401

Odp: Silly Venture 2k20 (+1) - uniting all ATARI scenes since 2000!

Dziękuję za super party. Pozdrawiam wszystkich uczestników a szczególnie tych z którymi miałem okazję porozmawiać.
Grey: Kolejny raz mnie kompletnie zaskoczyłeś super miejscówką i wspaniałą organizację.

Ostatnio edytowany przez Henryk (2021-08-23 11:58:15)

402

Odp: Silly Venture 2k20 (+1) - uniting all ATARI scenes since 2000!

Kochani, dziękuję za miłe słowa. Będzie jeszcze czas, aby do nich się odnieść, a póki co podaję linka do oficjalnych wyników z konkursów na SV2020+1 (o ile ich nie widzieliście już na naszej stronie):

SV2020+1 WYNIKI

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

403

Odp: Silly Venture 2k20 (+1) - uniting all ATARI scenes since 2000!

Grey, było SUPER.

Fajna miejscówka z masą monitorów (doceniłem jak mnie w czasie kompotów zagoniło do bufetu, z który jest kolejny plus dodatni), sofami (czy właśnie staliśmy się sofa-scenersami?) :D i przyzwoitym nagłośnieniem. Fajne konkursy z produkcjami naprawdę rozwalającymi system - dema, grafiki i jedna z gier spowodowały opad wielu szczęk. Baaardzo liczę że edycja grudniowa się odbędzie i że produkcje dorównają tym tutaj.

404

Odp: Silly Venture 2k20 (+1) - uniting all ATARI scenes since 2000!

Dzięki za fajne party i wzorowo przeprowadzone konkursy.

Ostatnio edytowany przez Rastan (2021-08-24 20:15:43)

"Pamiętaj, że być dobrym obywatelem to znaczy nie mieć kłopotów, a nie będziesz ich miał jeżeli nie będziesz kłopotem dla innych."

405

Odp: Silly Venture 2k20 (+1) - uniting all ATARI scenes since 2000!

Wspaniała robota Grey!
Cieszę się, że mogłem być na dwóch party z rzędu (2019 i 2020) :)
Miejscówka zacna, tylko chyba w tym barze nie przywykli, że nasza impreza trwa non-stop :P

406

Odp: Silly Venture 2k20 (+1) - uniting all ATARI scenes since 2000!

Grey, było naprawdę świetnie :D

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

407

Odp: Silly Venture 2k20 (+1) - uniting all ATARI scenes since 2000!

Ceremonia otwarcia SV2020+1 na stadionie "Polsat Plus Arena Gdańsk":

Video #1:

Video #2:

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

408

Odp: Silly Venture 2k20 (+1) - uniting all ATARI scenes since 2000!

Ja też dziekuję bardzo Grey! :)

Co prawda na party place nie byłem zbyt długo, ale dzieki transmisjom wszystko oglądałem z różnych okolicznych miejscówek :)
A wszysko to przez Alexa i ASa :)

Ostatnio edytowany przez Pecus (2021-08-25 18:46:42)

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

409

Odp: Silly Venture 2k20 (+1) - uniting all ATARI scenes since 2000!

ja tez bardzo dziękuję za wspaniałe party :) teraz czekamy do grudnia, oby się nic nie "popsuło".

Atari Falcon 030 CT60e, Jaguar, Lynx II, MSTE + Nova + ET4000, STe + HDD, STFM, 65XE, 800XE, 800XL, Amiga 1200, 600, 500, CDTV

410

Odp: Silly Venture 2k20 (+1) - uniting all ATARI scenes since 2000!

Party zacne. Już jestem głodny następnego. :)

Nie wiem, czy zwróciliście uwagę, ale w pierwszym wideo od czwartej minuty jest zapowiedź wersji zimowej. Już zaczynam lubić tę porę roku. ;)

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

411

Odp: Silly Venture 2k20 (+1) - uniting all ATARI scenes since 2000!

Bardzo dziękuję za Wasze opinie... mimo iż do tej pory nie jestem w stanie odespać minionego weekendu, to czytając wszystkie komentarze powraca we mnie energia. W przyszłym tygodniu na pewno pokuszę się o podsumowanie minionej edycji i napiszę kilka słów o ew. planach.

Kochani, przy okazji - jeśli dysponujecie zdjęciami/filmami z imprezy - udostępnijcie je proszę. Zależy mi na tym, ponieważ było to 20-lecie SV i chciałbym mieć jak najwięcej pamiątek z minionego weekendu.

Z góry dziękuję!

Na zachętę wrzucam jedno swoje video z piątkowego otwarcia + 3 inne ujęcia zrobione przez Kijop'a, a także jedno Davida z Northeast UK Retrotastic - jednego z nielicznych gości, którzy pofatygowali się w tym roku z Wielkiej Brytanii:

Kijop:

David z Northeast UK Retrotastic:

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

412

Odp: Silly Venture 2k20 (+1) - uniting all ATARI scenes since 2000!

Party było spoko, szkoda, że zawsze za szybko się kończy, koniecznie następnym razem od czwartku trzeba się zjawić.

Mega szacun dla Greya za to, że jest Greyem :)

Trochę szkoda, że gfx compo nie poszło na big-screenie, ale to nie nie miało wpływu na wynik, więc luz.
Podziękowania dla wszystkich, którzy wystawiali gfx na A8, ale jakby następnym razem było jeszcze więcej grafik,
to byłoby idealnie. W dodatku grafiki były wyświetalne 2 minuty - wreszcie :)

Pozdrówka dla wszystkich uczestników, zwłaszcza tych, którzy coś wystawili - compoty były na dobrym poziomie.

