1

Temat: Poszukiwany magnetofon XC12

Poszukiwany jest magnetofon XC12 o numerze seryjnym:
edit:
SXXXX046850

Ostatnio edytowany przez Pawex (2023-02-03 08:13:09)

2

Odp: Poszukiwany magnetofon XC12

U... Zerknę na moje ale szansa na znalezienie raczej żadna. Powodzenia!

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

3

Odp: Poszukiwany magnetofon XC12

To jakiś konkretny egzemplarz. Ciekawe, czy uda się odnaleźć.

Sikor umarł...

4

Odp: Poszukiwany magnetofon XC12

Napisz jaki jest cel tych poszukiwań to może więcej osób będzie miało motywacje żeby przeszukać swoje zasoby.
Mi np. Nie chce się, aby zaspokoić twoje zachcianki tak bez powodu.

"tatusiu zobacz, narysowałam tobie takie same coś jak na twojej koszulce" 
https://github.com/willyvmm/mouSTer
jmp $e477

5

Odp: Poszukiwany magnetofon XC12

Ktoś znalazł papiery od swojego magnetu z S/N a chciałby go odzyskać (sprzedał, wyrzucił w '90). ?

Ja np. miałem chwilę zawahania jak sprzedawałem w 1991 800xl, (wraz z ca2001 i resztą tego gruzu) aby właśnie zanotować sobie te numerki na jakąś wtedy wydawało się daleką przyszłość  (jak i niejasną okazję). ALE zrezygnowałem i DO DZIŚ ŻAŁUJĘ.

6

Odp: Poszukiwany magnetofon XC12

No wlasnie, moze warto by bylo cos opowiedziec po co i gdzie jest szansa, ze ten magnet moze sie znajdowac. Bo nie wiem czy szukanie na przyklad u mnie w smieciach ma sens.

7

Odp: Poszukiwany magnetofon XC12

Znalazłem kartę gwarancyjną od mojego magnetofonu, który sprzedałem 30 lat temu.
Gdzie jest szansa, że się teraz może znajdować?
Ciężko powiedzieć.
Od 20 lat mamy np. allegro więc teoretycznie może być wszędzie (albo już nigdzie).
Pomyślałem, że może udało by się go odnaleźć po tylu latach.

Ostatnio edytowany przez Pawex (2023-02-02 09:07:35)

8

Odp: Poszukiwany magnetofon XC12

Przejrzałem swoje magnetofony i żaden nie ma tego numeru seryjnego.

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

9

Odp: Poszukiwany magnetofon XC12

To ja moze zapytam o moja CA 2001? Juz kiedys o to pytalem ale nie bylo odzewu. Oddalem ja w komis do sklepu komputerowego mieszczącego sie na rynku w Tarnowie w początku lat 90tych, razem z 65XE. Charakterystyczna cecha byla wada wyświetlacza, nie działa chyba jeden segment i na plastiku nad wyświetlaczem bylo wgniecenie od paznokcia. Pewnie byl zimny lut i wciskanie wyświetlacza powodowało jego działanie.

10

Odp: Poszukiwany magnetofon XC12

@perinoid
Dzięki za sprawdzenie.

edit:
Przez pomyłkę wpisałem niewłaściwy numer.
Już poprawiłem w pierwszym poście.
Załączam zdjęcie karty gwarancyjnej.

Ostatnio edytowany przez Pawex (2023-02-03 18:31:49)

Post's attachments

sn.jpg 604.15 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.