51

Odp: Protest Post

drygol napisał/a:

Co do starych userów to ja do tego podchodzę tak że starzy userzy to ludzie pełnoletni i to dwukrotnie.
Zatem powinni panować nad emocjami i radzić sobie z czymś tak "strasznym" i "karygodnym" jak memy ;)

So fucking true

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

52

Odp: Protest Post

gkd_82 napisał/a:

No to się g*wno b*rza zrobiła...

Od razu tam burza :-)

gkd_82 napisał/a:

Zdjęcia dotyczące tamtego tematu (płytki PCB, urządzenia, schematy) jak widać umieszczałem na swoim prywatnym Google Drive, co by forum nie puchło od rastrów.

A tu pozwolę sobie na spostrzeżenie... jeśli tak przypadkiem.. usuniesz zawartość swojego GD to społeczność nie będzie już miała możliwości oglądania tychże obrazków...  i będzie pozamiatane. Szkoda :-)

... a XXL jak zwykle na wojence.. tylko czy Atari tak chciało? :-)

Ostatnio edytowany przez pancio.net (2022-05-13 12:12:10)

https://systemembedded.eu/
""Ja bardzo przepraszam, ale podejrzenia panów są całkowicie bezpodstawne. Ja niczym nie handluję. Ta pani przyszła do mnie w tym Pancake-u i w nim wychodzi.""
ABBUC Member #319. Preferowana forma kontaktu: email

53

Odp: Protest Post

Witam

drygol napisał/a:

Co do starych userów to ja do tego podchodzę tak że starzy userzy to ludzie pełnoletni i to dwukrotnie.

No to teraz się pogubiłem, czy jestem "starym" userem czy młodym szczęśliwie dożywszy 40 wiosen. Tak jestem młodym userem niniejszego forum (w sensie stażu), bo konto tutaj założyłem kilkanaście dni temu. W sensie wieku to cytując znany tekst: "Zdania ekspertów są podzielone", a ekspertem w tej dziedzinie nie jestem.

Pozdrawiam.

54

Odp: Protest Post

Witam

pancio.net napisał/a:

A tu pozwolę sobie na spostrzeżenie... jeśli tak przypadkiem.. usuniesz zawartość swojego GD to społeczność nie będzie już miała możliwości oglądania tychże obrazków...  i będzie pozamiatane. Szkoda :-)

Jak to w życiu bywa każde rozwiązanie ma swoje "zady i walety". Ja ze swojej strony mogę obiecać, że przez najbliższy mniej bądź bardziej nieokreślony czas, zdjęć z mojego Google Drive dotyczących tego konkretnego wątku usuwać nie będę.

Pozdrawiam.

Ostatnio edytowany przez gkd_82 (2022-05-13 12:25:14)

55

Odp: Protest Post

pancio.net napisał/a:

Od razu tam burza :-)


ledwie nedzny protest song ktory wszyscy przykryli laskami


http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

56

Odp: Protest Post

To ja się jeszcze wyżalę... Co do marnowania transferu, to najbardziej mnie wkurzają filmiki z auto-odtwarzaniem, które startują z wyciszonym dźwiękiem, nawet na zakładkach które nie są widoczne w danej chwili... jaki jest tego cel? przecież nawet nie mam świadomości, że coś się odtwarza... czasami są z dźwiękiem i "rykną" niespodziewanie, przynajmniej wiem, że coś się odtwarza, ale i tak nie wiem na której zakładce... te filmiki przeważnie mają od kilku do 40MB (choć zdarzył się taki około 240MB - wiem bo zapisał się na dysku). Z gifami to wydaje się nic, ale jednak zdarza się że jeden zajmuje około 5MB... a może być ich kilka. Niby szybki transfer i brak limitów może pomóc, ale z drugiej strony im większe możliwości tym większe pliki powstają...

Gkd_82 nie bierz tego do siebie, ale sprawdziłem - wątek jest teraz lżejszy o 2.723.269 Bajtów.
Dzięki i dzięki za ciekawy wątek.

Ostatnio edytowany przez QTZ (2022-05-13 17:31:32)

57

Odp: Protest Post

xxl napisał/a:

ledwie nedzny protest song ktory wszyscy przykryli laskami

Taki mądry facet a zarazem taki głupi.. paradoks jakiś czy co? Raz byś się rzetelnie odniósł do tematu.

https://systemembedded.eu/
""Ja bardzo przepraszam, ale podejrzenia panów są całkowicie bezpodstawne. Ja niczym nie handluję. Ta pani przyszła do mnie w tym Pancake-u i w nim wychodzi.""
ABBUC Member #319. Preferowana forma kontaktu: email

58

Odp: Protest Post

No dobra, skoro sprawa się rozwiązała (thx gkd_82) i zaczyna się offtop, to zamykamy. Dziękuję za uwagę, troskę o jakość zawartości forum i rozsądne podejście do tematu.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.