Temat: Poszukiwane dyskietki i kasety Atari

Drodzy, mam sąsiada, który jest starszym i schorowanym człowiekiem. Miał w przeszłości Atari 130XE, które udało mu się odnaleźć i do którego ma magnetofon i stację dyskietek. Stacja mieli dyskietki, ale ich nie czyta. Pomyślałam, że żeby oderwać go od pesymistycznego myślenia, zajmę jego uwagę Atari. I tutaj potrzebuję pomocy. Poszukuję kogoś, kto sprawdzi, czy wina leży w dyskietkach czy w stacji. Chcę zabrać dyskietki na Last Party, sama zaś nie mam stacji. Szukam również jakichś gier i programów na dyskietkach i kasetach, które pomogą mu zabić czas.

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

2

Odp: Poszukiwane dyskietki i kasety Atari

Jaka stacja? Na 90% pasek do wymiany (napędowy), przesmarować i powinna śmigać.

Sikor umarł...

3

Odp: Poszukiwane dyskietki i kasety Atari

Sikor napisał/a:

Jaka stacja? Na 90% pasek do wymiany (napędowy), przesmarować i powinna śmigać.

Po świętach u niego będę i sprawdzę.

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

4

Odp: Poszukiwane dyskietki i kasety Atari

Podrzuć mi na Kabaty. Dyskietki też się znajdą. Coś nagramy.

Ostatnio edytowany przez perinoid (2022-12-19 21:07:43)

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

5

Odp: Poszukiwane dyskietki i kasety Atari

perinoid, po świętach się odezwę :)

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

6

Odp: Poszukiwane dyskietki i kasety Atari

Zapraszam.

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

7

Odp: Poszukiwane dyskietki i kasety Atari

Pykłem maila.

8

Odp: Poszukiwane dyskietki i kasety Atari

Jak coś, to mogę wziąć stację na Last.

9

Odp: Poszukiwane dyskietki i kasety Atari

Dziękuję wszystkim za odezwę. Stacja działa, to LDW Super 2000. Pojawił się z kolei problem z joyami. Jeśli ktoś mógłby pożyczyć do testów/ ma jakiś niepotrzebny, to będę zobowiązana.

Podziękowania dla Krolla, który supportował całą operację.

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

10

Odp: Poszukiwane dyskietki i kasety Atari

Żaden problem - warunek ten sam, zapraszam na Kabaty :-)

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

11

Odp: Poszukiwane dyskietki i kasety Atari

perinoid napisał/a:

Żaden problem - warunek ten sam, zapraszam na Kabaty :-)

Po Laście się odezwę :)

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już