Temat: Loteria charytatywna - do wygrania Atari 520+ :)

Cześć chłopaki,

Proponuje fajną zabawę, w której do wygrania będzie piękna Atarynka do remontu :)
a przy okazji można zrobić coś dobrego.

PunBB bbcode nagroda

Nagroda:
Atari 520ST+ oraz stacja i kabelek.
Zasilaczy brak, ale dzięki uprzejmości kolegi Lopeza, który udostępnił mi zasilacz, wiem, że Atari nie działa, a jedynie daje biały obraz-więc trzeba je wyremontować. Stacja nie testowana, ale raczej kicha u Zdzicha.
Wiec wybaczcie, że nagroda skromna, ale jestem sponsorem nisko-budżetowym :)
Przewiduje TAJEMNICZY GRATIS.

Jak zostanie wyłoniony zwycięzca?
Wymyśliłem następujące zasady.
Mamy pule 80 losów.
Liczba, która w losowaniu Lotto-Multi-multi, w sobotę 18 czerwca 2022 będzie plusem (termin przyśpieszony na 3.06) - w naszej loteri jest liczbą wygrywającą.
Termin zostanie przyśpieszony, jeśli wszystkie losy zostaną zarezerwowane.
Jeśli nikt nie wygra, to czekamy do następnej soboty. Chyba, że już nie ma wolnych losów, to do następnego dnia.
Żebyście nie popadli w hazard, to maksymalna liczba losów na osobę to 5.

Sugestia którą porzucił @maciekb zostaje wprowadzona: jeśli po pierwszym losowaniu nikt nie wygra, a jednocześnie będzie spora pula wolnych numerów, proponuję zwiększyć limit losów np. o 1 i ewentualnie dalej po kolejnym losowaniu, gdyby sytuacja się powtórzyła.

Jak mogę się przyłączyć do zabawy?
1 los to wpłata charytatywna, na dowolnie wybrane chorujące dziecko.

Po prostu wpłać 5 zeta, i podaj w komentarzu pod tym postem wybrany przez siebie numer z zakresu od 1 do 80,
ale upewnij się, czy już ktoś takiego nie zarezerwował.
We wsparciu możesz zrobić dopisek "Wsparcie od Atari.area forum /nick".
Możesz to zrobić na dowolnie wybranej przez siebie stronie.
Ja polecam pomagam.pl albo helpuj.pl


Kilka osób z góry faworyzuję i wręczam kilka darmowych losów.
5 losów za wypożyczenie udostępnienie zasilacza, otrzymuje kolega Lopez.
Po 1 losie: Cyprian, drygol, maciek, Mq, Sikor, laoo/ng, tOri, pancio.net, ccwrc oraz Santyago.
(to taka moja mała prywata).

Warunki :
Warunki do zakceptowania są prostę:
Biorąc udział w zabawie, rozumiesz, że możesz nie wygrać tej Atarynki, ale możesz przy okazji zrobić dobry uczynek :)
Zastrzegam sobie lekkie modyfikacje zasad, ewentualnie proszę o sugestie.

Zapraszam do zabawy, komentowania itp:)

Nagroda dodatkowa:
Przewidziana jest dodatkowa nagroda, dla osoby, która udzieliła się najbardziej.

Nagroda od anonimowej osoby:
Tymczasem, anonimowa osoba, dokłada mychę :) do kolejnego losowanie na tej samej zasadzie, w kolejny dzień na podstawie tych samych numerów losów.
PunBB bbcode test

Przekazanie nagrody:
Nagroda zostanie przekazana paczkomatem.

Tabela dostępnych losów:
PunBB bbcode tabela

Ostatnio edytowany przez Javalonde (2022-06-04 17:31:58)

2

Odp: Loteria charytatywna - do wygrania Atari 520+ :)

@Javalonde zacny pomysł,

napisz proszę jakąś wskazówkę jak i gdzie mogę wpłacić.
dzięki

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

3

Odp: Loteria charytatywna - do wygrania Atari 520+ :)

Javalonde napisał/a:

Po 1 losie: Cyprian, drygol, maciek, Mq, Sikor, lao/ng, tOri, pancio.net oraz Santyago

Nie wiem, czym zasłużyłem, ale rezerwuję los nr 10 - jeśli wygram, dokonam i tak wpłaty ;) Szczytny cel.

Sikor umarł...

