1

Temat: [S] Oryginalny MS DOS 6.2

Porządki, znaleziska.

Mam zalegający oryginalny MS DOS 6.2. Zapakowany oryginalnie, nigdy nie otwierany, w środku dyskietki. Ta wersja była akurat sprzedawana z nowymi komputerami Tulip, ale myślę, że to jest zwyczajny DOS.

Cena wywoławcza 25zł
Koniec licytacji we wtorek 16 sierpnia do północy.
Do wylicytowanej kwoty należy dodać 15zł koszt przesyłki paczkomatem.

Post's attachments

ms dos.jpg 126.3 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.

2

Odp: [S] Oryginalny MS DOS 6.2

No to na dobry początek 25.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

3

Odp: [S] Oryginalny MS DOS 6.2

Dyskietki 3,5" czy 5,25" ?
Szukam właśnie na 5,15"

Atari 800XL | Atari 130XE | Atari 65XE | California Access CA-2001 | Atari Jaguar | Atari 2600 | Atari XC12
Atari 520STe | Atari 1040STfm | Atari SC1224 | Atari SM124 | Benq BL702A
Amiga 500 | 1200 | CDTV | Commodore 64 + 1541 II | ZX Spectrum 48 | +3 | Commodore 1084S D2 | Commodore 1084

4

Odp: [S] Oryginalny MS DOS 6.2

Chyba raczej 3,5". Do głowy mi nie przyszło, że mogło by być inaczej, ale zaskoczyłeś mnie pytaniem, patrzę na to opakowanie i nie widać, bo dyskietki są wewnątrz książki-podręcznika, całość jest sztywno zafoliowana, nic nie wystaje. Grubość, wielkość opakowania i sztywność wskazuje raczej na 3,5".

5

Odp: [S] Oryginalny MS DOS 6.2

6.2 to raczej na 90% tylko na 3,5" był oryginalnie. Ostatnią wersją jaką widziałem na 5,25" była któraś trójka, ale w sumie DOSa nie szukałem, więc mogę się mylić.

Sikor umarł...

6

Odp: [S] Oryginalny MS DOS 6.2

6,2 występuje też na nośniku 5,25" ale jest bardzo trudno go zdobyć.

7

Odp: [S] Oryginalny MS DOS 6.2

ooo, to nawet nie wiedziałem, rarytas po prostu (mówimy oczywiście o oryginałach).

Sikor umarł...

8

Odp: [S] Oryginalny MS DOS 6.2

Na YT jest video gdzie ktos sprawdzil ile dyskietek potrzeba zeby zrobic instalke Windows 10. Wyszlo 2836.

9

Odp: [S] Oryginalny MS DOS 6.2

@ZuluGula: ale jakiej pojemności? Że można, to wiadomo ;)

Sikor umarł...

10

Odp: [S] Oryginalny MS DOS 6.2

Przypominam, że to wątek sprzedażowy.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

11

Odp: [S] Oryginalny MS DOS 6.2

Dam 26.

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

12

Odp: [S] Oryginalny MS DOS 6.2

Hehehe:-) Widzę, że ostra walka do końca:-)

Przypominam że już niedługo koniec licytacji! :-)

13

Odp: [S] Oryginalny MS DOS 6.2

27 :-)

14

Odp: [S] Oryginalny MS DOS 6.2

Wygrywa gienekk.
Szczegóły wysyłam na PW.

15

Odp: [S] Oryginalny MS DOS 6.2

Nie chiałem wcześniej psuć licytacji i offtopic-kować... różne wersje 5.25" można znaleźć tu: https://winworldpc.com/product/ms-dos/1x, i na podstronach.

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

16

Odp: [S] Oryginalny MS DOS 6.2

Rany, ile ja tego miałem w poprzedniej firmie, walało się po szafie, nowiutkie, nierozpakowane, to samo Windows 98.

Atari 65XE, U1MB, Sophia2, AVG Cart, SIO2SD

17

Odp: [S] Oryginalny MS DOS 6.2

Wysłane. Do zamknięcia.