1

Temat: Urwany kontakt z osobnikami

Hej! Czy ktoś wie dlaczego nie można skontaktować się z osobnikami Gepard i Voy? Ma do nich jakiś działający, sprawdzony kontakt?

2

Odp: Urwany kontakt z osobnikami

Do Voya to na FB można napisać. Jest tam.

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

3

Odp: Urwany kontakt z osobnikami

perinoid: a odpowiada? bo wysylalem na FB, SMS, EMAIL i dupa... jak kamien w wode...

4

Odp: Urwany kontakt z osobnikami

Widzę, że dodaje nowe posty czasami. Ale do Messengera nie zaglądał co najmniej od 14-go września (wtedy do niego pisałem i nie przeczytał jeszcze).

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

5

Odp: Urwany kontakt z osobnikami

No właśnie... To może ktoś ma kontakt do Pasia? Może Pasiu coś wie?

6

Odp: Urwany kontakt z osobnikami

Do Voy'a napisałem na FB wiadomość 14 września 2021 !, 6 lipca 2022, 22 listopada 2022 i cisza ....

Ostatnio edytowany przez stryker (2022-11-22 21:43:01)

"wszystko się kiedyś kończy......."

7

Odp: Urwany kontakt z osobnikami

stryker: no to slabo kurde... Voy ma byc na SVWE, ciekawe czy bedzie...

8

Odp: Urwany kontakt z osobnikami

@Azbest: z Voyem rozmawiałem na messengerze 3-go października. na SV2022WE raczej na bank będzie, bo 15-go listopada kupił wejściówkę :) Ale fakt, że z Wojtkiem przez messengera jest słaby kontakt.

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2022-11-22 21:45:43)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

9

Odp: Urwany kontakt z osobnikami

grey: dzieki za info. trzeba bedzie go jakos w realu w takim razie lapac... choc ja bede raczej krotko - 20-30h tylko. mam nadzieje, ze terminy nam sie pokryja :)

Odp: Urwany kontakt z osobnikami

Gepard pracuje z cyklicznymi wyjazdami, może akurat jest na wyjeździe. Pomiędzy można go złapać. Rozmawiałem z nim o SV2K21WE i niestety akurat będzie miał wyjazd :(

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

11

Odp: Urwany kontakt z osobnikami

Z Gepardem pisałem jakoś ostatnio pod koniec czerwca na FB ... później co jakiś czas dostawałem powiadomienia o jego "komentarzach" do wszelakich postów.... tak więc z nim jakiś kontakt jest.
Nawet uzupełniliśmy profil jego Ojca na stronce którą prowadzę:
http://pamietam.eu/details-196.php

"wszystko się kiedyś kończy......."

12

Odp: Urwany kontakt z osobnikami

Adam Klobukowski napisał/a:

Rozmawiałem z nim o SV2K21WE i niestety akurat będzie miał wyjazd :(

Szkoda, że Geparda nie będzie na SV2k21WE - a może chociaż na SV2k22WE się pojawi? ;)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

13

Odp: Urwany kontakt z osobnikami

UPDATE: GEP sie odezwal. ALE LUJ! TZN ALLELUJA! :)

GREJ: rok w plecy jestes :)

Ostatnio edytowany przez Azbest (2022-11-23 11:05:15)

14

Odp: Urwany kontakt z osobnikami

@Azbest: nie ja, Adamk :D

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

15

Odp: Urwany kontakt z osobnikami

@grey/msb: cholera, faktycznie - wtedy tego nie wylapalem :)

16

Odp: Urwany kontakt z osobnikami

Azbest napisał/a:

UPDATE: GEP sie odezwal. ALE LUJ! TZN ALLELUJA! :)

Tzn. z podanego e-maila raczył odpisać? ;)

Ostatnio edytowany przez Dracon (2022-11-23 11:43:33)

17

Odp: Urwany kontakt z osobnikami

Dracon: nie, kompletnie z innego kompletnie, z czapy, na kompletnie innego niz zawyczaj uzywam mejla. MAGIA :)

18

Odp: Urwany kontakt z osobnikami

Może to impostor i zaraz zacznie wkręcać Cię w jakąś piramidę BLM albo żebyś dał mu blika na horom curke? ? O_o