76

Odp: AUTO Turbo - czy ktoś słyszał / widział?

sprawdz moze lepiej jakie ma wymagania emulowanie malego ataraka... obys sie nie rozczarowal...
jako hint: emulacja procka to pikus, ale pożenienie tego z emulacja antica+gtia i pokeya... przy 200MHz arm9 jest z tym problem...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

77

Odp: AUTO Turbo - czy ktoś słyszał / widział?

korinsj napisał/a:

niewielki jednopłytkowy komputerek, z mocnym prockiem.

Na którym można zapuścić słaby emulator. Trochę kiepsko, jak na taką cenę. Nie lepiej popracować nad core 65C816?

KMK
? HEX$(6670358)

78

Odp: AUTO Turbo - czy ktoś słyszał / widział?

Btw. jaki to ma związek z AUTO Turbo oraz z 8-bitowym Atari w ogóle?

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

79

Odp: AUTO Turbo - czy ktoś słyszał / widział?

drac030: tu masz start ;)
epi - pojawila sie "nowa nadzieja", wiec po co gasisz?

Ostatnio edytowany przez jellonek (2008-03-20 21:32:26)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

80

Odp: AUTO Turbo - czy ktoś słyszał / widział?

Seban, a czy możesz udostępnić zrzut tego carta autorstwa Góreckiego?

I czy ktoś ma te zrzuty cartów Auto Turbo, które zrobił Voy, bo Megaupload to raczej nie działa od niedawna... Albo inne ich zrzuty?

81

Odp: AUTO Turbo - czy ktoś słyszał / widział?

W tym poście dodałem załącznik z obrazami kartridży z softem do dolnośląskiego Turbo 2000, znalezionymi w plikach .ATR, które Teddyboar zamieścił na AOL w styczniu, a które z kolei miał od pana Bogusława Kornafela (ROBOsoft), autora m.in. Alexa, czyli klona Robbo.

Aha, jest tam zrzut karta, który kiedyś właśnie wrzuciłem na ś.p. MegaUpload, ewentualnie jego klon ze zmienionymi napisami (nie mam pod ręką tamtego kartridża, a nie pamiętam już, jakie są w nim napisy). Za to brak tam kartridża z INFO-CELL, co postaram się nadrobić, szukając go na pecetowym twardzielu. :) Możliwe, że zgrany jest niezbyt poprawnie, bo robiłem to pod Q-MEG+4.04. :P

Ostatnio edytowany przez voy (2012-03-18 07:03:02)

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

82

Odp: AUTO Turbo - czy ktoś słyszał / widział?

Drobna aktualizacja, gdyby ktoś kiedyś szukał informacji na ten temat: AutoTurbo - garść informacji na Atariki.