1

Temat: jaguar - kraków

Witam.

PILNIE poszukuje kogoś z Krakowa z Jaguarem... i PILNIE kupię DOWOLNY cartridge z DOWOLNĄ grą (chcę po prostu uruchomić Jaga...)

2

Odp: jaguar - kraków

Sprawdź w lombardzie na ul. Karmelickiej - od strony rynku po prawej, za FotoExpertem z jakieś 15m. Drugie miejsce, gdzie bywają ciekawe rzeczy;- plac żydowski na Kazimierzu;- komis. Niekiedy można tam "trafić" nieco staroci. We wspomnianych miejscach rozminąłem się swego czasu z Lynx II... :?  Hehh - Kraków.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

3

Odp: jaguar - kraków

Byłem, sprawdziłem... "wycofali się z interesu" - na Karmelickiej Pan wyrzucił już dawno wszystko co dotyczyło Atari... na Kazimierzu też nie ma...  :cry:

Czyli CIĄGLE POSZUKUJĘ DOWOLNEGO KARTRIDŻA... :!:

4

Odp: jaguar - kraków

To co - kolej tego pANa wyrzucić... :P

I Ty zostaniesz big endianem...

5

Odp: jaguar - kraków

eech, kiedys na pruszkowskiej w warszawie byl taki przepiekny sklepik. nakupilem tam za 1zl CX85 miedzy innymi. i wioselka. i taki 'manipulator' do decathlonow - trzy guziki mial: lewo, prawo, fire. ale niestety, zamknal sie bardzo dawno temu. w wawie to chyba nic podobnego nie zostalo teraz...

--
= krap.pl =

6

Odp: jaguar - kraków

No, ja też pamiętam. Mam stamtąd też padalce, decathlonowca, joy'a do Colecovision (tego co jak komórka wygląda) i jeszcze pada bezprzewodowego do JIL. Sikor nawet kiedyś nawet Indus'a wyczaił... :)

Szkoda, wielka szkoda...  :cry:

I Ty zostaniesz big endianem...