Temat: [K] Kupię kartonik na zasilacz do Atari 65xe

Witajcie, kompletuje Atari i brakuje mi kartonika zasilacza, może ktoś ma do sprzedania lub wymianę na inne Atari fanty?

Pozdrawiam,
Mik.

2

Odp: [K] Kupię kartonik na zasilacz do Atari 65xe

Do zamknięcia.

3

Odp: [K] Kupię kartonik na zasilacz do Atari 65xe

Znalazłeś źródło?

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

4

Odp: [K] Kupię kartonik na zasilacz do Atari 65xe

Niestety nie, brak odzewu, poszukam czegoś zastępczego.

5

Odp: [K] Kupię kartonik na zasilacz do Atari 65xe

Szkoda. Też potrzebuję. Można zrobić samodzielnie z kartony. Nie będzie oryginalnie ale swoją rolę spełni. I pewnie w tę stronę pójdę.

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

6

Odp: [K] Kupię kartonik na zasilacz do Atari 65xe

Ja tak samo. Jeśli byś trafił gdzieś na szablon to wrzuć na forum.

Tutaj jako ciekawostka, ostatnio trafiłem. Nowe kartony retro, szkoda, że nie robią do Atari :(

https://www.plakativ-druck.ch/shop/inde … id_lang=13

7

Odp: [K] Kupię kartonik na zasilacz do Atari 65xe

To znam. Ale bez wkładek są, zdaje się. Do pudła do A500 (dostałem takie z epoki ale totalnie puste) zamiast styropianów zrobiłem sobie kształtki z kartonu właśnie. Nawet robią co powinny.

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

8

Odp: [K] Kupię kartonik na zasilacz do Atari 65xe

Do zamknięcia.