126

Odp: Lost Party 2022

https://www.lostparty.pl/2022/shop/img/1-1.png

Można już kupić gadżety z tegorocznej edycji: https://www.lostparty.pl/2022/shop/

Polecam koszulki (męskie i damskie w 4 a dziecięce w 3 kolorach). Wszystkie w tegorocznej wersji Multi i w palecie 4 najpopularniejszych ośmiobitowców. Zmieniłem producenta koszulek. Będą jeszcze lepszej jakości!

Dostępne są także kubki, jak zwykle w wersji Multi i w wersji jednego z komputerów. W tym roku padło na Spectrum.

Po raz pierwszy można kupić duże (60x40 cm!) podkładki pod myszkę (no dobra, komputer też się na tym zmieści...). Do tej pory cieszyły tylko zaproszonych gości, ale było sporo podchodów, aby takową zdobyć (yo, Koala!), więc w tym roku wreszcie będzie można nabyć.

Zła wiadomość jest taka, że zamawiać można tylko do poniedziałku :(

Poniedziałek to także ostatni dzień, gdy można kupić tańsze bilety na zlot przez Internet. W czerwcu nie będzie sprzedaży. Pozostanie kupić na miejscu drożej.

Również do poniedziałku czekam na deklaracje, że przyjedziecie ze sprzętem. Muszę już zamawiać dla Was niespodziankę i muszę wiedzieć ile ich będzie potrzebnych.

W międzyczasie trwają rozmowy prace nad atrakcjami. Już niedługo będę informował co i jak :)

Ostatnio edytowany przez Vasco/Tristesse (2022-05-26 00:05:59)

127

Odp: Lost Party 2022

Zakupy zrobione :) Nie wiem, jak Wy - ale ja już dni odliczam.

Atari 800XE/U1MB/Sophia2/PokeyMax + A1050 Toms Multi + CA2001

128

Odp: Lost Party 2022

Maładiec!

Ja mam wrażenie, że dni odliczają mnie ;(

129

Odp: Lost Party 2022

Też się nie mogę już doczekać, tradycyjnie LOST będzie kończyć mój urlop letni :-)

130

Odp: Lost Party 2022

... ja też przywiozę Atarkę - nie wiem czy uda się z napędem (WiP) ale będę się starał :)

Mój jest ten kawałek podłogi ...

131

Odp: Lost Party 2022

Ja przywiozę Atari ST ATX :)

Nie wiem dokładnie, jakiego typu jest to impreza (bo jeszcze nie byłem), ale zastanawiam się nad tym, czy nie wziąć programatorów jakichś przeróżnych?
Czy może byłaby potrzeba ponagrywać komuś jakieś GALe Pice flashe Epromy itp ?

132

Odp: Lost Party 2022

Ja bym się dwa razy zastanowił, bo 16 bitowce nie są wpuszczane na salę. MadTeam musiał oszukać organizatora wkładając amigę do obudowy po 800 XL ;)

133

Odp: Lost Party 2022

Oj, tam! Powie, że to ośmiobitowe bliźniaki syjamskie.

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

134

Odp: Lost Party 2022

Gorąco zachęcam wszystkich do zabrania swoich komputerków, niespodziewajka czeka ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

135

Odp: Lost Party 2022

https://www.lostparty.pl/2022/shop/img/11-3.png

Przypominam, że już jutro kończy się sprzedaż gadżetów ze zlotu. To ostatni moment, aby sprawić sobie (lub bliskim) prezent!

Mam kilka sygnałów, że sklep nie działa na sprzęcie zaczynającym się od "i" (nie mam pojęcia dlaczego). W razie czego prześlijcie mi swoje zamówienie na vasco@lostparty.pl. Pamiętajcie, aby było kompletne, tj. wersja logo na koszulce, kolor, rozmiar! Odeślę Wam link do płatności.

Wyprodukowanych będzie tyle koszulek ile zostanie zamówionych. NIE BĘDZIE MOŻNA KUPIĆ NA ZLOCIE!

Tradycyjnie przypominam też o końcu internetowej sprzedaży biletów na zlot. Także w poniedziałek.

136

Odp: Lost Party 2022

Czas zacząć wspominki z 2021 r. Przed Wami wywiad z Darkiem Żołną (Atari: Hans Kloss, Spy Master) i Januszem Dąbrowskim (C64: Hans Kloss).

lub https://www.facebook.com/10000093242362 … 3192707525

137

Odp: Lost Party 2022

Dotarły Wasze koszulki.

https://www.lostparty.pl/2022/img/fb/koszulki.jpg

138

Odp: Lost Party 2022

UWAGA, ACHTUNG, WARNING

Nastąpiła duża zmiana jeśli chodzi o temat oddawania prac na kompo. Prace zgłaszamy przez formularz:

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY LOST PARTY 2022

Teraz informacje techniczne:

To, co wpiszecie w pole ENTRY NAME, AUTHOR i DESCRIPTION automatycznie ląduje w systemie prezentacji zlotu i będzie wyświetlone w czasie prezentacji na kompo (ekran / stream). Są jednak pewne ograniczenia związane z ilością znaków we wspomnianych polach (np. DESC 240 znaków), jeśli więc limit zostanie przekroczony zostaniecie poinformowani o konieczności korekty rubryki a jeśli plik z pracą był wcześniej dodawany to należy go wówczas dodać raz jeszcze. Po dodaniu pliku jego nazwa pojawia się obok "Choose files" i pamiętajcie by przy wciśnięciu SUBMIT plik był tam z nazwy widoczny.

