Temat: Czy były STE w obudowie na stacją z szerokim guzikiem ?

Cześć,

Mam pytanie, może ktoś wie, czy były w sprzedaży STE w obudowie na stację z szerokim guzikiem ?

Pozdr.
Javalonde

Odp: Czy były STE w obudowie na stacją z szerokim guzikiem ?

Wiedzy pewnej nie mam, ale nigdy takiego nie widziałem.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

3

Odp: Czy były STE w obudowie na stacją z szerokim guzikiem ?

Wątpię. Wczesne STF i wczesne Mega ST miały szeroki przycisk. Już nawet późniejsze STF i STFM miały wąskie przyciski, więc tym bardziej w nowszym modelu STE nie wracaliby do starych stacji. Nigdy nie widziałem takiego egzemplarza, ani na żywo, ani na żadnej aukcji, które przeglądam systematycznie.

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

4

Odp: Czy były STE w obudowie na stacją z szerokim guzikiem ?

Późne STfm miały już flopa z małym przyciskiem, więc na STe nie ma szans, ale górna część obudowy jest identyczna, więc nic nie stoi na przeszkodzie, by złożyć STe z taką stacją.

Moja kolekcja: Atari 1040STe (4MB), Atari 1040STfm (4MB, BLiTTER, AT-ONCE+), Atari 800XE (SIMM EXP 1MB), Atari 800XL (RAMBO XL 256kB), Atari 600XL (64kB), Sinclair ZX SPECTRUM+ (48kB), TIMEX Computer 2048 (48kB), Commodore A600 (2MB+4MB, HDD CF 4GB), Commodore C64C.