1

Temat: Płyta ASUS CUBX-E + CPU + RAM

Sprzedam płytę ASUS CUBX-E wraz z procesorem Pentium III 733 MHz oraz pamięcią RAM.

Specyfikacja płyty:

1x Floppy
4x IDE interface
1x PS/2 dla klawiatury
1x PS/2 dla myszy
1x Parallel
2x Serial
2x USB 1.x + 3x USB na dodatkowej płytce
5x PCI
1x 3.3V AGP
2x 16-bit ISA

Płyta jest w pełni sprawna, przetestowane były wszystkie złącza, do dziś służyła mi jako podstawa do maszyny przeznaczonej do grania w gry z przełomu lat 90/00. Jest również wyposażona w porty ISA, dzięki którym można zainstalować klasyczne karty dźwiękowe - dużo by można jeszcze napisać. Sprzedaję z powodu wymiany na inną, ciekawszą płytę.

Kondensatory nie są spuchnięte, a w komplecie jest daughterboard z dodatkowymi złączami USB oraz zaślepka do obudowy na porty I/O.

Cena 100 PLN + koszty wysyłki wybranym przewoźnikiem.

Zapraszam do odbioru osobistego w Radomiu w celu dokładnego obejrzenia lub przetestowania na miejscu.

Nie wysyłam za pobraniem, nie zamieniam się na inne rzeczy, nie negocjuję ceny. Mogę wystawić ją na OLX lub Allegro w cenie powiększonej o prowizję ww. platform sprzedażowych. Jeśli potrzebne są dodatkowe zdjęcia któregokolwiek elementu płyty - proszę pisać w komentarzach. Wystawione również w innych miejscach.

https://i.imgur.com/O5JbuUW.jpg

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

2

Odp: Płyta ASUS CUBX-E + CPU + RAM

Sprzedane.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.