1

Temat: Frasun dla Vaska + Ekipy za Losta 4.0

Nie widziałem jeszcze żeby ktoś dziękował, więc robię to pierwszy.

Wielka dziękóweczka za świetne party, wydaje mi się nawet że padł rekord frekwencji. Dzięki wszystkim za super towarzystwo, genialne prace i mega atmosferę!

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

2

Odp: Frasun dla Vaska + Ekipy za Losta 4.0

To był najlepszy event ever na którym byłem (jak do tej pory). Mam zakwasy od śmiechu! Vasko, tegoroczne party było mega pro nie tylko ze względu na jakość prac ale zwłaszcza ze względu na organizację... bezpiecznie i z zajebistą atmosferą. Wielkie dzięki tobie, żonie i ekipie!

Ostatnio edytowany przez pancio.net (2022-07-11 11:27:41)

https://systemembedded.eu/ ... https://www.youtube.com/watch?v=GwS7Es1x6mw
""Ja bardzo przepraszam, ale podejrzenia panów są całkowicie bezpodstawne. Ja niczym nie handluję. Ta pani przyszła do mnie w tym Pancake-u i w nim wychodzi.""
ABBUC Member #319. Preferowana forma kontaktu: email

3

Odp: Frasun dla Vaska + Ekipy za Losta 4.0

jak wiadomo na frasunek najlepszy trunek
party jak zwykle wyjątkowe, dzięki!

4

Odp: Frasun dla Vaska + Ekipy za Losta 4.0

I ja się przyłączam było zacnie dziękuję.

5

Odp: Frasun dla Vaska + Ekipy za Losta 4.0

Ja również się podpinam pod te podziękowania, bo było megazajefajnie i do zobaczenia w styczniu :)

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

6

Odp: Frasun dla Vaska + Ekipy za Losta 4.0

Dzieki i ode mnie. Po dwoch latach nieobecnosci na Lost Party przyjechalem wyglodnialy. I bylo warto! Do Zobaczenia na Last Party!

7

Odp: Frasun dla Vaska + Ekipy za Losta 4.0

Warunki na zgrupowaniach mieliśmy bardzo dobre! Wszystko to zasługa naszego prezesa i nie jest prawdą, że nad łóżkami dach przeciekał! Szczególnie, że prawie nie padało! Prezes dba o nas jak ojciec najlepszy!

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

8

Odp: Frasun dla Vaska + Ekipy za Losta 4.0

To był mój pierwszy Lost i bardzo mi się podobało. Vasco i ekipo, dzięki i do kolejnego!

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

Odp: Frasun dla Vaska + Ekipy za Losta 4.0

Niestety nie dotarłem, ale składam swój frasunek na ręce Długowłosego i jego ekipy :D

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

10

Odp: Frasun dla Vaska + Ekipy za Losta 4.0

A ja na party pierwszy raz widziałem tylu uśmiechniętych partyzantów. Dzięki

11

Odp: Frasun dla Vaska + Ekipy za Losta 4.0

@pajero, to prawda. Prawie wszyscy chodzili z rogalami od ucha do ucha. A po czwartkowym wieczorze to mnie brzuch ze śmiechu bolał. Vasco pewnie coś rozpylił :D
Ja tez się dołączam do podziękowań dla wszystkich za fantastyczną atmosferę, wysoki poziom prac i z roku na rok coraz lepszą organizację. Do znów!

12

Odp: Frasun dla Vaska + Ekipy za Losta 4.0

Dzięki za party, było zajebiście!

13

Odp: Frasun dla Vaska + Ekipy za Losta 4.0

Ja również dziękuję ,za namową chłopaków z NG fajnie było się spotkać po 17 latach oraz poznać na żywo kilka osób :)

14

Odp: Frasun dla Vaska + Ekipy za Losta 4.0

x_angel napisał/a:

Dzięki za party, było zajebiście!

O, nawet nie wiedziałem, że byłeś. Była okazja Ciebie poznać i się nie spotkaliśmy :(

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

15

Odp: Frasun dla Vaska + Ekipy za Losta 4.0

dely napisał/a:
x_angel napisał/a:

Dzięki za party, było zajebiście!

O, nawet nie wiedziałem, że byłeś. Była okazja Ciebie poznać i się nie spotkaliśmy :(

Aaaa... pewnie będzie jeszcze okazja. Dotarłem w piątek, ale się trochę "zmęczyłem". W sobotę byłem po południu, bo troszkę zwiedzaliśmy. A niedziela jak to niedziela - wszystko w pośpiechu i w drogę.

Jak dobrze pójdzie, to będę na SV, bo bardzo mnie kusi ta miejscówka.

16

Odp: Frasun dla Vaska + Ekipy za Losta 4.0

Miker mnie po pięciu latach nie poznał, ja z kolei nie poznałem chłopaków z NG. A jak się Koala zmienił, to mała bania.

Dzięki wszystkim za dobrą zabawę! Tym razem nieoczekiwane popsuło mi niecny plan przyjazdu w piątek, ale na kolejny zlot - w styczniu czy lipcu, nieważne - powinienem pojawić się w odpowiednim czasie.

Atari 800XE/U1MB/Sophia2/PokeyMax + A1050 Toms Multi + CA2001

17

Odp: Frasun dla Vaska + Ekipy za Losta 4.0

Fajnie było zobaczyć i pogadać z Wami wszystkimi. Z niektórymi wcześniej nie było okazji - Mateoos, Alex D, Święty... do następnego! :) Mile wspominam też pogawędki na śniadaniu z Lizardem, Epim i Fox'em (jeszcze raz dzięki za odstąpienie noclegu!), a także przy wspólnym piwku z Norby'm, Tygrysem i resztą ekipy z Pomorza (Jaskier, Sachy & Dalthon). No i oczywiście z SuN'em, który częstował mnie swoimi wybornymi nalewkami ;) Aaa, no i o ekipie NG nie zapominając :) Blasph, Solo, Tiger i Laoo - mordeczki, do zobaczenia! Solo pamiętaj - "mam dwie, przydałaby się trzecia" ;)

Cieszę się, że z większością z Was będę się widział już 12-go sierpnia i/lub 8-go grudnia. :)

Kudos także dla tr1xa, Ajcka, Piesia, Rocky'ego, Pajero, Nosty'ego, Gzynia, Lotharka, Sebaloza, Steffana, Nightrider'a, Hairdoga, Larka, Gorgha, Bocianu, Chrisa3D, Elroya, Xtr'a, Zoltara X, VLX'a, Yolka, Stryker'a, Skipp'a, Rzeźnika, Dely'ego, Koali, Sylwii i Mikera, As'a, Krolla, KAZ'a, Drac030, Grzybsona, PG, Krupkaja, Bob!ka...   

Wpadki podczas compo były, ale to domena wielu parties (w tym nasza). W compo stuffie mocna ekipa - Pin, Argasek i SuperNoise. No i Pin jest nadal w formie - w głowie cały czas mam performance Pina z mikrofonem za bigscreenem podczas odsłuchu kawałka "Koń Zwalony" i puszczania bucha podczas wyświetlania grafiki Tigera w demie Rewind. Ubaw był po pachy :) Widać było że podczas problemów w compo Vasco starał się szybko interweniować, więc szacun także za to. Dziękuję także za możliwość powiedzenia na koniec paru słów o SV. Nie byłem na to przygotowany, ale za sam gest dziękuję.

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2022-07-12 19:55:46)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

18

Odp: Frasun dla Vaska + Ekipy za Losta 4.0

nie bylem, to sie wypowiem :P

SZACUN ! :D

btw. swietne dema w tym roku obrodzily !