76

Odp: Atari Last Party 2023

Vasco/Tristesse napisał/a:

Ekipa ArtiFX, Yolk i Stryker przekazali 4 carty jako nagrody dla... głosujących.

Tak więc wśród wszystkich, którzy zagłosują w konkursach na Last Party 2023 rozlosujemy powyższe carty. Dotyczy to oczywiście tak samo głosujących na party place jak i uczestników online.

Serdecznie dziękujemy sponsorom!

Dodam tylko że zamysł był trochę inny ale Vasco go troszkę :) zmienił zapewne z braku dużej ilości prac :)
Carty miały być "losowane" jako "szybki" przerywnik co jakiś czas w trakcie compotów aby "zatrzymać" głosujących oraz uszanować osoby "wystawiające" w konkursach.
Podczas losowania dana osoba miała być dostępna na P.P. lub ewentualnie online dla głosujących w tej opcji w innym przypadku całość przepadała i szła do kolejnej osoby.
Sorry za spam :)

Ostatnio edytowany przez stryker (2023-01-09 09:27:23)

"wszystko się kiedyś kończy......."

77

Odp: Atari Last Party 2023

Vlx - 100/100

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

78

Odp: Atari Last Party 2023

Merytorycznie Pin-u ma rację... mnie tylko nie leży forma przekazu :-) BABABUBU!!!

Ostatnio edytowany przez pancio.net (2023-01-09 18:35:22)

https://systemembedded.eu/
""Ja bardzo przepraszam, ale podejrzenia panów są całkowicie bezpodstawne. Ja niczym nie handluję. Ta pani przyszła do mnie w tym Pancake-u i w nim wychodzi.""
ABBUC Member #319. Preferowana forma kontaktu: email

79

Odp: Atari Last Party 2023

Przyzwyczaiłem się do takiej formy wypowiedzi jak poznałem jednego gościa u mnie w pracy. Świetny fachowiec, ale w rozmowie jest dość bezpośredni, cyniczny i sarkastyczny i to zniechęca ludzi. Na początku wszyscy życzyli mi powodzenia w kontaktach z nim. Faktycznie na początku nie było łatwo, a teraz wpadam do niego pogadać, a i on mnie zaczepia na korytarzu. :) Trzeba się po prostu skupić na tym co mówi, a nie jak to mówi.

80

Odp: Atari Last Party 2023

Luzik. Opisałem swoje merytoryczne spostrzeżenia, jeśli wyszło to jakoś niegrzecznie to przepraszam. Nikogo nie chciałem urazić, chciałem jedynie zwrócić uwagę tylko na pewne dość poważne niedociągnięcia.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

81

Odp: Atari Last Party 2023

Krytyka, o ile nie jest złośliwa (a tu nie była), to nieocenione źródło cennych informacji.

Ja po każdej swojej imprezie (czy to samochodowej, czy strzeleckiej), rozpytuję wśród uczestników i obserwatorów, co im się nie podobało i co chcieliby zmienić.

W ten sposób mój trzeci (i ostatni) zlot samochodowy był bliski ideałowi :P że tak nieskromnie napiszę.

Mi brakowało wieczornego disco przy największych hitach muzycznych i konkursów typu "jaka to melodia". Fajnie byłoby sprawdzić, kto potrafi bezbłędne podać nazwę i autora po kilku nutkach.

Reasumując: mam niedosyt i już kombinuję, jak załatwić sobie wolny weekend w lipcu :)

Atari 800XE/U1MB/Sophia2/PokeyMax + A1050 Toms Multi + CA2001

82

Odp: Atari Last Party 2023

Na kanale YT zrobiłem playlistę z wszystkimi streamami z Lasta, gdyby ktoś coś pominął, link w newsie.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

83

Odp: Atari Last Party 2023

pancio.net napisał/a:

Merytorycznie Pin-u ma rację... mnie tylko nie leży forma przekazu :-) BABABUBU!!!

To było BABABOBU :D

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

84

Odp: Atari Last Party 2023

Bababobu, to było w czwartek, i to poważne. Mógłby ktoś opisać czwartkowy wieczór? ;)))

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

85

Odp: Atari Last Party 2023

@Pin: dzieki za wszelkie uwagi, napewno wszystko przeanalizuje i postaram sie poprawic, jesli Vasco zaprosi mnie znowu do wspolpracy.

Przede wszystkim moim problemem jest to, ze nie jestem muzykiem ani akustykiem, tak samo nie jest nim o ile wiem krap, Aspen (RafalM, ktory realizowal strima) czy Vasco. Dlatego nie bylem w stanie ustawic miksera jak nakazuje sztuka. Rozmawialem z Lisem i z Toba, Pin, na ten temat. Lisu chcial nawet grac jakies testowe kawalki, zeby zobaczyc jak brzmi to wszystko. Niestety nie doszlo do tego. Ciebie z kolei prosilem na poczatku o pomoc w uruchomieniu glosnikow, bo po prostu nie mialem wczesniej do czynienia z tego typu systemem naglosnienia. Jako, ze nic nie powiedziales na temat "e, ale konsole to se musisz ustawic etc", nie spedzilo mi to snu z oczu...

