Temat: FujiNet na WROVER 4MB

Nie wiem czy to kogoś jeszcze zainteresuje ale wczoraj zrobiłem eksperyment i przebudowałem firmware w najnowszej wersji na ten target oraz wgrałem go na mojego starego FN (takiego w wersji 1.0, z modułem jak w temacie). Zbudował się, wgrał i uruchomił. Trzeba jedynie pamiętać o pełnym cyklu, czyli erase all - upload filesystem - upload firmware. Między 2 i 3 musiałem odłączyć FN od komputera i ponownie podłączyć. Soft budowałem na najnowszym Visual Code jakie jest na Linuksa z najnowszym wszystkim co jest.

Wiem, że to żadna atrakcja bo wersja 4MB nie ma wszystkich ficzerów ale te moduły były tutaj na forum robione i rozprowadzane (sam tu kupiłem) i może ktoś jeszcze ma. Można zatem nadal z nich korzystać do podstawowych rzeczy.

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

2

Odp: FujiNet na WROVER 4MB

Dobrze wiedziec. Ja chwilowo mam brak czasu ale jak sie ogarne (czyt. zmienie prace) to powroce do zabawy z siecia na moim malym atari.