1

Temat: Drukowanie pudeł i pudełek

Czy znacie ludzi którzy odtwarzają oryginalne opakowania dla komputerów i gier ? W dobie drukarek 3D,  odtworzenie oryginalny opakowań nie jest problemem. A więcej ich nie ma niż obecnie jest. Dla przykładu jak miałem kolekcję pudeł box około 2000r, ciocia w ramach porządków większość podarła i spaliła by nie zbierały kurzu :) w taki sposób trochę rzeczy przepadło.

I gdzie najczęściej można kupić magazyny Quelle z lat 80 ?

2

Odp: Drukowanie pudeł i pudełek

tas2 napisał/a:

W dobie drukarek 3D,  odtworzenie oryginalny opakowań nie jest problemem.

Ale pudełka nie są drukowane w 3D, to kartony przecież...

Sikor umarł...

3

Odp: Drukowanie pudeł i pudełek

Pudełka to nie problem, gdzieś widziałem nawet. Problemem są wkłady styropianowe.

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

4

Odp: Drukowanie pudeł i pudełek

tas2 napisał/a:

miałem kolekcję pudeł box

Co to są  pudła box?

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

5

Odp: Drukowanie pudeł i pudełek

Pudło w pudle.

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

6

Odp: Drukowanie pudeł i pudełek

@Sikor, 2D to jest kartka papieru. Pudełko to juz 3D.
Niedawno na FB ktos sie ogłaszał ze sprzdaje monochromatyczne reprodukcje pudelek do komputerów Atari włącznie z Falconem.

7

Odp: Drukowanie pudeł i pudełek

uicr0Bee napisał/a:

Co to są  pudła box?

To samo, co pomarańczowy orendż dżus.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

8

Odp: Drukowanie pudeł i pudełek

ZuluGula napisał/a:

@Sikor, 2D to jest kartka papieru. Pudełko to juz 3D.

Co nadal nie zmienia faktu sposobu przygotowania. Proponuję zapoznać się z mateiałami do produkcji pudełek, bo kartka jest z papieru, a papier nie służy do produkcji pudełek, choć może być na przykład wydrukowaną "częścią" do kaszerowania grubszego materiału, z którego powstanie właściwe pudełko (aczkolwiek nie jest elementem niezbędnym).

Sikor umarł...