8,926

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Szczerze? akurat tym razem nie paczałem. Mówimy o tym legaartis?

8,927

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

ta, źródło traktuje o konstytucjonalności lub nie przymusu szczepień w Austrii

przechodze na tumiwisizm

8,928

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Yyy, to chyba ja czegoś nie zakumałem bo mi tu translator z języka Mordoru (bo nie znam) wypluwa.

The UK government admits that the vaccines damaged the natural immune system of the double vaccinated.

The UK government has admitted that after a double vaccination one will never again be able to acquire complete natural immunity to variants of Covid - or possibly any other virus.

So let's watch the "real" pandemic begin now!

In their "COVID-19 Vaccine Monitoring Report

Źródło: https://www.parlament.gv.at/PAKT/VHG/XX … ndex.shtml


no i teraz co z tym jest nie tak? bez kitu nie czaje bo może coś pominąłem?

8,929

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

coś klikłem
https://assets.publishing.service.gov.u … eek-42.pdf

raport o ktorym mowa

UK Health Security Agency napisał/a:

Seropositivity estimates for S antibody in blood donors are likely to be higher than would be
expected in the general population and this probably reflects the fact that donors are more likely
to be vaccinated. Seropositivity estimates for N antibody will underestimate the proportion of the
population previously infected due to (i) blood donors are potentially less likely to be exposed to
natural infection than age matched individuals in the general population (ii) waning of the N
antibody response over time and (iii) recent observations from UK Health Security Agency
(UKHSA) surveillance data that N antibody levels appear to be lower in individuals who acquire
infection following 2 doses of vaccination.

https://assets.publishing.service.gov.u … eek-42.pdf

przechodze na tumiwisizm

8,930

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Tylko że w tym raporcie nie ma nic na temat trwałego uszkodzenia systemu immunologicznego, o czym bredzi legeartis. To że zaszczepieni którzy przeszli infekcję mają mniejszą ilość przeciwciał N (są to przeciwciała skierowane konkretnie do likwidacji konkretnego patogenu) niż niezaszczepieni po infekcji może wynikać z wielu czynników, choćby tego że generalnie czas infekcji u zaszczepionych jest krótszy niż niezaszczepionych.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

8,931

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

legartis cytuje dokument/artykół zamieszczony na stronie parlamentu Austryjackiego, więc nie widze powodu dla Twojego ataku na legartis
nie rozumiem też potrzeby bronienia raportu, prócz potrzeby podłechtania syndromu mentora jaki wykazujesz

przechodze na tumiwisizm

8,932

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

A co tam u żabojadów:
https://twitter.com/synxchaosu/status/1 … 3618394116

8,933

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

A tu kilka zdań podsumowania tematu efektów ubocznych (a może zasadniczych efektów?):
https://www.youtube.com/watch?v=ApkwXqxzLPA&t=337s

Ostatnio edytowany przez Mq (2022-01-06 17:53:19)

8,934

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Nie znam niemieckiego, więc nie potrafię się odnieść do tego co jest na stronie parlamentu Austrii. Odnoszę się do tego co napisało legeartis.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

8,935

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

szok
ja skożystałem z narzędzia każdego foliarza - google translate, pewnie to spisek

pewnie trzeba będzie poczekać na książkę "101 prawd objawionych o szczepionce na kowid", inaczej wszystko to bzdury

przechodze na tumiwisizm

8,936

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Mq napisał/a:

A co tam u żabojadów:
https://twitter.com/synxchaosu/status/1 … 3618394116

- Panie prezydencie - a co z niezaszczepionymi?
- Niech jedzą ciastka.

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

8,937

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Candle napisał/a:

ja skożystałem z narzędzia każdego foliarza - google translate, pewnie to spisek

Skorzystaj też czasem ze słownika języka Polskiego. XXL też :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

8,938

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/po … ?ocid=XMMO

tymczasem w postepowym kraju...

przechodze na tumiwisizm

8,939

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Aha... https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci … =BoxOpImg6
Przytoczę ostatnie zdanie, zanim zginie w necie:

gazeta.pl napisał/a:

Przygotowujemy się do uderzenia omikronu - zaznaczył, dodając, że najpewniej wariant zacznie dominować w Polsce do końca stycznia.

