Temat: Proszę o pomoc z paczkomatem

Witam.
Jako że niedawno zmieniłem lokalizację, przydałby mi się paczkomat w pobliżu.
Czy możecie mi pomóc?
Nie wiem czy jakoś nie łamię regulaminu tu i na inpost, ale spróbować warto.
https://bliskociebie.inpost.pl/blisko-c … ,18.932066
Dzięki wielkie.

2

Odp: Proszę o pomoc z paczkomatem

gotowe

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

3

Odp: Proszę o pomoc z paczkomatem

Zagłosowane :-)

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

4

Odp: Proszę o pomoc z paczkomatem

done

5

Odp: Proszę o pomoc z paczkomatem

Zagłosowane ;)

Sprzątaczka II: Oooo, znowu idzie...
Sprzątaczka I: Mój mąż miał przeziębiony pęcherz, to ja wiem co to za ból.
Stuwała: Nic nie mam przeziębione, tylko lepiej na zapas! Bo dziś mam znowu stanie przy tym cholernym paczkomacie! Się człowiek namarznie jak pies!
Sprzątaczka II: Ooo, widzi Pani! Ten sam paczkomat co go w klubie mieliśmy. To zawsze można było gdzie co wysłać czy coś.
Sprzątaczka I: Tak, a ta świnia przeniósł go pod dom i trzyma!
:D :D :D

Atari 65XE, U1MB, Sophia2, AVG Cart, SIO2SD

6

Odp: Proszę o pomoc z paczkomatem

#MeToo

TMK, klasyka! :D

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

7

Odp: Proszę o pomoc z paczkomatem

#metoo

8

Odp: Proszę o pomoc z paczkomatem

poszło, ale się zdziwią jak zobaczą adresy ip z całej polski które chcą tam paczkomat :P

9

Odp: Proszę o pomoc z paczkomatem

Pytanie, na ile te 34 głosy (w tym kilka naszych) będą miały znaczenie.

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

10

Odp: Proszę o pomoc z paczkomatem

poszło

11

Odp: Proszę o pomoc z paczkomatem

AS... napisał/a:

się zdziwią jak zobaczą adresy ip z całej polski które chcą tam paczkomat :P

Co w tym dziwnego, wszyscy chcą wymieniać paczki z kolegą piwkooo ;)
Też kliknął-M

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

12

Odp: Proszę o pomoc z paczkomatem

39 ode mnie :)

Atari: 65 XE/130XE/800xl/ 1040STF+ megafile 20/ Commodore: VC20/ C16/ C+4/ C64/ C128/ A500/ CD32
Timex: 1000/ 2048,  Schneider: 464/ 6128, JS128, zx81/ zx48/ zx +/ zx +2/zx +3
MSX: Toshiba HX-10/ Philips Vg-8020/ Yashica yc-64/ Mitsubishi ML-F80/ Sakhr AX-170 i AX-230/ SONY HB-75F/ Canon V-20

13

Odp: Proszę o pomoc z paczkomatem

AS... napisał/a:

poszło, ale się zdziwią jak zobaczą adresy ip z całej polski które chcą tam paczkomat :P

Do Piekar Śląskich będę jeździł, a u siebie paczek nie będę odbierał.

Jakby pogadać a A.S. Bytom, to kilka skrytek mogliby udostępnić.


Pierwotnie było "do Bytomia", czym zapewne naraziłem się Piwkoo. Niniejszym posypałem głowę popiołem i obiecałem poprawę.

Ostatnio edytowany przez Lizard (2022-03-16 08:52:59)

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

14

Odp: Proszę o pomoc z paczkomatem

To jeszcze z domu i z telefonu doklikałem ;)

Atari 65XE, U1MB, Sophia2, AVG Cart, SIO2SD

15

Odp: Proszę o pomoc z paczkomatem

Lizard napisał/a:
AS... napisał/a:

poszło, ale się zdziwią jak zobaczą adresy ip z całej polski które chcą tam paczkomat :P

Do Bytomia będę jeździł, a u siebie paczek nie będę odbierał.

Jakby pogadać a A.S. Bytom, to kilka skrytek mogliby udostępnić.

He He :)
Dobre!

16

Odp: Proszę o pomoc z paczkomatem

obowiązek spełniony 51 i 52 :)

Atari: 65 XE/130XE/800xl/ 1040STF+ megafile 20/ Commodore: VC20/ C16/ C+4/ C64/ C128/ A500/ CD32
Timex: 1000/ 2048,  Schneider: 464/ 6128, JS128, zx81/ zx48/ zx +/ zx +2/zx +3
MSX: Toshiba HX-10/ Philips Vg-8020/ Yashica yc-64/ Mitsubishi ML-F80/ Sakhr AX-170 i AX-230/ SONY HB-75F/ Canon V-20

17

Odp: Proszę o pomoc z paczkomatem

Akcja odwołana, napisałem dziś do właściciela sklepu - PSS Społem, czyli cytaty wyżej nie były pozbawione sensu ;))))))

PSS Społem P.Śl. napisał/a:

Dzień dobry!

W odpowiedzi na Pana pytanie w sprawie paczkomatu przy pawilonie na ulicy Kasztanowej informujemy, że

sprawa był przez Zarząd Spółdzielni już rozpatrywana jednak w związku z likwidacją naszej Spółdzielni a co za tym idzie w dalszej kolejności likwidacją tej placówki w przyszłości nie możemy na dzień dzisiejszy wiązać się taką umową.

Najpewniej nowy właściciel będzie się o to starał.

                                                                                              Z wyrazami szacunku

                                                                                              Zarząd Spółdzielni

Tak więc na teraz dziękuję i do następnego razu - po zmianie właściciela.

18

Odp: Proszę o pomoc z paczkomatem

Prędzej Ci w pobliskim sklepie jakiś właściciel zrobi punkt pocztowy (czy ostatnio modne wypożyczalnie książek czy sprzętu sportowego) niż ktoś postawi paczkomat bo sklepy imają się obecnie wszelkich sposobów aby móc sprzedawać w niedziele ;)

Atari 65XE, U1MB, Sophia2, AVG Cart, SIO2SD

19

Odp: Proszę o pomoc z paczkomatem

No to z obowiązku, bo to już  rocznica ;)))  https://inpost.pl/paczkomat-piekary-sla … ty-slaskie
Nowy właściciel, nowe możliwości.
Ale pewnie w inpoście też nie mogli się już doczekać, bo tylu chętnych było ;)
Pozdr

Ostatnio edytowany przez piwkooo (2023-03-28 12:31:29)

20

Odp: Proszę o pomoc z paczkomatem

no i git

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

21

Odp: Proszę o pomoc z paczkomatem

Nieco przerobiony cytat :D

-Do paczkomatu mam pięć kroków. O czwartej za piętnaście jest kurier
-I zdanżasz Pan?
-Tak, ale i tak jest ujowo, bo jest paczkomat przepełniony i kurier nie zatrzymuje się

:D

Atari 65XE, U1MB, Sophia2, AVG Cart, SIO2SD

22

Odp: Proszę o pomoc z paczkomatem

- Piechotką idę na pocztę. To jest godzinka. Potem wolno nadają paczkę. Poczta, widzi pan, ma najdłuższe kolejki.

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.