26

Odp: Sztab dla Warszawki

20zł osobiście Gzynio dał Monice jako udział w sheeshy, tyle wiem.Ja płaciłem za Cuba coś tam (pierwszy zestaw jaki brałem), longa się już nie doczekałem (miałem mieć na spółę z Gzyniem). Gzynio wiem że za Piotra Kaczorowskiego zapłacił za pierwszego longa, bo - jak wyżej, plus za to co brał wcześniej. Więc pewnie zapłaciliście za te drinki, które nie dotarły - ale nie wiem, nie będę wnikał.

Sikor umarł...

27

Odp: Sztab dla Warszawki

Sikor napisał/a:

20zł osobiście Gzynio dał Monice jako udział w sheeshy, tyle wiem.Ja płaciłem za Cuba coś tam (pierwszy zestaw jaki brałem), longa się już nie doczekałem (miałem mieć na spółę z Gzyniem). Gzynio wiem że za Piotra Kaczorowskiego zapłacił za pierwszego longa, bo - jak wyżej, plus za to co brał wcześniej. Więc pewnie zapłaciliście za te drinki, które nie dotarły - ale nie wiem, nie będę wnikał.

Za Sheeshę ja w całości zapłaciłem. Na kasie twierdzili, że nikt tego nie rozliczył. Nie wiem co się wydarzyło i nie wnikam, tylko sygnalizuję.

28

Odp: Sztab dla Warszawki

A ja tylko wyjaśniam, ile wiem.

Sikor umarł...

29

Odp: Sztab dla Warszawki

Warto rozważyć zmianę miejscówki. Pieniądze Gzynia za jego udział w sheeshy zostawiłam Konradowi, zaś swoją część opłaciłam przy barze. Część za serwis również.

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już