51

Odp: AVG cart jako rozszerzenie RAM - zakup zbiorowy kabelków W dół

Przesyłka do mnie i lopeza może być wspólna.

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

52

Odp: AVG cart jako rozszerzenie RAM - zakup zbiorowy kabelków W dół

tmp do wszystkich kabli SIO na wszelki wypadek doda do wlutowania konetory, jakby się okazało że ktoś jednak nie ma a nie napisał.

Cuda wianki i nie tylko :) POKEY 4ever ;)

53

Odp: AVG cart jako rozszerzenie RAM - zakup zbiorowy kabelków W dół

-- lista zamknięta

Cuda wianki i nie tylko :) POKEY 4ever ;)

54

Odp: AVG cart jako rozszerzenie RAM - zakup zbiorowy kabelków W dół

Wieści z frontu:
tmp wyprodukował kable w weekend. Dał rabat, tj. kabel 1 szt = 9 Euro (długi, krótki i SIO w tej samej cenie). Wysyłkę do PL wziął na klatę.
Dziś kable są testowane, jak wszystko będzie ok, to wysyłka jutro do PL.
Ja to opłacę i podam po przeliczeniu na PLN kwotę za 1 kabel (zobaczymy na ile skubnie mnie WISE, bo chyba tym kanałem opłacę zamówienie).
Wtedy będę oczekiwał zapłaty za daną ilość kabli + paczkomat (nie będę się tułał po pocztach), ew. jak ktoś się wybiera na SV to przywiozę dla niego gratis :)

Cuda wianki i nie tylko :) POKEY 4ever ;)

55

Odp: AVG cart jako rozszerzenie RAM - zakup zbiorowy kabelków W dół

uicr0Bee napisał/a:

Przesyłka do mnie i lopeza może być wspólna.

Potwierdzam, poprosimy wspólną paczkę do ZG

56

Odp: AVG cart jako rozszerzenie RAM - zakup zbiorowy kabelków W dół

Spokojnie, udostępnię listę na guglu, będzie łatwiej niż kopać po forum ;)

Cuda wianki i nie tylko :) POKEY 4ever ;)

57

Odp: AVG cart jako rozszerzenie RAM - zakup zbiorowy kabelków W dół

Paczka w drodze.
Sprawy finansowe wyglądają tak.
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ … sp=sharing
Arkusz z opcją komentowania, można dopisać kto chce w paczkomat, kto na SV, kto razem, kto osobno itp.
Ew. dane do wysyłek poproszę na priv, grzegorzsun at gmail.com lub discord (RODO :) )
Paczkomat standard 12.99 + zakupię odpowiednią ilość kopert bąbelkowych - chyba, że próbujemy po 5zł paczkomat przez olx?

Cuda wianki i nie tylko :) POKEY 4ever ;)

58

Odp: AVG cart jako rozszerzenie RAM - zakup zbiorowy kabelków W dół

może być Paczkomat (wpisałem) może być ten olx, albo można zbiorczo wysłać parę i sobie je rozdamy. Sikor, Miker, AS, co wy na to (może ktoś jeszcze z Wawy byłby zainteresowany)?

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

59

Odp: AVG cart jako rozszerzenie RAM - zakup zbiorowy kabelków W dół

Jestem za. Jutro ustalimy w pizzerii?

Sikor umarł...

60

Odp: AVG cart jako rozszerzenie RAM - zakup zbiorowy kabelków W dół

sun napisał/a:

chyba, że próbujemy po 5zł paczkomat przez olx

Na AllegroLokalnie jest promocja polegająca na tym że oni opłacają przesyłkę. Limit 5 ogłoszeń.

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

61

Odp: AVG cart jako rozszerzenie RAM - zakup zbiorowy kabelków W dół

@uicr0Bee: dopisałem z komentarzy, wszystko działa jak należy :)
Allegro też opcja, coś tam wykombinujemy :)

Cuda wianki i nie tylko :) POKEY 4ever ;)

62

Odp: AVG cart jako rozszerzenie RAM - zakup zbiorowy kabelków W dół

Cyprian napisał/a:

może być Paczkomat (wpisałem) może być ten olx, albo można zbiorczo wysłać parę i sobie je rozdamy. Sikor, Miker, AS, co wy na to (może ktoś jeszcze z Wawy byłby zainteresowany)?

Jestem na tak :)

p.s.
Dotyczałem że zamówiłem kable do cart-a którego nie mam, ale spoko :) Bo myślałem ze cały zestaw ..