Muza na party leciala z tego samego komputera przez caly czas i jak widac niektorzy zwrocili uwage, ze cos moze byc nie tak. Niestety nikt nie przyszedl i powiedzial, zeby do tego zajrzec. Na moje niemuzyczne ucho brzmialo to OK (przed kompotami), ale jak sie okazuje nie bylo to prawda.

Podczas kompo niestety nie bylem w stanie stwierdzic, ze cos sie sypie, bo siedzac z tylu glosnikow, wszystkie dzwieki brzmia inaczej.

Koniec koncow wniosek jest taki, ze moglem bardziej proaktywnie poprosic kogos muzycznego o pomoc w ustawieniu tego, ale nie zrobilem tego. Sypie glowe popiolem.



Jesli chodzi o projektor: wybacz, ale pisanie "brak przygotowania" uwazam obrazliwy w tym wypadku. Jest tutaj kilka punktow, na ktore chcialbym zebys zwrocil uwage:
1. Nie mam mozliwosci przyjechania na party vanem z kablami i sprzetem. Podrozuje na party samolotem, tak wiec mam ograniczone pole manewru co moge przywiezc. Aspen, ktory zapewnil bardzo duze wsparcie takze sprzetowe byl na party pierwszy raz, tak wiec tez duchem swietym nie mogl byc, zeby przewidziec co moze byc potrzebne. I tak mial o wiele wiecej sprzetu niz sobie wyobrazalem.
2. Impreza w tym miejscu odbywala sie pierwszy raz, wiec tez bylo ciezko sie przygotowac, nie znajac ukladu sali. Nie dostalem zadnej informacji o Vasca pod tytulem jaki sprzet dokladnie bedzie dostepny na pplace oprocz, ze "bedzie projektor i mikser". Oczywiscie nic nie stalo na przeszkodzie, aby uzyc innego projektora, ale w momencie kiedy sie on pojawil setup "rezyserki" byl juz praktycznie skonczony.
3. Sam uklad sali nieco limituje mozliwosci rozstawienia sie ze sprzetem. Ciezko jest puscic po podlodze milion kabli w waskiej sali, do tego kable typu USB do kamer czy mikrofonow maja limity dlugosci.
4. Powyzsze dotyczy takze kamer. Niestety mielismy dostep do jednej na tej imprezie i to do tego niezbyt mobilnej. I co? I nic. Po prostu podlaczylismy ja takim miejscu w jakim byla fizyczna mozliwosc.

Przegadalismy juz z Vasco, krapem i RafalemM co poszlo zle i jest juz mnostwo pomyslow co mozna poprawic i jaki sprzet bedzie potrzebny nastepnym razem. Inna sprawa, ze ostatni raz organizowalem party 25 at temu (tak, sceneRY 1998), od tego czasu mnostwo sie zmienilo w technologii, wiec moje doswiadczenie jest zerowe w temacie. Ty, Pin, jestes compo masterem od wielu lat i wypracowales milion rozwiazan na problemy, ktore mogly sie pojawic. I bardzo chetnie poslucham rad doswiadczonego kolegi.

Szkoda tylko, ze nie przyszedles z tymi radami podczas party.

86

Odp: Atari Last Party 2023

Panowie moi mili.

Uchylając rąbka tajemnicy nadmienić muszę, że po Waszych uwagach wygłoszonych po ostatnim LOST party zostaliście dopuszczeni przeze mnie i Vasca do organizacji Compo na LAST party. Zdawałeś sobie sprawę z ograniczeń jakie posiadasz i z tego, jakim wyzwaniem jest zorganizowanie tego wszystkiego. Mieliście zrobić to dobrze, lub lepiej - dobrze nie było.

Nie wiem co mam Ci teraz powiedzieć, sam podjąłeś decyzję organizacji Compo świadomie; znając swoje ograniczenia sprzętowe i logistyczne. Osobiście nie miałem pojęcia na jakim poziomie jest RafałM i nie chciałem wtrącać się w działania jak domniemam kompetentnego człowieka. Sugestie jednak z mojej strony były, byłem też osobiście ale uwierz mi - nie chciałem się narzucać łażąc do was co chwilę udzielając kolejnej "złotej porady dnia". To nie była moja rola tutaj.

Mam więc konstruktywną propozycję. Pomóc Wam z nastepnym Lastem?

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

87

Odp: Atari Last Party 2023

Ta decyzja nalezy do Vasca.

88

Odp: Atari Last Party 2023

A, zapomniałem. Candle, który został, poprzez losowanie wśród głosujących w kompotach, właścicielem carta od Strykera i ekipy, oddał swój egzemplarz i prosił, aby obdarować kolejną osobę.

Dolosowałem PeBe. Proszę o adres wysyłki :)

89

Odp: Atari Last Party 2023

Ja Cię... Nie wierzę, niech mnie ktoś uszczypnie :)
Co za niesłychane wieści. Serio Serio.

Vasco, wiadomość na priv.
Chcialem serdecznie podziękować. To naprawdę super :)

Niech JIL będzie z Wami