51

Odp: Sprzedam sprzęt ze stajni Atari

Jeszcze troche zapasu zostalo.
https://www.ebay.com/itm/255106311597?e … Swox9hI-b4

52

Odp: Sprzedam sprzęt ze stajni Atari

leonlas napisał/a:

....ooooo, widzę że walka idzie już na siekiery nie na noże....

Eagle napisał/a:

1200xl=1700zl

Właśnie zauważyłem, że moja siekiera tempa jak diabli. Pas. :-(

Ostatnio edytowany przez robecc (2021-09-27 19:53:43)

53

Odp: Sprzedam sprzęt ze stajni Atari

ZuluGula napisał/a:

Jeszcze troche zapasu zostalo.
https://www.ebay.com/itm/255106311597?e … Swox9hI-b4

Ba ale ten jest w komplecie i box.
A Ty ZuluGula możesz upolować coś w USA ;)

robecc - mnie nóż się złamał ;)

54

Odp: Sprzedam sprzęt ze stajni Atari

leonlas napisał/a:

A Ty ZuluGula możesz upolować coś w USA ;)

To jest dyskusja na oddzielny temat. Szybko napiszę że ja nie kupiłem nic z retro sprzętu już od ponad dwóch lat, pomimo ze mam ustawione powiadomienia na różnych lokalnych marketplace. Ebaya tez juz nie śledzę. Dla mnie to jest szaleństwo. Ja za swoje ostatnie 1200XL zapłaciłem $100 i razem z nim dostalem 800XL, stacje 1050, dwie drukarki Star, kupe interfejsu, dyskietek i mogłem jeszcze wziąć telewizor kineskopowy 20" ale juz mi sie do auta nie zmiescilo.

55

Odp: Sprzedam sprzęt ze stajni Atari

ZuluGula napisał/a:

Ja za swoje ostatnie 1200XL zapłaciłem $100 i razem z nim dostalem 800XL, stacje 1050, dwie drukarki Star, kupe interfejsu, dyskietek i mogłem jeszcze wziąć telewizor kineskopowy 20" ale juz mi sie do auta nie zmiescilo.

Byłeś w raju?

56

Odp: Sprzedam sprzęt ze stajni Atari

Bylem w dobrym miejscu i czasie, ale miałem zly samochód ;) - dwudrzwiowe sport coupe. Bylo to jakies 6-7 lat temu.

57

Odp: Sprzedam sprzęt ze stajni Atari

To wszystko przez babę, jakby nie zerwała jabłka to byś przyjechał co najmniej jakimś "american sedan" lub truck'iem i by wszystko się zmieściło.

58

Odp: Sprzedam sprzęt ze stajni Atari

kilka dni wstecz na ebayu 1200 poszedł za 256$ ;)

59

Odp: Sprzedam sprzęt ze stajni Atari

Dziś wysyłam paczki do Harry, mikesk8 i pajero.
Z resztą czekam do jutrzejszego pęknięcia bańki spekulacyjnej :D

Nikt nam lekkiego życia nie obiecał i słowa dotrzymał.
8bitów ; dereatari
Apple Hadware

60

Odp: Sprzedam sprzęt ze stajni Atari

jer  -  dałeś do pieca tymi "maszynkami"   hehehehehe
toż to zawał serca albo chociaż migotanie komór...

61

Odp: Sprzedam sprzęt ze stajni Atari

Lepiej niech kierownik jutro dolozy ramu do serwera ;)

62

Odp: Sprzedam sprzęt ze stajni Atari

Przyjemnie popatrzeć jak Polska rośnie w siłę a ludzie żyją dostatniej ;-/

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

63

Odp: Sprzedam sprzęt ze stajni Atari

Kurcze... Ja jednak pasuję :(

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

64

Odp: Sprzedam sprzęt ze stajni Atari

;)

65

Odp: Sprzedam sprzęt ze stajni Atari

Gratulacje.

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

66

Odp: Sprzedam sprzęt ze stajni Atari

Ehem... no tak. Zagaję w takim razie podsumowanie.
Gratuluję Kolegom z podium pięknej walki. Tak trzymać.

1 miejsce zajął Eagle zbijając współzawodników z pantałyku. Za 1200XL wylicytował 1k7 pln.
2 miejsce Adam Kłobukowski za 1040STe wylicytował 900 pln.
3 miejsce perinoid  za drukarkę 825 wylicytował 350 pln.
4 miejsce leonlas za 2600 drewniaka wylicytował 250 pln.
5 miejsce lopez za 2600 Vadera wylicytował 210 pln.

Świeżo wygranych proszę o kontakt na dereatari@op.pl w celu dopracowania szczegółów.

Pozostałe wygrane już pewnie docierają do beneficjentów.

Wszystkim Kolegom dziękuję za kibicowanie i podtrzymywanie zawodników na duchu, a także, że powstrzymali się od wylewania kubłów zimnej wody na rozgorączkowane głowy :D

Niedługo kolejne rozgrywki...

Nikt nam lekkiego życia nie obiecał i słowa dotrzymał.
8bitów ; dereatari
Apple Hadware

Odp: Sprzedam sprzęt ze stajni Atari

@jer: meil poszedł.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

68

Odp: Sprzedam sprzęt ze stajni Atari

Wow super :D
Wstyd się przyznać, ale to moje pierwsze 2600 w życiu, nie licząc Rambo w dzieciństwie, więc aby go od razu nie popsuć dopytam jaki tam zasilacz jest potrzebny?

Taki będzie ok?

@jer: mail wysłany

Ostatnio edytowany przez lopez (2021-10-01 06:46:03)

69

Odp: Sprzedam sprzęt ze stajni Atari

Tak, będzie dobry. To zasilacz od Kuby Husaka. Mam od niego zasilacz do Atari XL/XE, chodzi jak marzenie.

70

Odp: Sprzedam sprzęt ze stajni Atari

Ja mam do mojego Juniora dokładnie ten i działa bezproblemowo. Żebyś się nie zdziwił - on jest 12V ale to jest jak najbardziej OK chociaż firmowy jest 9V.

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

71

Odp: Sprzedam sprzęt ze stajni Atari

Vader dotarł, dziękuję bardzo.