Reasumując - n-ta fala będzie silniejsza, ale słabsza i nie zabierze więcej niż n-1 fala, ale... Zbliża się WOŚP, więc trzeba będzie przyj***ć Owsiakowi i dla niepoznaki wprowadzimy lokdown tydzień przed finałem i przytrzymamy ze trzy tygodnie. I tak, Stallone Marzeny nie jest temu winien, ale raczej święta. Heh, i ta liczba testów... Chyba część wykonywali w słynnym San Escobar.

Sikor umarł...

8,940

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Sikor :) - chodzi o to, byście się w razie problemów z kowidem do szpitala nie zgłaszali. Jeśli tego nie zrobicie, to nikt żadnego lockdownu nie będzie wprowadzał, bo i po co ;) Proste.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

8,941

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@Pin, gdybyście mi zaszczekani nie blokowali szpitala na Sarkoidozę, to już dawno miałbym glejt, że na szczepienia się nie nadaję. A gwoli ścisłości - jak pisałem wcześniej - nowe mutacje przenoszą właśnie zaszczepieni, sądząc, że paszporcik polsatu przed czymkolwiek chroni. Nie mają testów i roznoszą nowe mutacje.
No ale cóż, może Twoją idolką jest imć pani Lichocka złapana na SM bez maseczki i dająca prosty, chamski komentarz: tam paszporty mieli wszyscy...
Heh, klapki na oczach. Akurat w tym artykule nie chodzi o covid, ale o czas, kiedy chcą wprowadzić pewne obostrzenia - pod koniec stycznia. Ostatni weekend to WOŚP, więc jedyna sensownie dająca się wytłumaczyć przyczyna to rzucanie kolejnych kłód pod nogi Owsiakowi. Ale miliony much wiedzą lepiej i są pewni, że szmata (z filtrem czy bez) na dworzu w dużej przestrzeni ich chroni w jakikolwiek sposób...

Sikor umarł...

8,942

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

A.... dr Grzesiowski...
On na tym wirusie tak wypłyną, że "celebryta" pełną gębą. Zaraz się pojawi w "tańcu z gwiazdami".

8,943

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@Sikor. Szpitale nie są z gumy, i jeśli brakuje miejsca na kowidian w kowidowym oddziale to gdzieś ich trzeba przecież pocisnąć, tak czy nie?

@Sikor - nie znam się, ale jeśli to jest prawda:

https://enel.pl/enelzdrowie/koronawirus … zepieniami

to jest dokładnie odwrotnie niż mówisz chyba, że są jakieś inne okoliczności czy przeciwwskazania.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

8,944

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Candle napisał/a:

drygol, paczałeś w "źródła"? słabo troche

Rzeczywiście, to info z legaartis jest wątpliwe.
Natomiast to, co B. Johnson powiedział, to rzeczywiście powiedział, chyba, że ktoś deepfake na zamaseczkowanym człowieku zrobił.

A tak skąd inąd, sromikron się zaczyna u nasz w Polszcze. Będą oboszczenia, jak w mordę szczelił.

Ostatnio edytowany przez qbahusak (2022-01-07 02:45:43)

8,945

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Pin napisał/a:

@Sikor - nie znam się, ale jeśli to jest prawda:

https://enel.pl/enelzdrowie/koronawirus … zepieniami

to jest dokładnie odwrotnie niż mówisz chyba, że są jakieś inne okoliczności czy przeciwwskazania.

To jest kłapanie dziobem, to co tam mówią/piszą. Chcesz to wierz temu, ale ja bym był ostrożny. Jakby mówili, że dla chorych na autoimmunologiczne szczepienia są niewskazane, bo niosą większe ryzyko, też by to na logikę dobrze brzmiało, ale wartość merytoryczna identyczna. Zauważmy, że każda wypowiedź w mediach jest gloryfikująca te szczepinki. a nopy są zbywane, śmierci są "jednostkowe", falsyfikowane, ot, wypadek przy pracy. Widział ktoś artykuł mówiący, że "zbadaj się, zanim się zaszczepisz?"

I teraz uwaga. Jak ktoś pokaże, że taki artykuł jest w mediach, to będzie on jednostkowy, nie warty uwagi :D Żart.