Ostatnio edytowany przez AS... (2021-11-09 20:27:02)

63

Odp: AVG cart jako rozszerzenie RAM - zakup zbiorowy kabelków W dół

Ok, osoby wymienione przez Cyprian i AS... dopisane do 1 paczkomatu WAW12M.

Cuda wianki i nie tylko :) POKEY 4ever ;)

64

Odp: AVG cart jako rozszerzenie RAM - zakup zbiorowy kabelków W dół

Widzę, że uicr0Bee dopisał już paczkomat, więc obojętnie czy olx czy AL czy jak tam, niech zdecyduje :)

@sun: dane do wpłaty podasz?

65

Odp: AVG cart jako rozszerzenie RAM - zakup zbiorowy kabelków W dół

podliczę w tym arkuszu jak ustalimy jak to wysyłać, czy tradycjnie za 12.99 plus jakaś tam kopertka bąbelkowa, czy 5zł olx czy allegro :) W przypadku allegrolokalnie czy olx przejdzie to przez te portale - tak sądzę :)
Ci co chcą inaczej - można przelać na konto - wtedy rozumiem, że tradycyjnie 12.99, jutro ogarnę jakieś kopertki. Poszperam też, bo zapewne mam jakieś "uzbierane" pudełka po przesyłkach - minimalizacja kosztów i eko :)
Czyli zbiorcze wysyłki w pudłach, pojedyncze w kopertkach, lub 2x tektura+folia. Pomyślę ;)

Cuda wianki i nie tylko :) POKEY 4ever ;)

66

Odp: AVG cart jako rozszerzenie RAM - zakup zbiorowy kabelków W dół

@AS: wyraźnie pisałem, że zamawiamy kable ale można było cały zestaw, trzeba było pisać ;) Santyago tak łyknął i to dość dobrą cenę dał tmp na carta. Ale nie martw się, jak będziesz miał kabelek to już łatwiej o carta :)

Cuda wianki i nie tylko :) POKEY 4ever ;)

67

Odp: AVG cart jako rozszerzenie RAM - zakup zbiorowy kabelków W dół

Cyprian napisał/a:

może być Paczkomat (wpisałem) może być ten olx, albo można zbiorczo wysłać parę i sobie je rozdamy. Sikor, Miker, AS, co wy na to (może ktoś jeszcze z Wawy byłby zainteresowany)?

Ja z W-wy, jestem zainteresowany.

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

68

Odp: AVG cart jako rozszerzenie RAM - zakup zbiorowy kabelków W dół

@perinoid: dopisałem do paczkomatu Cypriana.

Cuda wianki i nie tylko :) POKEY 4ever ;)

69

Odp: AVG cart jako rozszerzenie RAM - zakup zbiorowy kabelków W dół

Dopisz i mnie do Cypriana - i daj na pw ile $$ wpłacić.

Sikor umarł...

70

Odp: AVG cart jako rozszerzenie RAM - zakup zbiorowy kabelków W dół

sun napisał/a:

@AS: wyraźnie pisałem, że zamawiamy kable ale można było cały zestaw, trzeba było pisać ;) Santyago tak łyknął i to dość dobrą cenę dał tmp na carta. Ale nie martw się, jak będziesz miał kabelek to już łatwiej o carta :)

Spoko, później doczytałem że zamówiłem same kable.
Będzie i sam cart.

71

Odp: AVG cart jako rozszerzenie RAM - zakup zbiorowy kabelków W dół

@Sikor: dopisałem Cię już wczoraj :)

Cuda wianki i nie tylko :) POKEY 4ever ;)

72

Odp: AVG cart jako rozszerzenie RAM - zakup zbiorowy kabelków W dół

ok, paczka w paczkomacie, odbiorę dziś, sprawdzę, przepakuję i dam znać.

Cuda wianki i nie tylko :) POKEY 4ever ;)

73

Odp: AVG cart jako rozszerzenie RAM - zakup zbiorowy kabelków W dół

sun napisał/a:

@perinoid: dopisałem do paczkomatu Cypriana.

Super

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

74

Odp: AVG cart jako rozszerzenie RAM - zakup zbiorowy kabelków W dół

TYC23M 501096457 lemiel@wp.pl
PW mam przytkane.
Dziękuję.

Może być do jednego razem z MCGor.

Ostatnio edytowany przez lemiel (2021-11-12 20:47:47)

75

Odp: AVG cart jako rozszerzenie RAM - zakup zbiorowy kabelków W dół

Dobra, spróbuję potworzyć aukcje na allegrolokalnie, zobaczymy co z tego wyniknie.

Cuda wianki i nie tylko :) POKEY 4ever ;)