Odp: Programy w TV o Atari

Już jest w dobrych wypożyczalniach internetowych: Atari.Game.Over.2014.1080p.BluRay.x264-SADPANDA

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

27

Odp: Programy w TV o Atari

@skrzyp: to i tak jest pikuś. Swego czasu TVN HD miało przepływność wideo na poziomie 13-14 Mbit/s. :D

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

28

Odp: Programy w TV o Atari

Jakby co to już się wrzuciło.

"tatusiu zobacz, narysowałam tobie takie same coś jak na twojej koszulce" 
https://github.com/willyvmm/mouSTer
jmp $e477

29

Odp: Programy w TV o Atari

Ok, przeniosłem tu: http://ftp.pigwa.net/stuff/media/videos … 20Over.mkv

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

30

Odp: Programy w TV o Atari

Jak to ściągnąć co bym nie powyłączał to:

    Witryna może być tymczasowo niedostępna lub zbyt obciążona. Spróbuj ponownie za kilka minut.
   
Bo próbuję i próbuję i nic. Mo9że cuś źle robię?

30 lat temu moje poglądy nazywane były normalnymi, 20 lat temu konserwatywnymi, 10 lat temu skrajnie konserwatywnymi, dzisiaj jestem nazywany faszystą. Ja nie zmieniłem poglądów, tylko idioci zmienili wartości!

31

Odp: Programy w TV o Atari

U mnie działa. :)

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

32

Odp: Programy w TV o Atari

Kurcze u mnie wciąż nie, a taką mam chętkę obziorać błeeee.
Byłby ktoś uprzejmy wrzucić na jakąś tubę pleeeeese   ;-)

30 lat temu moje poglądy nazywane były normalnymi, 20 lat temu konserwatywnymi, 10 lat temu skrajnie konserwatywnymi, dzisiaj jestem nazywany faszystą. Ja nie zmieniłem poglądów, tylko idioci zmienili wartości!

33

Odp: Programy w TV o Atari

Kurcze u mnie wciąż nie, a taką mam chętkę obziorać ten materiał, błeeee.
Byłby ktoś uprzejmy wrzucić na jakąś tubę pleeeeease   ;-)

Ostatnio edytowany przez jedynymentos (2015-12-16 19:53:43)

30 lat temu moje poglądy nazywane były normalnymi, 20 lat temu konserwatywnymi, 10 lat temu skrajnie konserwatywnymi, dzisiaj jestem nazywany faszystą. Ja nie zmieniłem poglądów, tylko idioci zmienili wartości!

34

Odp: Programy w TV o Atari

http://jil.guru/others/media/video/Plan … 20Over.mkv

"tatusiu zobacz, narysowałam tobie takie same coś jak na twojej koszulce" 
https://github.com/willyvmm/mouSTer
jmp $e477

35

Odp: Programy w TV o Atari

@jedynymentos: kliknij prawym klawiszem myszy na którymś z linków, pobierz i tyle. :)

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

36

Odp: Programy w TV o Atari

I jak wrażenia?  Niby głównym wątkiem ubiegłoroczne wykopaliska E.T. ale przy okazji też historie firmy, gier i ludzi...  Dla mnie całkiem przyjemny, trochę patosu, trochę humoru i dramatu... na koniec rehabilitacja i względny happy end ;) Szkoda, że tylko 1h :)

na stronie Planete jest też głosowanie: http://www.planeteplus.pl/program/full-vote?44838  ;)

Ostatnio edytowany przez erOS (2015-12-17 19:36:06)

Atari Falcon 030 14MB+SD16GB; Atari TT 030 4MB ST-RAM, 64 MB TT-RAM; Atari 1040 STFM; Atari 1040 STE 4MB+NetUsbee+UltraSatan; Commodore 64+1541-II+XE1541; Atari 65 XE+CA-2001+Ultimate 1MB+Side2;  P166MMX+GUS.

37

Odp: Programy w TV o Atari

no, zassało w godzinę, piękna jakość, dzięki willy

30 lat temu moje poglądy nazywane były normalnymi, 20 lat temu konserwatywnymi, 10 lat temu skrajnie konserwatywnymi, dzisiaj jestem nazywany faszystą. Ja nie zmieniłem poglądów, tylko idioci zmienili wartości!

38

Odp: Programy w TV o Atari

no szkoda że ac3, player mi sie sypie na telefonie :)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

39

Odp: Programy w TV o Atari

boziu, na telefonie oglądasz TV ? :D

30 lat temu moje poglądy nazywane były normalnymi, 20 lat temu konserwatywnymi, 10 lat temu skrajnie konserwatywnymi, dzisiaj jestem nazywany faszystą. Ja nie zmieniłem poglądów, tylko idioci zmienili wartości!

40

Odp: Programy w TV o Atari

Noooo, łezka w oku się zakręciła, piękna sprawa, najbardziej mi się podobało jak Pan Warshaw opowiadał o tym jak przyniósł do firmy Jointa:)

41

Odp: Programy w TV o Atari

yamahalodz napisał/a:

...najbardziej mi się podobało jak Pan Warshaw opowiadał o tym jak przyniósł do firmy Jointa:)

Ja to bym chcial zobaczyc film o historii Atari od momentu jej powstania do momentu wprowadzenia na rynek konsoli VCS. Tylko nie wiem czy mozna by taki film pokazac w publicznej telewizji.

42

Odp: Programy w TV o Atari

Według mnie to jest taki amerykański model sukcesu, bawisz się tym co robisz, praca to jednocześnie hobby, rozrywka i pieniądze. Podobnie wyglądały sukcesy słynnych zespołów rockowych - cha, cha, cha!!! Ciekawe, czy w obecnych czasach komuś się szczególnie w naszej polskiej rzeczywistości to udaje!

43

Odp: Programy w TV o Atari

marzenie ściętej głowy

30 lat temu moje poglądy nazywane były normalnymi, 20 lat temu konserwatywnymi, 10 lat temu skrajnie konserwatywnymi, dzisiaj jestem nazywany faszystą. Ja nie zmieniłem poglądów, tylko idioci zmienili wartości!

44

Odp: Programy w TV o Atari

Dla osób śledzących wszelkie nawiązania do Atari w TV (do których sam się zaliczam): motyw zakopania i próby odkopania kartridży z grami został luźno wykorzystany w piątym odcinku czwartego sezonu serialu Elementary - https://cbselementary.fandom.com/wiki/T … _Underfoot

Co prawda gra to nie E.T., a "Nottingham Knights", a zamiast firmy Atari mamy "Emery Vision", konsola ma żółte switche, a joystick żółty fire, ale nawiązanie jest ewidentne.

Jakby co, pojedynczy odcinek można oglądać niezależnie. Pomijając wątek uzależnienia Sherlocka, który może być niezrozumiały dla widzów nie oglądających całości, zagadka kryminalna zostaje rozwiązana w ramach pojedynczego odcinka.