8,946

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Pin napisał/a:
Candle napisał/a:

ja skożystałem z narzędzia każdego foliarza - google translate, pewnie to spisek

Skorzystaj też czasem ze słownika języka Polskiego. XXL też :)

Wybiórczo patrzysz... https://jaksiepisze.pl/jezyk-polski-czy-jezyk-polski/

Ostatnio edytowany przez qbahusak (2022-01-07 02:58:26)

8,947

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Pin napisał/a:

to jest dokładnie odwrotnie niż mówisz chyba, że są jakieś inne okoliczności czy przeciwwskazania.

Właśnie są, bo zależy, gdzie się sarkoidoza umiejscowi :/ A najśmieszniejsze jest to, że na początku lekarze "mieli zakaz" wpisywania przeciwwskazań właśnie tu. Najśmieszniejsze jest to, że według objawów, jakie miał znajomy, który przeszedł Covida - najprawdopodobniej przeszedłem przed "oficjalnym" przejściem choroby. I tak, poza osłabieniem i falami gorączki jakoś nie mieliśmy szczególnie groźnych objawów (btw - obaj mieliśmy zapach i smak, u znajomego stwierdzono covid, ja przeszedłem coś podobnego jakieś 3 tygodnie przed nadejściem oficjalnej "pierwszej fali", więc miałem informację od lekarza - cytuję z pamięci - "nie wiem, co Panu dolega, ale zalecam antybiotyk i 7 dni w łóżku"), więc wydaje mi się, że wszystko zależy od organizmu. A wyrzucanie z oddziałów innych chorych i ich nieleczenie to totalne morderstwo - tak zmarł mój znajomy (no dobra, nie wiadomo, jak by się potoczyło, gdyby go "nie wyrzucono" - rak wątroby, na szybko wszystkich chodzących (i to dosłownie) do domu, oczywiście najpierw szczepienie, bo tak, a że dzień wcześniej pobierana biopsja i po wypisaniu okazało się, że w całym tym p*.***u pogubiono próbki - no cóż. Na kolejne przyjęcie/badanie już się nie doczekał, a że leków zabrakło? Nie miał kto wypisać, bo wszyscy pilnie wezwani "do oddziałów covidowych" (tak, w przypadku jego leków leki musiał wypisywać wyłącznie specjalista).
Po prostu w pełni żenująca sytuacja dotycząca "służby zdrowia", więc proszę, nie pier**l o tym, że ktokolwiek blokuje szpitale, bo zaszczepionych wcale nie leży mniej, niż niezaszczepionych. Już dawno upadł mit skuteczności tego kłucia, ale paszport polsatu i sylwester marzeń (dla zaszczepionych) właśnie zbierają żniwa w transmisji wirusa.

Sikor umarł...

8,948

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Sikor napisał/a:

A wyrzucanie z oddziałów innych chorych i ich nieleczenie to totalne morderstwo - tak zmarł mój znajomy (no dobra, nie wiadomo, jak by się potoczyło, gdyby go "nie wyrzucono"

No to jak mówiłem - wybieraj kogo przyjąć a kogo wywalić, ilość miejsc wszędzie jest ograniczona. No i miejsca nie leczą same; o tym też należy pamiętać.

No i zdrówka życzę.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

8,949

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Pin napisał/a:
Sikor napisał/a:

A wyrzucanie z oddziałów innych chorych i ich nieleczenie to totalne morderstwo - tak zmarł mój znajomy (no dobra, nie wiadomo, jak by się potoczyło, gdyby go "nie wyrzucono"

No to jak mówiłem - wybieraj kogo przyjąć a kogo wywalić, ilość miejsc wszędzie jest ograniczona. No i miejsca nie leczą same; o tym też należy pamiętać.

No i zdrówka życzę.

mylisz sie. wyrzucali ze szpitala nie po to zeby kogos innego przyjac tylko zeby zamknac oddzial bo covid.

nie masz pojecia co sie dzialo :-)

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

8,950

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Candle napisał/a:

szok
ja skożystałem z narzędzia każdego foliarza - google translate, pewnie to spisek

pewnie trzeba będzie poczekać na książkę "101 prawd objawionych o szczepionce na kowid", inaczej wszystko to bzdury

Translator często mocno deformuje tekst, a czasami wręcz odwraca cały sens

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio