1

Temat: [S] - Elektronika Praktyczna - rocznik '95 oraz połowa '96

Hej!

Ciąg dalszy przeglądu pudeł z gazetami, tym razem znalazło się 1,5 rocznika czasopisma "Elektronika Praktyczna", tzn. cały rocznik 1995 (numery 1-12) oraz "kawałek" rocznika 1996 (numery 1-5).

cena? Zazwyczaj wystawiałem "kto pierwszy ten lepszy", ale potem były komentarze w stylu... "o kurczę, za późno, nie zdążyłem", etc.

Zatem proponuję licytację do środy do godziny 20-tej. Cena startowa to koszty wysyłki paczkomatem czyli 12,99 zł.

Jak zwykle uprzedzam że nie są to super idealne egzemplarze kolekcjonerskie, gazety przeleżały co prawda ten czas na półce w mieszkaniu, potem w kartonie w suchej miejskiej piwnicy, jednak nie są spleśniałe, zagrzybione czy śmierdzące, noszą jednak ślady czytania i posiadają "widoczne ślady użytkowania".

całość wygląda tak: (wystające kartki to nie wyrwane strony czasopisma, tylko reklamowe "wkładki")
rocznik '95 prezentuje się tak:
oraz to co pozostało z '96:

Ostatnio edytowany przez seban (2021-11-18 22:35:07)

2

Odp: [S] - Elektronika Praktyczna - rocznik '95 oraz połowa '96

Dla równego rachunku 51 zł z odbiorem osobistym, więc 12,99 zostanie Ci w kieszeni. :)

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

3

Odp: [S] - Elektronika Praktyczna - rocznik '95 oraz połowa '96

No to chyba wszystko już jest jasne. Lizard dziękuję za zakup gazet. Zaraz napiszę e-mail (via forum) który pozwoli dokończyć transakcję. Oczywiście w przypadku "odbioru osobistego" nie ma mowy abyś płacił dodatkowo za wysyłkę.

Ostatnio edytowany przez seban (2021-11-10 20:47:47)

4

Odp: [S] - Elektronika Praktyczna - rocznik '95 oraz połowa '96

Bardzo dziękuję Lizardowi za zakup i odbiór osobisty. Temat do zamknięcia.