Temat: [S] Sprzedam: Myszka do ST - do remontu

Cześć Panowanie,

Taka mysz jest do schwytania:

PunBB bbcode mysz
PunBB bbcode mysz
PunBB bbcode mysz
PunBB bbcode mysz
PunBB bbcode mysz

Działa płynnie we wszystkie strony, ale nie działa w niej lewy guzik, a stanu prawego nie znam. Guziki nie są rozklekotane.
Dodatkowo był na niej napis zrobiony flamastrem albo markerem Maus, który starełem prawie całkowicie spirytusem, ale ciutkę jeszcze zostało.

Zastrzegam sobie przerwanie aukcji - jeśli ktoś mi zaoferuje na wymianę folię pod klawiaturę sprężynkową do 65XE,
ale dobrą nie po przejściach (bo po przejściach to mam :) ) - może być nowa.

Koniec w sobotę o 21:00 (19 marca), wysyłka paczkomatem, albo kurierem, ewentualnie odbiór osobisty we Wrocławiu.
W razie czego - pytajcie.
Pozdr.
Mik. Javalonde.

Ostatnio edytowany przez Javalonde (2022-03-12 16:16:05)

2

Odp: [S] Sprzedam: Myszka do ST - do remontu

Nowa folia do klawiatury sprężynkowej kosztuje tyle, co sprawna mysz do st. Kiepski dil ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

3

Odp: [S] Sprzedam: Myszka do ST - do remontu

Pin napisał/a:

Nowa folia do klawiatury sprężynkowej kosztuje tyle, co sprawna mysz do st. Kiepski dil ;)

Cześć Pin, nie o końca kiepski. Z tego co widzę, nową folię Retronics można mieć za 99zł (koszt z przesyłką jeśli masz alle-drogo smart) a raczej wątpię, czy poza moją licytacją, która się dziś (12.03) kończy, raczej ciężko znaleść w sieci sprawną mysz poniżej 150 zeta. No chyba, że się ma jakieś specjalne dojścia. Więc dil, może nie jest lukratywny, ale nie jest kiepski. Ale ok :) żeby niie było, że chcę się dorobić na forumowiczach, unieważniam ten punkt :)

Ostatnio edytowany przez Javalonde (2022-03-12 21:44:58)

4

Odp: [S] Sprzedam: Myszka do ST - do remontu

Jestem zainteresowany tą myszką. Wysłałem propozycję wymiany na PW.

5

Odp: [S] Sprzedam: Myszka do ST - do remontu

Propozycja przyjęta. Do zamknięcia.