4

Odp: Loteria charytatywna - do wygrania Atari 520+ :)

Też nie wiem za co ten bonus, ale wywołany do tablicy coś tam wyklikałem (choć przyznam, że nie ogarniam jak te pomagam.pl działa), więc poproszę dwa numerki 23 i 42.

https://i.imgur.com/bFAiWYM.png

5

Odp: Loteria charytatywna - do wygrania Atari 520+ :)

Sprawa jest bardzo elastyczna. Poprostu za dobry uczynek dostajesz los, dwa lub trzy. Możesz to zrobić na dowolnej stronie, gdzie wspierane są chorujące dzieciaki. Podałem te dwie, bo akurat je znam. Póki co aktualizuje tabele w dostępnością numerów losów :) Dzięki za dołączanie do akcji :)

6

Odp: Loteria charytatywna - do wygrania Atari 520+ :)

laoo/ng napisał/a:

Też nie wiem za co ten bonus, ale wywołany do tablicy coś tam wyklikałem (choć przyznam, że nie ogarniam jak te pomagam.pl działa), więc poproszę dwa numerki 23 i 42.

https://i.imgur.com/bFAiWYM.png

No i super ! :) You are in the game :)

7

Odp: Loteria charytatywna - do wygrania Atari 520+ :)

niestety helpuj nie pozoliło mi wkleić dopisku w imieniu, więc podpisałem się ciut inaczej.

7,  13,  26,  33,  47

http://www.atari.org.pl/forum/misc.php?action=pun_attachment&item=9187
http://www.atari.org.pl/forum/misc.php?action=pun_attachment&item=9188
http://www.atari.org.pl/forum/misc.php?action=pun_attachment&item=9189
http://www.atari.org.pl/forum/misc.php?action=pun_attachment&item=9190
http://www.atari.org.pl/forum/misc.php?action=pun_attachment&item=9191

Post's attachments

Schowek-1.png 94.98 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Schowek-3.png 47.64 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Schowek-4.png 44.33 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Schowek-5.png 44.79 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Schowek-6.png 58.89 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.
Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

8

Odp: Loteria charytatywna - do wygrania Atari 520+ :)

@Cyprian, dzięki, tabelka w poście głównym zaktualizowana :)

9

Odp: Loteria charytatywna - do wygrania Atari 520+ :)

Sikor napisał/a:
Javalonde napisał/a:

Po 1 losie: Cyprian, drygol, maciek, Mq, Sikor, lao/ng, tOri, pancio.net oraz Santyago

Nie wiem, czym zasłużyłem, ale rezerwuję los nr 10 - jeśli wygram, dokonam i tak wpłaty ;) Szczytny cel.

Podobnież nie wiem czym zasłużyłem, ale również dziękuję za wyróżnienie. Rezerwuję w takim razie los 66.

10

Odp: Loteria charytatywna - do wygrania Atari 520+ :)

Poproszę los numer 21.
Wpłata zrobiona na pomagam.pl

11

Odp: Loteria charytatywna - do wygrania Atari 520+ :)

Javalonde napisał/a:

Po 1 losie: Cyprian, drygol, maciek, Mq, Sikor, laoo/ng, tOri, pancio.net, ccwrc oraz Santyago.
(to taka moja mała prywata).

Hej. Nie ma takiego użytkownika jak "maciek", jest: Maciek, Maciek8383, maciekb, MaciekS, maciekwr - musisz uściślić, o którego chodzi :)

PS: Niezależnie od tego, czy chodziło o mnie (jeśli tak, to bardzo dziękuję, choć nie wiem, czym zasłużyłem), proszę o zarezerwowanie numerów: 2, 11, 14, 27, 41 - wpłaty w drodze na siepomaga.pl :)

Ostatnio edytowany przez maciekb (2022-05-29 18:25:36)

65xe, 520st, 1040stf

12

Odp: Loteria charytatywna - do wygrania Atari 520+ :)

maciekb napisał/a:
Javalonde napisał/a:

Po 1 losie: Cyprian, drygol, maciek, Mq, Sikor, laoo/ng, tOri, pancio.net, ccwrc oraz Santyago.
(to taka moja mała prywata).

Hej. Nie ma takiego użytkownika jak "maciek", jest: Maciek, Maciek8383, maciekb, MaciekS, maciekwr - musisz uściślić, o którego chodzi :)

PS: Niezależnie od tego, czy chodziło o mnie (jeśli tak, to bardzo dziękuję, choć nie wiem, czym zasłużyłem), proszę o zarezerwowanie numerów: 2, 11, 14, 27, 41 - wpłaty w drodze :)

Chodzi(ło) o maciekb :)) Dzięki, aktualizuję tabelkę :)

13

Odp: Loteria charytatywna - do wygrania Atari 520+ :)

Sugestia: jeśli po pierwszym losowaniu nikt nie wygra, a jednocześnie będzie spora pula wolnych numerów, proponuję zwiększyć limit losów np. o 1 i ewentualnie dalej po kolejnym losowaniu, gdyby sytuacja się powtórzyła.

