226

Odp: mouSTer - Universalny Adapter Urządzeń USB (mysz, gamepad, joystick).

No tu niestety najlepiej sprawdza się jeden w Amidze i drugi w ST.

227

Odp: mouSTer - Universalny Adapter Urządzeń USB (mysz, gamepad, joystick).

Mam wreszcie mouSTera !!!
Te ruchy i ta płynność.... bajka :)
Żaden inny adapter muszy nie może się z nim równać.
Mam Firmware version: 3.12.2019, aktualizować? Jak sądzicie, bo nie chcę, żeby wrazie czego się coś pogorszyło.

130XE + VBXE / 800XL / 800XE + U1mb + Sophia2 + PokeyMax / AVG CART / XF551 5.25", 3.5"/ 1050 / Sio2pc / XC12 + Blizzard
520ST+ / SF 314 / ACSI2STM / GOTEK

228

Odp: mouSTer - Universalny Adapter Urządzeń USB (mysz, gamepad, joystick).

Nie zdarzyło mi się, żeby po aktualizacji coś się pogorszyło. Raczej w drugą stronę. ;)

229

Odp: mouSTer - Universalny Adapter Urządzeń USB (mysz, gamepad, joystick).

@hichal, aktualizuj do najnowszej STABLE.

Aktualnie firmware jest w srogiej przebudowie i będzie zdecydowanie lepiej ale detale to już Willy opisze jak będzie ready ;)

230

Odp: mouSTer - Universalny Adapter Urządzeń USB (mysz, gamepad, joystick).

To może poprawicie w końcu obsługę Amigi 1200, bo testowałem na trzech płytach i na żadnej nie działa. Na disco zostałem spuszczony do kibla z info, że wszystkie moje Amigi 1200 są uszkodzone ;).
Diwnym trafem wszystkie myszki przewodowe wraz z Tomem czy Jerry (nie pamiętam który mam) działają bezproblemowo a problem jest tylko z Mousterem, którego musze wsadzać wyciągać kilka razy aby zatrybił z A1200, a z A600 nie ma żadnych problemów.

231

Odp: mouSTer - Universalny Adapter Urządzeń USB (mysz, gamepad, joystick).

Ale ja go używam z A1200. Zadziałał od razu po kupieniu i działa z każdą wersją softu, jaką wgrywałem.

232

Odp: mouSTer - Universalny Adapter Urządzeń USB (mysz, gamepad, joystick).

@lopez, w tematach technicznych to lepiej żeby Willy odpisał ale co do Discorda to ostatni wpis od ciebie jest z 13 kwietnia:
https://imgur.com/YnSDZH5.png
I potem juz cisza, a z tego co widziałem to dyskusja trwała i Willy dopytywał czy chodzi o 3xA1200.
To tak coś nie bardzo z tym spuszczaniem do kibla :) Może przeoczyłeś pytanie?
Podeślij mi tego mouSTera a ja ci go wymienię. Moze trafił ci się jakiś felerny.
Na disco też proponuję highlightować bo nie ma opcji żeby wszystko wszędzie czytać.

233

Odp: mouSTer - Universalny Adapter Urządzeń USB (mysz, gamepad, joystick).

Mi również MouSTer działa poprawnie z Amigą. Oraz z C64. Oraz z małym Atari. O dużym nawet nie wspominam.

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

234

Odp: mouSTer - Universalny Adapter Urządzeń USB (mysz, gamepad, joystick).

Też nie mam problemu z mouSTerem i moją A1200.

Atari 65XE, U1MB, Sophia2, AVG Cart, SIO2SD

235

Odp: mouSTer - Universalny Adapter Urządzeń USB (mysz, gamepad, joystick).

Widocznie nie ogarnąłem discorda za duża wiadomości tam jest :)

236

Odp: mouSTer - Universalny Adapter Urządzeń USB (mysz, gamepad, joystick).

@drygol odezwę się do ciebie, jak tylko wrócę do domu, bo jestem w rozjazdach aktualnie.

237

Odp: mouSTer - Universalny Adapter Urządzeń USB (mysz, gamepad, joystick).

Może problemem jest błędna konfiguracja MouSTera.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

238

Odp: mouSTer - Universalny Adapter Urządzeń USB (mysz, gamepad, joystick).

W sumie to dlatego pytałem na disco, bo myślałem, ze trzeba coś skonfigurować :)

239

Odp: mouSTer - Universalny Adapter Urządzeń USB (mysz, gamepad, joystick).

Zupełnie o tym zapomniałem:

Pasek na gorze pokazuje zajęcie procesora.

"tatusiu zobacz, narysowałam tobie takie same coś jak na twojej koszulce" 
https://github.com/willyvmm/mouSTer
jmp $e477

240

Odp: mouSTer - Universalny Adapter Urządzeń USB (mysz, gamepad, joystick).

Zastanawiam się czy mój mouSTer jest w porządku. Wgrałem najnowszy FW, sprawdziłem trzy myszki no i nie działają one poprawnie.

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

241

Odp: mouSTer - Universalny Adapter Urządzeń USB (mysz, gamepad, joystick).

Po wnikliwej analizie załączonych danych doszedłem do wniosku ze jest to błąd #40.
Nie do naprawienia.

"tatusiu zobacz, narysowałam tobie takie same coś jak na twojej koszulce" 
https://github.com/willyvmm/mouSTer
jmp $e477

242

Odp: mouSTer - Universalny Adapter Urządzeń USB (mysz, gamepad, joystick).

tak też myślałem, wracam do bierek :)

mogę zapodać więcej szczegółów czy coś sprawdzić tylko potrzebuję wskazówek co i jak

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org