Witamy nowych atarowców - Kenji i DJ Gruby :PPPP - dzięki którym wróciłem do domu ze statuetką 1st place C64 demo compo - wtf ^^

Na razie Greya nie budzimy, ale za tydzień zaczynamy molestować o SV ziomowe :)

Onizuka róla ! :)

413

Odp: Silly Venture 2k20 (+1) - uniting all ATARI scenes since 2000!

Ja myślę że przed następnym party powinniśmy się zrzucić na ekipę "pierwszej pomocy" która za Greyem będzie biegać z kroplówką z potrzebnymi "suplemetami" ewentualnie defibrylatorem ;) . Człowiek wsadza w to tyle energii i serca mimo problemów technicznych, że musimy go pilnować :)

A tak na serio świetna impreza, jak zwykle zresztą. No i kurde wreszcie miałem okazje spotkać i poznać face2face Kane'a :)

=====================
pLayer / Suspect
back t0 sc3n3 after 15 years....
im człek starszy tym bardziej to docenia :)

414

Odp: Silly Venture 2k20 (+1) - uniting all ATARI scenes since 2000!

Tiger/NG napisał/a:

Witamy nowych atarowców - Kenji i DJ Gruby :PPPP - dzięki którym wróciłem do domu ze statuetką 1st place C64 demo compo - wtf ^^

To my dziękujemy :) Na następnym party dostaniesz jeszcze załącznik do statuetki :D Bój się!! :)

415

Odp: Silly Venture 2k20 (+1) - uniting all ATARI scenes since 2000!

Kochani, do niedzieli postaram się o podsumowanie imprezy... mam nadzieję, że mi się to uda.

Przypominam, że większość prac (okrągłe 100) jest dostępna na serwisie DEMOZOO.ORG, konkretnie pod tym linkiem:

SILLY VENTURE 2020+1 SE COMPO ENTRIES

Brakuje jedynie 2 prac (ze 102!) - demo na Jaguara oraz gra Dread na ST), które zostaną opublikowane 6-go września w takiej formie, w jakiej były zaprezentowane podczas compo. Autorzy prac, którzy poprosili o więcej czasu mają deadline do 5-go września.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

416

Odp: Silly Venture 2k20 (+1) - uniting all ATARI scenes since 2000!

Zgodnie z zapisem w regulaminie - wszystkie prace z SV2020+1 są już dostępne (wczoraj pojawiła się brakująca praca pt. "Dread" w kategorii "Atari ST/STE Game Compo" oraz praca pt. "Silly Venture 2k21 Invitation" w kategorii "Atari Jaguar Demo Compo".

Wszystkie prace dostępne są na serwisie DEMOZOO.ORG - http://www.demozoo.org

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

417

Odp: Silly Venture 2k20 (+1) - uniting all ATARI scenes since 2000!

Grey, jeszcze raz wielkie dzięki za wspaniałą imprezę. Nie mogę doczekać się kolejnej i mam nadzieję, że jednak starczy Tobie i Twojej ekipie sił na grudniowe party. :)

Jak w każdej beczce miodu, tak i w tej również jest łyżka dziegciu. Przyjemniej pobierałoby się stuff, gdyby był w oddzielnych paczkach na każdą platformę. Skakanie po podstronach jest irytujące i do tego łatwo coś pominąć, np. Plot - SV2k20 Invitro - not found.

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

418

Odp: Silly Venture 2k20 (+1) - uniting all ATARI scenes since 2000!

grey/msb napisał/a:

Wszystkie prace dostępne są na serwisie DEMOZOO.ORG - http://www.demozoo.org

A jest tam jakaś zbiorcza paczka?

419

Odp: Silly Venture 2k20 (+1) - uniting all ATARI scenes since 2000!

@Lizard: to prodka na PoFo z 2019 roku, konkretnie invitka - już poprawiłem adres do download'u (nie wiedzieć czemu ten poprzedni przestał działać).

@Pajero: niestety nie ma. ale możemy zrobić.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

420

Odp: Silly Venture 2k20 (+1) - uniting all ATARI scenes since 2000!

Zbiorczo można sobie pobrać z ftp://ftp.untergrund.net/users/ltk_tscc … /SV2K20_1/

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

421

Odp: Silly Venture 2k20 (+1) - uniting all ATARI scenes since 2000!

Wielkie dzięki dobry człowieku.

Ostatnio edytowany przez Lizard (2021-09-06 20:17:06)

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

422

Odp: Silly Venture 2k20 (+1) - uniting all ATARI scenes since 2000!

Dzięki, tak łatwiej   https://ftp.untergrund.net/users/ltk_ts … /SV2K20_1/

423

Odp: Silly Venture 2k20 (+1) - uniting all ATARI scenes since 2000!

Hehe, dzięki Dely :) Cały czas jestem w kontakcie z adminem Demozoo, wysyłam mu pliki... ale dopiero teraz się dowiedziałem, gdzie faktycznie lądują :D

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

424

Odp: Silly Venture 2k20 (+1) - uniting all ATARI scenes since 2000!

To tylko 172 MB. Spokojnie w jednym ZIP-ie można by było na serwerze SillyVenture umieścić jedną paczkę ze wszystkim bez specjalnego obciążenia.

425

Odp: Silly Venture 2k20 (+1) - uniting all ATARI scenes since 2000!

jakie piekne naglowki maja tam pliki boot :-)

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.