65xe, 520st, 1040stf

14

Odp: Loteria charytatywna - do wygrania Atari 520+ :)

Ja to chyba jednak nie zasłużyłem, ale wybieram 3, 17, 29, 45, 79 (pieniążki wpłacę jutro tak czy inaczej).

15

Odp: Loteria charytatywna - do wygrania Atari 520+ :)

maciekb napisał/a:

Sugestia: jeśli po pierwszym losowaniu nikt nie wygra, a jednocześnie będzie spora pula wolnych numerów, proponuję zwiększyć limit losów np. o 1 i ewentualnie dalej po kolejnym losowaniu, gdyby sytuacja się powtórzyła.

Fajny pomysł @maciekb - wprowadzamy taką zasadę.

16

Odp: Loteria charytatywna - do wygrania Atari 520+ :)

Dołączam się, 20 dychy wpłącone na pomagam.pl na "Śmierć w genach-uratuj życie". Poproszę o 55.
Javalonde, chylę czoła przed Tobą za tę inicjatywę!

Ostatnio edytowany przez NetSerwer (2022-05-29 20:57:41)

--------------------------------
Atari 65 XE | CA-12 z KSO Turbo 2000 | SN-360 | SIO2SD | MATT | Dokumentacja + książki od Retronics'a! | Atari 2600 Junior

17

Odp: Loteria charytatywna - do wygrania Atari 520+ :)

To nic wielkiego :) ale mamy, za to fajną zabawę na forum i przy okazji robimy małe rzeczy, które mają dla innych duże znaczenie :)
Skoro 20, to podaj jeszcze 3 nr losów.

NetSerwer napisał/a:

Dołączam się, 20 dychy wpłącone na pomagam.pl na "Śmierć w genach-uratuj życie". Poproszę o 55.
Javalonde, chylę czoła przed Tobą za tę inicjatywę!

18

Odp: Loteria charytatywna - do wygrania Atari 520+ :)

OK, zatem do 55 poproszę jeszcze 9, 31 i 62 :-)

--------------------------------
Atari 65 XE | CA-12 z KSO Turbo 2000 | SN-360 | SIO2SD | MATT | Dokumentacja + książki od Retronics'a! | Atari 2600 Junior

19

Odp: Loteria charytatywna - do wygrania Atari 520+ :)

Uwaga: dla szczęśliwego wygranego, dorzucam brakujące klawisze Z oraz X.

Może zachęci to kolejnych wpierających! :)

20

Odp: Loteria charytatywna - do wygrania Atari 520+ :)

Ale tam brakuje Y, X :-]

65xe, 520st, 1040stf

21

Odp: Loteria charytatywna - do wygrania Atari 520+ :)

No tak QWERTZ, tak czy inaczej będą ;)

22

Odp: Loteria charytatywna - do wygrania Atari 520+ :)

Proponuję założyć jakiś arkusz w google documents i wrzucić tutaj linka żeby móc zobaczyć aktualnie dostępne numerki a tak to trzeba sobie samemu spisywać z postów...

Atari 65XE, U1MB, Sophia2, AVG Cart, SIO2SD

23

Odp: Loteria charytatywna - do wygrania Atari 520+ :)

TMK napisał/a:

Proponuję założyć jakiś arkusz w google documents i wrzucić tutaj linka żeby móc zobaczyć aktualnie dostępne numerki a tak to trzeba sobie samemu spisywać z postów...

Aktualizuję tabelę w poście głównym na bieżąco, ale pomysł dobry.

24

Odp: Loteria charytatywna - do wygrania Atari 520+ :)

Ja nie potrzebuję pięciu losów więc rezerwuję tylko jeden numerek 46 aby dać innym szansę na wzięcie udziału, im więcej osób tym wsparcie większe ;)
https://i.ibb.co/nC55tMp/Screenshot-2022-05-31-at-12-37-58-Wsparcie-od-Atari-area-forum-TMK-wp-aci-50-z-na-zbi-rk-Zuzia-kontr.png

Ostatnio edytowany przez TMK (2022-05-31 11:40:59)

Atari 65XE, U1MB, Sophia2, AVG Cart, SIO2SD

25

Odp: Loteria charytatywna - do wygrania Atari 520+ :)

Super @TMK

Ostatnio edytowany przez Javalonde (2022-05-31 12:51:53)