1

Temat: Czyszczenie szafy, cz. 2 - KVM NEWSTAR

KVM do podłączenia dwu PC, NEW STAR, używany. Nieoryginalny zasilacz, powinien działać - w razie czego daję tygodniowy okres rozruchowy (w tej chwili nie mam jak sprawdzić), złącza PS2.
Licytujemy do końca miesiąca, zaczynamy od 5zł. Wysyłka paczkomatem inpost, 13zł.

Post's attachments

IMG_20211015_150524_225.jpg 1.23 mb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

IMG_20211015_150538_221.jpg 1.76 mb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

IMG_20211015_150547_000.jpg 1.25 mb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.
Sikor umarł...

2

Odp: Czyszczenie szafy, cz. 2 - KVM NEWSTAR

drobny offtopic:

Jedna drobna uwaga, bo na KVM pisze 9V DC (Direct Current, czyli prąd stały) a zasilacz jest chyba "9V~", o ile dobrze widzę na zdjęciu. Co by sugerowało że zasilacz to zwykłe trafo dające prąd zmienny... ja bym przed sprawdzeniem zasilacza (chociażby multimetrem) nie podłączał tego raczej to tego KVM-a.

3

Odp: Czyszczenie szafy, cz. 2 - KVM NEWSTAR

ooo, to poszukam innego. Jakiś zamiennik powinienem znaleźć - wróciło chwilowo do szafy, ale pewnie trafna uwaga.
===================================================================================
edyta: 9V wolnego nie mam. Obniżam cenę startową do 3zł, jak ktoś chce ten zasilacz do czegoś - dodam, jak nie - niech pisze bez zasilacza.

Ostatnio edytowany przez Sikor (2021-10-15 17:17:46)

Sikor umarł...

4

Odp: Czyszczenie szafy, cz. 2 - KVM NEWSTAR

zaczniem od 'dyszki'

5

Odp: Czyszczenie szafy, cz. 2 - KVM NEWSTAR

@Taktron, jak nadal zainteresowany - podaj na priv lub maila namiary na paczkomat (nr paczkomatu, Twój mail i telefon)

Sikor umarł...

6

Odp: Czyszczenie szafy, cz. 2 - KVM NEWSTAR

mhm, zaraz na pw Ci skrobnę

7

Odp: Czyszczenie szafy, cz. 2 - KVM NEWSTAR

ok.

Sikor umarł...

8

Odp: Czyszczenie szafy, cz. 2 - KVM NEWSTAR

do zamknięcia.

Sikor umarł...