Temat: Ankieta dotycząca konkursu.

Cześć chłopaki,

Jesienią, będę miał coś do przekazania charytatywnie, możliwe, że tak jak ostatno na zasadzie loteri, więci pomyślałem, że się trochę wcześniej rozeznam,
W wolnej chwili kliknijcie na ankiecie :) Dzięki.

Pozdrawiam
Javalonde

2

Odp: Ankieta dotycząca konkursu.

Chociaż ankieta tylko dla chłopaków (sic!), to zagłosuję.

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

3

Odp: Ankieta dotycząca konkursu.

Upss! :) Dzięki, dziewczyny oczywiście też mile widziane :)

4

Odp: Ankieta dotycząca konkursu.

Moim zdaniem - zależy co. Bo jeśli to coś interesującego to na aukcji może pójść drożej i nikt nie będzie miał pretensji do końcowej ceny. Nawet jeśli będzie kosmiczna. Problemem jest przeprowadzenie aukcji na forum, które nie ma ku temu mechanizmów - w przypadkach dyskusyjnych mogą być pretensje. Jeśli jesteś w stanie to wycenić sensownie to loteria też jest ok i być może się przyłączę - zależy co to będzie.

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

5

Odp: Ankieta dotycząca konkursu.

Jakoś dotychczas, gdy ktoś coś wrzucał na zasadzie luźnej licytacji, nie było problemów, ktoś podawał kwotę w poście i tyle. Ja nie widzę problemu i jestem za licytacją, w końcu chyba chodzi o jak największe wsparcie kogoś, nieprawdaż...? Co do loterii to mi się ta forma nie podoba bo "ten dorzucił coś ze sprzętu to ma x więcej numerków" i wtedy szanse są nierówne.

Ostatnio edytowany przez TMK (2022-08-22 09:08:44)

Atari 65XE, U1MB, Sophia2, AVG Cart, SIO2SD