1

Temat: Czwarte 24h Compo / Fourth 24h Compo

Rozpoczynamy czwarte 24h compo.

Temat: remake muzyki z planszy tytułowej gry Zybex

Rules: Wymagany jest plik CMC/MPT/TMC/TM8/TM2/RMT/FC/ST, oprócz tego można podesłać SAP`a.

Deadline: 14.11.2004 18:00

Nagroda: czteropak piwa przy najbliższym spotkaniu

-----------------------------------------------------------

So we can start fouth 24h compo.

Subject: remake of music form title screen of Zybex game

Rules: CMC/MPT/TMC/TM8/TM2/RMT/FC/ST file is required, You can send SAP file too.

Deadline: 14.11.2004 6PM CET

Prize: hmmm, few beers, but you must meet us....

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

2

Odp: Czwarte 24h Compo / Fourth 24h Compo

To co, mam to robić drugi raz, czy ta przykładowa muzyczka, która jest w ostatniej wersji TMC 2.0G wystarczy?  :mrgreen:

Aby odpackować teksty trzeba najpierw odpackować  program do ich odpackowywania - Energy #1

3

Odp: Czwarte 24h Compo / Fourth 24h Compo

a to jak chcesz, lud oceni  :twisted:

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

4

Odp: Czwarte 24h Compo / Fourth 24h Compo

Jaskier, lepiej zrób drugi raz, jak ją mylą z Dr Conusem, to znaczy: nie jest dobra. :F

5

Odp: Czwarte 24h Compo / Fourth 24h Compo

Dobra, będzie druga wersja. Dajcie mi jeszcze konkurs graficzny, to też w nim wezmę udział, a co?  :mrgreen:
A kiedy w ogóle deadline, bo tego nie pisze?
W ogóle do zasad też się mogę przyczepić, bo nie można podesłać w pliku TM2  :(

Aby odpackować teksty trzeba najpierw odpackować  program do ich odpackowywania - Energy #1

6

Odp: Czwarte 24h Compo / Fourth 24h Compo

Przeciez w newsie jest deadline. Tak to jest jak sie zaglada tylko na forum ;)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

7

Odp: Czwarte 24h Compo / Fourth 24h Compo

Zwidy mam. Gdzie w tym newsie:

Chciałbym zapowiedzieć, że z okazji kolejnego długiego weekendu ogłaszam kolejne, już drugie, 24h Compo MSX. Temat zostanie podany na forum w odpowiednim dziale w okolicach godziny 18:00 - jakbym się nieco spóźnił to nie bijcie ;) W międzyczasie przypominam o głosowaniu na 24h Code!


jest podany deadline ???

Aby odpackować teksty trzeba najpierw odpackować  program do ich odpackowywania - Energy #1

8

Odp: Czwarte 24h Compo / Fourth 24h Compo

O kuna, faktycznie ni mo ;) Edytorowalem tego newsa kilka razy i widac sie wycielo SAMO ;) Mea Culpa.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

9

Odp: Czwarte 24h Compo / Fourth 24h Compo

Dr Conusem

- właśnie; ja pomyliłem z Zybexem  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen: - nie Conusem..:D:D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

10

Odp: Czwarte 24h Compo / Fourth 24h Compo

Moje źródła (dobrze poinformowane) twierdzą co innego.

Zwidy mam. Gdzie w tym newsie:
Cytat:   
Chciałbym zapowiedzieć, że z okazji kolejnego długiego weekendu ogłaszam kolejne, już drugie, 24h Compo MSX. Temat zostanie podany na forum w odpowiednim dziale w okolicach godziny 18:00 - jakbym się nieco spóźnił to nie bijcie  W międzyczasie przypominam o głosowaniu na 24h Code!
jest podany deadline ???

Po mojemu, jak jest podana godzina rozpoczęcia i czas trwania (24h) to deadline powinien być jasny? Zwłaszcza dla kodera. :P Niestety wynika mi z tego, że zajrzałem na forum o 24h za późno?

11

Odp: Czwarte 24h Compo / Fourth 24h Compo

Bo łącze w Turku jest opóźnione o 24h :twisted: - dziwnie niekiedy u was GG działa  :twisted:  :twisted:  :twisted:

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

12

Odp: Czwarte 24h Compo / Fourth 24h Compo

Po mojemu, jak jest podana godzina rozpoczęcia i czas trwania (24h) to deadline powinien być jasny

24h to nazwa umowna, zazwyczaj konkursy trwaja przez weekend (lub długi weekend ;))

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

13

Odp: Czwarte 24h Compo / Fourth 24h Compo

A to to to jest nasza specjalnośc :))) <długi weekend> BTW Będzie ktoś przejeżdżał przez Toruń jadąc na SV 2k+4??

Otaku

PS tak z ciekawości pytam tu obecnych :D

pozdrawiam

PS Miker: w końcu napiszę to demo :P

14

Odp: Czwarte 24h Compo / Fourth 24h Compo

Bo łącze w Turku jest opóźnione o 24h  - dziwnie niekiedy u was GG działa

Może i dziwnie (co masz na myśli?), ale przynajmniej działa.
I to nie u nas jest opóźnione, tylko ty masz drewniane łącze. I np. płytki z fotkami ze zlotu 3 miesiące wysyłasz i do tego pod niewłaściwy adres. A potem powiesz, że poczta dziwnie działa?

15

Odp: Czwarte 24h Compo / Fourth 24h Compo

bo dziwnie działa  :twisted: - poza tym Dziadzia nie mówił, że przemieścił się do Waskownicy - a to, że 3 miechy - to fakt; nie zaprzeczam temu. Miałem swoje problemy - teraz mam ich mniej. :D:D:D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info