Zaleca się pakowanie całej pracy ZIP'em, zawartość klasyczna WRAZ z plikiem opisowym *.txt

Nazwa pliku z pracą możliwie jak najkrótsza proszę

Dane (mail, opcjonalny kontakt telefoniczny) nigdy i nikomu nie zostaną udostępnione - mogą posłużyć w razie konieczności kontaktu z autorem przed rozpoczęciem kompo. Po kompo dane zostaną bezpowrotnie usunięte.

Ewentualne pytania proszę kierować do mnie, najlepiej mailem (pin(at)atari8.info), lub telefonicznie (795841990)

Ostatnio edytowany przez Pin (2022-06-13 23:24:41)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

139

Odp: Lost Party 2022

No i mnie pewnie nie będzie ;( Zostałem powołany na egzaminy w tym czasie. Na party mam klawiaturę do odebrania - ktoś z Warszawy będzie miał możliwość odbioru? (chyba Gzynio jedzie, jeszcze się z nim skontaktuję, ale awaryjnie pytam)?

Sikor umarł...

140

Odp: Lost Party 2022

Sikor napisał/a:

Na party mam klawiaturę do odebrania - ktoś z Warszawy będzie miał możliwość odbioru?

Ja będę, mogę wziąć i nawet do szkoły podrzucić. :)

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

141

Odp: Lost Party 2022

Sikor napisał/a:

No i mnie pewnie nie będzie ;( Zostałem powołany na egzaminy w tym czasie.

Mogę Ci wystawić usprawiedliwienie, nawet z pieczątką ;)

Jeśli rzeczywiście nie dasz rady, to napisz mi później, czy przenieść Ci bilet na przyszły rok czy zamienić na online teraz i za rok.

Lizardowi dam też płytę z autografami.

142

Odp: Lost Party 2022

Na razie nie zmieniaj ;) Zobaczę jak na miejscu wyjdzie - sprawdzam od 6-go do 11-go, ale może jakimś cudem będzie wolna niedziela (choć wątpię), to bym na compoty wpadł ;) Szanse marne co prawda, ale nic to. A za rok może wylicytuję kolejny bilet - szczytny cel był, więc nie narzekam. A że w tym roku terminy się zbiegły - no cóż, za coś trzeba żyć, a OKE nie rozpieszcza terminami...

Sikor umarł...

143

Odp: Lost Party 2022

Odwołuję egzamin i powołuję Sikora na LP ! :)

Onizuka róla ! :)

144

Odp: Lost Party 2022

@Tiger/NG: heh, żeby to było takie proste...

Sikor umarł...

145

Odp: Lost Party 2022

ważna zmiana w formularzu rejestracyjnym compo, wskazujemy dodatkowo platformę mimo, że kompoty są między platformami fizycznie na party łączone. Ma to na celu ułatwienie w generowaniu paczek na fizyczne komputery przed compo.

EDIT:

Jeśli ktoś chce zrobić jakiś asciiart w DESCRIPTION na prezentacji na kompo, to okno tekstu ma dokładnie 30x8 :)

Ostatnio edytowany przez Pin (2022-06-16 01:13:18)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

146

Odp: Lost Party 2022

Wspominki #2: Koncert Katoda z 2021 roku

bądź https://www.facebook.com/events/2684994 … 3460017609

147

Odp: Lost Party 2022

Panowie, szykujcie dyskietki. Ogłuszacz#2 coraz bliżej.

Chce ktoś drukarkę (ze skanerem) HP DeskJet 3639? Przestała gadać przez WiFi, po kablu nie sprawdzałem. Tusze są. Oczywiście gratis. Pamiętajcie też o monitorach, jeszcze parę ich zostało. Chce ktoś, niech pisze.

Atari 800XE/U1MB/Sophia2/PokeyMax + A1050 Toms Multi + CA2001

148

Odp: Lost Party 2022

pomyślę o monitorach bo busem jadę więc nie będzie problemu z nadbagażem.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

149

Odp: Lost Party 2022

Dobra, Mateoos - biorę cały ten złom.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

150

Odp: Lost Party 2022

Ponownie przypominam, że celem zgłoszenia pracy na kompo używamy:

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY LOST PARTY 2022

Bardzo proszę o nie przysyłanie maili z pracami i korzystania z powyższego rozwiązania.

Info z ostatniej chwili:

- baczność
mamy 3 dema na ATARI!!!!!1111
- ... spocznij :)

EDIT:
Jeszcze jedna ważna sprawa. Zgłaszacie prace przez formularz, ok - ale - oprócz tego, że wpisujecie dane w formularz to proszę o standardowe dołączanie do pliku z pracą pliku tekstowego z opisem do pracy. Czyli np.:

PRACA.EXE
PRACA.TXT

... pakujecie to najlepiej ZIP'em w przysłowiową kupę i wysyłacie formularzem. Czyli - jedna praca - jeden plik.

Ostatnio edytowany przez Pin (2022-06-25 23:01:27)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info