Odp: Idiotyzmy dla klimatu

Oni pewnie o tym nawet nie wiedzieli.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

27

Odp: Idiotyzmy dla klimatu

Pewnie, że nie wiedzieli. Najwyraźniej według tej pani, to programiści rozmawiają z użytkownikami końcowymi i przygotowują projekt systemu.

Tak to jest, jak się wypowiadają ludzie, którzy skończyli kierunek blender w wyższej szkole gotowania na gazie.

28

Odp: Idiotyzmy dla klimatu

Lizard napisał/a:

Wy nic nie wiecie! Jeśli komuś "wychadzają się" dziury na śródstopiu a przy palcach i pięcie nie, to ma płaskostopie.

którego przyczyną jest chodzenie po płaskiej ziemi oczywiście.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

29

Odp: Idiotyzmy dla klimatu

Pin napisał/a:
Lizard napisał/a:

Wy nic nie wiecie! Jeśli komuś "wychadzają się" dziury na śródstopiu a przy palcach i pięcie nie, to ma płaskostopie.

którego przyczyną jest chodzenie po płaskiej ziemi oczywiście.

Wtedy nie byłoby przecież wychadzania dziur w śródstopiu z uwagi na dopasowanie kształtu stopy do kształtu Ziemi!

Wychadzanie w śródstopiu może następować w kilku podstawowych przypadkach (nie liczę podwariantów przypadków):
a. Stopa płaska i Ziemia krągła (a.1), względnie Stopa krągła w dół i Ziemia krągła o większej krągłości (a.2).
b. Stopa krągła w dół i Ziemia płaska (jest to szczególny przypadek podprzypadku a.2).
c. Stopa o dowolnej krągłości i kierunku krągłości (tzn. w tym wklęsła) lub płaska, Ziemia wklęsła o wklęsłości większej niż krągłość stopy gdy jej krągłość jest w tym samym kierunku co wklęsłość Ziemi.
d. Inne podwarianty wariantów, tutaj nie omawiane.

Ad. a. Ponieważ z innych źródeł wiadomo, że Ziemia nie jest krągła to ten wariant odrzucamy.
Ad. b. Przypadek prawdopodobny gdy osobnik charakteryzuje się krągłością stopy.
Ad. c. Przypadek uogólniony szczególnego przypadku z pkt b. W związku z tym, że jego opis pozwala na zastosowanie ogromnej liczby przypadków, jest najbardziej prawdopodobny.

Wnioski:
Skoro najbardziej prawdopodobny jest przypadek c (Ziemia wklęsła), którego szczególnym przypadkiem jest przypadek b (Ziemia płaska), oznacza to, że Ziemia jest wklęsła lub płaska i nie może być krągła (co dodatkowo wynika z treści punktu a).

Jeśli nie zrozumieliście powyższego dowodu na płaskość lub wklęsłość Ziemi jest to dowód na Wasz zamknięty umysł. Takie osobniki nie mogą poznać prawdy o kształcie Ziemi gdyż tylko umysł otwarty może to logicznie pojąć, a umysł zamknięty będzie trwał we wpojonym w dzieciństwie błędnym przekonaniu o krągłości Ziemi. Dziękuję.

30

Odp: Idiotyzmy dla klimatu

prz napisał/a:

Ziemia jest wklęsła lub płaska

Ziemia jest albo wklęsła, albo płaska. Nie może być "lub", bo w ten sposób dopuszczasz jednocześnie możliwości, że Ziemia jest jednocześnie wklęsła i jednocześnie płaska.

W powyższym przypadku należy użyć operatora alternatywy wykluczającej (XOR), zamiast alternatywy (OR). Od razu widać, że nie jesteś programistą, więc jesteś fundamentalistycznym islamskim terrorystą. Lo-gi-ka!

Jeżeli nie jesteś programistą, to nie możesz stworzyć aplikacji, której nie mogą używać muzułmanie. Jeżeli nie możesz stworzyć aplikacji, której nie mogą używać muzułmanie, czyli nie możesz im przeszkodzić w używaniu Twojej aplikacji, której nie napisałeś, bo nie jesteś programistą, to zapewne ich lubisz. Jeżeli ich lubisz, to pewnie lubisz także Islam. Jeżeli lubisz Islam, to i jego fundamentalistyczne odłamy. Jeżeli lubisz fundamentalistyczne odłamy Islamu, to sympatyzujesz z jego przedstawicielami. Jego przedstawiciele mają przeważnie poglądy terrorystyczne. Skoro mają poglądy terrorystyczne, to są terrorystami. Kto z kim przystaje, takim się stajem więc jesteś fundamentalistycznym islamskim terrorystą.

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

31

Odp: Idiotyzmy dla klimatu

Było zabawnie i się skwasiło ... właściwie to zostało skwaszone :(

32

Odp: Idiotyzmy dla klimatu

https://www.bbc.com/news/uk-england-tyne-63292905

ciekawe czy triatlon zgromadzi tyle samo pieniążków miejskiej kasie co airshow

Radom też pójdzie w te ślady?

przechodze na tumiwisizm

33

Odp: Idiotyzmy dla klimatu

Dalej będą zawody w wyplataniu koszy.

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

34

Odp: Idiotyzmy dla klimatu

A takie ładne były... ekologiczne... szkoda. :-D

https://motoryzacja.interia.pl/raporty/ … Id,6441386

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

35

Odp: Idiotyzmy dla klimatu

@Lizard

Pan Paweł, autor tego artykułu ma także własny kanał na yt:
https://www.youtube.com/@MotoPRawda

W bardzo logiczny i rzeczowy (niepozbawiony humoru) sposób wyjaśnia inna absurdy moto - ja polecam do porannej kawy bo odcinki są krótkie (szkoda).

edit: urla mi nie łapie.

Ostatnio edytowany przez ccwrc (2022-11-29 22:09:38)

36

Odp: Idiotyzmy dla klimatu

MotoPrawdę znam, oglądam i polecam innym. Paweł Rygas, jako jedyny dziennikarz motoryzacyjny w Interii, pisze sensowne artykuły.

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

37

Odp: Idiotyzmy dla klimatu

Każdy tak gruby idiotyzm musi w końcu pokazać słabe strony, teraz pytanie czy ogół to zauważy i zacznie reagować, czy nadal będzie łykał wciskane im ściemy.

P. Rygasa też oglądam.

38

Odp: Idiotyzmy dla klimatu

ludzie dali sie nabrac na maseczki... ludzie lykna dokladnie wszytko :-)

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

39

Odp: Idiotyzmy dla klimatu

Maseczki to jednak inny kaliber, akcja robiona bez dokładnego zaplanowania/słabo przemyślana, a wciskanie elektro-złomu to już akcja przemyślana i wdrażana etapowo, od spokojnego przekonywania, po (obecnie) brutalne już wmuszanie.

Jak w sławnym memie "Andrzej to jebnie"...... zostaje tylko pytanie z jak głośnym hukiem.

40

Odp: Idiotyzmy dla klimatu

xxl napisał/a:

ludzie dali sie nabrac na maseczki... ludzie lykna dokladnie wszytko :-)

Są też tacy co wierzą w folię na głowie...

41

Odp: Idiotyzmy dla klimatu

najlepsi są ci co wierzą w folię plastikową...:-)

https://systemembedded.eu/
""Ja bardzo przepraszam, ale podejrzenia panów są całkowicie bezpodstawne. Ja niczym nie handluję. Ta pani przyszła do mnie w tym Pancake-u i w nim wychodzi.""
ABBUC Member #319. Preferowana forma kontaktu: email