51

Odp: Problemy z nowym forum

DOBRA PANOWIE. OBRAZEK - ZNALAZLEM W SIECI JAKIS, ZAPODALEM LINKA OD TEGO  :rolleyes:  I DZIALA, A CO DO ZALACZANIA PLIKOW, TO PROSILBYM TROSZKE JASNIEJ - ZE MNA JAK Z DZIECKIEM - ZA RACZKE I DO BARU  8O  :rolleyes:  :lol:

FAQ: Cegła waży kilogram i pół cegły. Ile ważą dwie cegły ? :D

JIL 4EVER!

52

Odp: Problemy z nowym forum

Klapsa, przewinąć, ponosić, żeby ci się odbiło i ululać?
Klikasz na dodaj załącznik, strona się przeładuje, klikasz wybierz, pokazuje ci się okienko windowsowe (tu też tłumaczyć?), niżej możesz dodać komentarz do pliku, jak chcesz więcej plików klikasz jeszcze raz dodaj załącznik i powtarzasz procedurę. Jak skończysz, klikasz wyślij.
Ja wiem, bo pół minuty temu właśnie sprawdziłem.

53

Odp: Problemy z nowym forum

update:

żeby było śmieszniej - na było śmieszniej - na tym konkretnie temacie moge dołączyć swój załącznik, a np. do swojego tematu (GHE v2.1.......) niemogę, to samo jest w "SpartaDOD i HDD programowanie......" też nic niemoge dołączyć nic z tego niekumam. Dely o co tu w ogóle chodzi ?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?

[ Dodano: Sob Lis 06, 2004 11:11 ]
tylko w tym temacie mam odpowiednie pola  :cry:  :cry:  :cry:

FAQ: Cegła waży kilogram i pół cegły. Ile ważą dwie cegły ? :D

JIL 4EVER!

54

Odp: Problemy z nowym forum

Nie wiem, ale wiem, co może cię pocieszyć. Czekając aż Dely naprawi (albo uzasadni, czemu tak ma być, zależy co będzie łatwiejsze), pobaw się działem CHARTS na AtariArea. Nie ma zakazu glosowania na swoje prace ;).

55

Odp: Problemy z nowym forum

Juz napisalem dely prawdopodobnie nie zmienil atrybutów katalogów dely/phpbb/images/...... na 777 i dlatego odzuca ci tego twojego avatara co do niemozliwosci wzucania plikow w pierwszym dziale to jest na 100% tak jak napsialem wyzej czyli dely musi wejsc do opcji fora/zezwolenia i zmienic na wszyscy lub zarejestrowani :) przy zalacznikach...

"wszystko się kiedyś kończy......."

56

Odp: Problemy z nowym forum

Mnie tez nie chce uploadnąć avatarka  :cry: ... Wyskakuje tylko takie coś na samej górze:

Warning: copy(./images/avatars/1042437992418f3b2177d87.gif): failed to open stream: Permission denied in /usr/home/dely/public_html/forum/includes/usercp_avatar.php on line 227

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /usr/home/dely/public_html/forum/includes/usercp_avatar.php:227) in /usr/home/dely/public_html/forum/includes/page_header.php on line 472

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /usr/home/dely/public_html/forum/includes/usercp_avatar.php:227) in /usr/home/dely/public_html/forum/includes/page_header.php on line 474

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /usr/home/dely/public_html/forum/includes/usercp_avatar.php:227) in /usr/home/dely/public_html/forum/includes/page_header.php on line 475

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

57

Odp: Problemy z nowym forum

Poprawilem, sprawdzcie

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.