy "normalni ludzie" pracują i oddają dzieci do przedszkola..... no i brak mi słów. Te panie pie...lą o organizowaniu sobie czasu aby mieć go jak najwięcej dla siebie, gdzie do SPA, jakie błoto na pysk, o której wstać by być najoptymalniej aktywnym ( to nie sarkazm, naprawdę to widziałem i słyszałem na własne oczy i uszy),  o najodpowiedniejszych mebelkach dla bobaska " z drewna obsikanego przez gatunek małpy, która wyginęła 3000 lat temu, itd) a które kosztują 3 x średnią krajową za szufladę z nóżkami. Kto normalny wytrzyma słuchanie tych "Niewiastocipek". A jeżeli ktoś widzi w nich wzór i autorytet to ch im w d.

6,632

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

jer napisał/a:

Trudniej o UCZONYCH.

W sumie racja. Uczony to mistrz nauki. Naukowiec to technik nauki. Tak jak kierowca i kierowca rajdowy. Ekspert to taki kierowca, pierwszy stopień znania się na czymś. Umie jeździć, to się wypowiada, ale do specjalisty mu daleko. Stawiam na następne modne słowo: Specjaliści się wypowiedzieli…

W sumie autorytet to po rozkminie: samo to ryje to jest. Czyli jest bo jest.

Ostatnio edytowany przez qbahusak (2021-09-04 10:23:17)

6,633

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Po x2 szczepionce juz mi nie staje , na szczescie jestem muslim mam cztery zony i 19 dzieci , zony ktore pracuja na mnie no i dodatek 500€ plus za kazde dziecko :)

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

6,634

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Hehe, Bitman lepiej powiedz czy na zgromadzeniu dzisiaj byles ;P

https://twitter.com/L_Infirmier_0ff/sta … 4450968581

a tak na serio, 500EUR na jedno dziecko dostają?

Ostatnio edytowany przez drygol (2021-09-04 23:46:23)

6,635

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Coś dziwnego, bo mi na tym linku wisi. W ogóle twitter.com wisi i dopiero po minucie czy kilku coś się dzieje. A filmik could not be played. Coś się niedobrego dzieje...

6,636

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

qbahusak napisał/a:

Coś dziwnego, bo mi na tym linku wisi. W ogóle twitter.com wisi i dopiero po minucie czy kilku coś się dzieje. A filmik could not be played. Coś się niedobrego dzieje...

Właśnie sprawdzilem ponownie i śmiga.

6,637

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

qbahusak napisał/a:

Oj Adam, myślałem że masz dostęp do fajnych prac, a Ty mi googlem rzucasz. A potem "a, w internecie znalazłeś :D"

No myślałem że pubmed znasz.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

6,638

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Tu był post Bitmana, który nie nadawał się z wielu względów. Ja wiem, że to jest bałagan, ale zastanówcie się kilka razy zanim coś napiszecie. Bitman otrzymuje publiczne ostrzeżenie.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

6,639

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

dely napisał/a:

zastanówcie się kilka razy zanim coś napiszecie

Ha. Ostrzegałem, ale z innych powodów.

6,640

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Dely ok , Ty tu "zamiatasz" !!!
to byla szczera prawda , Francja utopila sie we wlasnym bagnie , taka jest prawda
Polska jeszcze sie broni przed tym co moze byc apokalipsa dla europy ale do kiedy ?

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/202 … -tam-osob/

Ostatnio edytowany przez Bitman'Resurrection (2021-09-05 18:52:48)

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

6,641

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Bitman'Resurrection napisał/a:

Po x2 szczepionce juz mi nie staje

qbahusak napisał/a:

Coś dziwnego, bo mi na tym linku wisi

no się dzieje. hihi. :-)

tak wygląda wyjęcie zdania z kontekstu
sorki, nie mogłem się oprzeć

Ostatnio edytowany przez robecc (2021-09-05 19:06:39)

6,642

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

To musiał być "gruby" post, skoro osobiście Kierownik tu interweniował ...

6,643

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Chciałbym wiedzieć co on tam naklepał. Bitman może jeszcze raz, ale w przemyślany tym razem sposób. Liczy się przekaz, a nie forma.

Ostatnio edytowany przez robecc (2021-09-05 19:18:32)

6,644

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

pewnie cos o kolorach... gadalem niedawno ze znajoma z francji... takiej ultrarasistki dawno nie slyszalem :D (podobno taka przemiane przechodzi kazdy jak przyjma do pracy inzyniera z afryki)

Ostatnio edytowany przez xxl (2021-09-05 19:22:01)

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

6,645

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Naklepał post zawierający homofobiczne i rasistowskie określenia w stosunku do określonych osób. Na takie rzeczy nie ma i nie będzie miejsca na forum.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

6,646

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

mam rodzine we Francji, mieli poglądy liberalne/'kosmopolityczne'... mieli :)

Onizuka róla ! :)

6,647

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Mam znajomych którzy zwiedzili niemal całą Europę - kluczowe słowo "zwiedzili" i nadal się zachodem zachwycają. Mi się zdarzyło pomieszkać w Berlinie trochę po nim wędrować - niektóre dzielnice wzbudziły moją nostalgie - te kożuchy petów na kałużach, zadeptane trawniki i odchody na chodnikach - zupełnie jak warszawska Praga za komuny.

6,648

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

No zrobilo sie pojebanie :


Xxl  - inzyniera z afryki , doktora , pielegniarke ,  kazdy kraj w EU bierze , sorry ale nie darmozjadow !!! ile mozna ich zaakceptowac ??? Dlaczego Polska przed nimi sie broni i ? a  Polacy smieja sie ze syf w centrum Paryza

Dely - on tylko naklepal prawde

Tiger/NG - tez mialem , nie pluje im w twarz !! ( zreszta wiesz jak jest )


p.s

taka mala historia

-Polak otwiera firme w Polsce , gdzie placi podatki ? w PL
-firma moze legalnie funkcjowac w FR bo EU , we Francji placi tylko ubezpieczenie za pracownikow , grosze
-francuski boss placi 50/50 twoj pracownik zarabia 3000e to placisz + 3000e dla panstwa
-a polski boss deklaruje co po^padnie w polsce

p.s

Dely , sorry mam total respect dla Ciebie man !!! ale Radom czy Wawa to nie centrum dupy

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

6,649

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

A jednak coś w tym jest. Londyn, Berlin, Paryż, Sztokholm i inne mają swoje dzielnice opanowane przez.... i tu mam polityczno-nazewniczy problem..., przez ludzi którzy mają inne niż nasze wartości. Youtube jest pełny filmów co się tam dzieje. Służby odpowiedzialne za bezpieczeństwo boją się tam wjeżdżać, nie mówiąc o interwencji. Jakie to były dzielnice "dziesiąt lat temu", a jak jest teraz, to mogą powiedzieć ludzie, którzy tam mieszkali. Jak wyglądał Irak w latach 70, a jak wygląda teraz.

6,650

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@robecc - ja bym się wystrzegał budowania sobie obrazu świata na podstawie filmików na yt, czy mediów w ogólności. Bo błyskawicznie skończysz w bańce. Warto pytać osoby, które tam były dłużej, lub mieszkają. I to nie jednej, ale kilku, z różnych miejsc i środowisk. Często jest to kompletnie inny przekaz.

Wyobraź sobie np. jaki obraz Polski może zbudować sobie mieszkaniec Europy Zachodniej czy USA, oglądając wyłącznie kanały lewicowe, bo akurat takie współgrają z jego przekonaniami. To będzie pewnie równie "prawdziwy" obraz jak twoje wyobrażenie tamtych miast.