1

Temat: POGROM ... mega ROXIOR;-

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=34763617

Nie potrafie opisać tego - co można tam zobaczyć. :D:D:D:D:D:D:D

po prostu kretyn: (oto fragment txt z "aukcji");

WITAM WSZYSTKICH NA MOJEJ AUKCJI

PIĘĆ GÓWIEN EEPCHA


Na sprzedanie mam prawdziwą gierkę z lajtowego wręcz kompa ATARI, którą uruchomisz na swoim PC , która przypomni prawdziwym koneserom świetnej zabawy czasy kiedy to. . .

. . . pewnego razu księcia Bolka Miętkiego odwiedziła wiedźma, która w zamian za tytułowe pięć ciał usuniętych z organizmu za pomocą defekacji zwierzęcia o dźwięcznej nazwie eepch zgodziła się spełnić każde życzenie księcia. Natomiast Książe Bolek Miętki powierza nam tę jakże arcy-ciekawą misję...

Grę tą mozna uruchomić za pomocą specjalnych modulatorów na PC-cie które mozna sobie zdownloadować za pomocą internetu.

+++UWAGA+++ w zw. z powyższym do gierki dorzucam link stronki z której sciągnąć można bez problemu łatwy w obsłudze emulator, Grę przesyłam na mejla po uprzedniej wpłacie na moje konto.+++UWAGA+++

cena za tą gierkę jest równie czadowa jak ona sama zaledwie 1 Złocisz
GORĄCO POLECAM !


w razie pytań prosze o kontakt 694-507-004 lub mejl wadza@poczta.fm

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

2

Odp: POGROM ... mega ROXIOR;-

Jest już jeden chętny. Chyba wystawię TurboBasic jako super szybki interpreter basica, a gratis dorzucę kompilator. :D

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

3

Odp: POGROM ... mega ROXIOR;-

... a ja dożuce rom SpartaDOS X po promocyjnej cenie 29.99 + płytke montarzową + "modulator" do emulowania GRATIS !!!.

UWAGA!!! Do SpartaDOS X dodaje ZUPEŁNIE ZA DARMO (!) ROMDYSK (car:) z programami narzędziowymi !!! OKAZJA!!!

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

4

Odp: POGROM ... mega ROXIOR;-

A mojego pliku wymiany z grzyba nie chcesz w zamian za swoją ofertę? :mrgreen:

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

5

Odp: POGROM ... mega ROXIOR;-

... odpowiem na poziomie. Nie, ponieważ twój plik wymiany nie posiada ROM-DYSKU :D:D:D:D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

6

Odp: POGROM ... mega ROXIOR;-

lizard: ja chce twoj plik wymiany. nawet nie wiesz ile ciekawych rzeczy mozna znalezc w windzianym pliku wymiany. Ba, ponoc dysk jakubowskiej to byl caly jeden plik wymiany :) to jak? bedzie co z tego?

7

Odp: POGROM ... mega ROXIOR;-

Ojej - przecież gościu nabija sobie stasty! (zupełnie tak jak ja teraz)... :lol:

a lamerstwa w świecie przecież nie brakuje :->

I Ty zostaniesz big endianem...

Odp: POGROM ... mega ROXIOR;-

Ten gość MODULUJE emulator czy EMULUJE modulator , pozatym tytół mocno nierynkowy. :D

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

9

Odp: POGROM ... mega ROXIOR;-

lizard: ja chce twoj plik wymiany. nawet nie wiesz ile ciekawych rzeczy mozna znalezc w windzianym pliku wymiany. Ba, ponoc dysk jakubowskiej to byl caly jeden plik wymiany :) to jak? bedzie co z tego?

Ok. Mogę Ci go odsprzedać. Na pewno znajdziesz na nim jakieś panienki, kilka haseł (w tym do pustego konta bankowego), ale ogólnie, nic ciekawego na nim nie ma. ;)

[ Dodano: 10.11.2004 09:13:27 ]

Ojej - przecież gościu nabija sobie stasty! (zupełnie tak jak ja teraz)... Laughing

a lamerstwa w świecie przecież nie brakuje :->

Zaraz ciebie nabije i obije za takie dudy smalone.

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

10

Odp: POGROM ... mega ROXIOR;-

Lizard: a może mój "pagefile.sys" weźmiesz? Ma całe 1536MB ???

FAQ: Cegła waży kilogram i pół cegły. Ile ważą dwie cegły ? :D

JIL 4EVER!

11

Odp: POGROM ... mega ROXIOR;-

A gdzie ja to postawię? Zreszą chcę siepozbyć własnego, a nie dokupować mu kolegę i to większe, który mógłby mojego pobić. Poobijany swap jest mniej warty niż niepoobijany.

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

12

Odp: POGROM ... mega ROXIOR;-

co za cios - ten kolezka jest z mojej miesciny  :?  :|  :(
hanba i tyle...

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

13

Odp: POGROM ... mega ROXIOR;-

I po co sie przyznajesz :?: Na Twoim miejscu siedziałbym cicho i liczył, że nikt nie zauwazy.

No ale masz szansę się zrehabilitować. Seek & destroy. :mrgreen:

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

14

Odp: POGROM ... mega ROXIOR;-

No ja nie stanowię konkurencji dla kolegów, bo nie posiadam pliku wymiany  :cry:  ale może znajdzie się chętny na kopię jednogigowej partycji swap? Tanio sprzedam, za stówę  :mrgreen:

KMK
? HEX$(6670358)