Temat: Nowa strona atarowska - Grzybson's Page

Pragnę wszystkich powiadomic o ukazaniu sie w sieci nowej strony atarowskiej mojego autorstwa.

Strona dostępna jest pod adresem: http://www.atari.fiv.pl

grzybson/SSG^NG

2

Odp: Nowa strona atarowska - Grzybson's Page

Ooo widze ze juz masz relacje z Quasta 2004  :lol:

3

Odp: Nowa strona atarowska - Grzybson's Page

Stronka spoko, tylko po co robić konkurencyjne forum w stosunku do AA ? ;)

4

Odp: Nowa strona atarowska - Grzybson's Page

Właśnie Grzybson. Po co drugie forum ? Jedno nie wystarczy ?

5

Odp: Nowa strona atarowska - Grzybson's Page

Cool, but I recommend using PNG or at least GIF format instead of that terrible JPEG logo :-) It will be probably even smaller file, because there are large areas of the same colour :-)

6

Odp: Nowa strona atarowska - Grzybson's Page

Khem...

W Atari800 shooty z gier robi się klawiszem F10, a nie Alt+PrintScreen. ;) Poza tym, używaj raczej formatu PNG, bo JPG kompletnie się do tego nie nadaje. Tak jak napisał PG - przy takich kolorach PNG jest  nie do wyje... tego, no... pokonania.

Druga sprawa: naprawdę potrzebne jest drugie forum?

Ogólnie, to stronka może być ciekawa, czekam na kolejne artykuły. :)

VLX

7

Odp: Nowa strona atarowska - Grzybson's Page

A ja mam propozycję, abyś może zrezygnował na swojej stronie z forum - jedno tu wystarczy, a zamiast tego zrobił jakiegoś interaktywnego zina - ludki by może popisały nieco artków, co? :)

I Ty zostaniesz big endianem...

8

Odp: Nowa strona atarowska - Grzybson's Page

Co do forum-słyszałem opinie że przydała by sie jakaś konkurencja AA.
Zastosowałem skrypt phpBB (wiem, że się powtorzyłem, ale w phpBB najłatwiej wywalić Lycosowe ozdobniki!), ale postaram się wkrótce zmienić forum na jakiś inny skrypt, trochę mniej rozbudowany (a może własny  :)).

Co do relacji z Quast 2004, to zostało to przypadkiem po domowych próbach ze stroną.

[ Dodano: Pią Gru 31, 2004 20:20 ]
A więc od początku. Alias atari.fiv.pl JUŻ NIE DZIAŁA z powodu zamknięcia fiv.pl. Jedyny działający adres to "www.atari.pigwa.net". Ostatnio (wczoraj i dzisiaj) dodałem parę nowych rzeczy:
- formularz do wysyłania artykułów
- dałem zapis moejej rozmowy z p. Wojciechem Zientarą (dzięki Jego uprzejmości)
- 2 nowe opisy gier
- uzupełniłem trochę dział linki
- i jeszcze parę innych rzeczy, m. in. dużo prostsze forum o nazwie PunBB

grzybson/SSG^NG

9

Odp: Nowa strona atarowska - Grzybson's Page

dałem zapis moejej rozmowy z p. Wojciechem Zientarą (dzięki Jego uprzejmości)

nie no grzybson ten wywiad mnie rozpier...ł  :lol:

"wszystko się kiedyś kończy......."

10

Odp: Nowa strona atarowska - Grzybson's Page

Warning: mysql_connect(): Too many connections in /home/guests/grzybson/public_html/index.php on line 51
Nie można połączyć się z MySQL

:lol:
Grzybson, dodaj '@' przed mysql_connect, bo takie "systemowe" komunikaty nie dodają stronie uroku. ;)

BTW. Dzięki za dopisanie strony do zakładek. :D

[ Dodano: 01.01.2005 19:30:41 ]
A tak się ma +1 do statsów na AA i Mistrza offtopicu. :mrgreen:

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

11

Odp: Nowa strona atarowska - Grzybson's Page

nie no grzybson ten wywiad mnie rozpier...ł

Pozytywnie czy negatywnie?
I mam małą prośbę-zanim zmiącham system komentazry, moglibyście komentować materiały na forum?

grzybson/SSG^NG

12

Odp: Nowa strona atarowska - Grzybson's Page

Mnie wywiad nieco zastanawia. W sumie odpowiedzi p. Zientary sa dosyc zdawkowe (tak/nie) i caly wywiad jest na modle "niech juz sie odczepi"...

13

Odp: Nowa strona atarowska - Grzybson's Page

Nie mam wprawy w robieniu wywiadów. I to było troche na wariackich papierach (wspomniałem o tym pod tekstem). Muszę się nauczyć przeprowadzać wywiady.

grzybson/SSG^NG

14

Odp: Nowa strona atarowska - Grzybson's Page

Przed wszystkim trzeba się do wywiadu przygotować. Pomyśleś o co się zapytać, opracować jakiś konspekt, pogrzebać trochę w przeszłości gościa (a nuż palił z Clintonem trawkę, ale się nie zaciągał ;) ).

[ Dodano: 02.01.2005 19:17:10 ]
A tak się ma +1 do statsów na AA i Mistrza offtopicu. :mrgreen:

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

15

Odp: Nowa strona atarowska - Grzybson's Page

Nie mam wprawy w robieniu wywiadów. (...) Muszę się nauczyć przeprowadzać wywiady.

to lepiej poczytaj te, co juz sa na AA.  Przedmowcy maja racje, nalezy sie dobrze przygotowac do tego:
- wiedziec sporo na temat rozmowcy i jego dokonan

- przygotowac jakies odpowiednie, ciekawe pytania... :)

- starac sie prowadzic odpowiednio rozmowe, tzn. zeby wywiad mial jakis logiczny porzadek, pytania wynikały jedno z drugiego, itp.

- stanowczo unikac wrazenia "opedzania" sie rozmowcy! Nie wolno na sile stawiac pytac i zmuszac do odpowiedzi na nie...

- jesli rozmowca sobie zazyczy autoryzacji, to bewzglednie nalezy do uszanowac   :arrow:  tekst ktory sie ostatecznie pojawi bedzie swiadczyc zarowno o Tobie, jak i o nim...

- 10 razy przejrzec tekst przed opublikowaniem i poprawic wszelkie bledy stylistyczno-gramatyczne

- na koniec (chyba najwazniejsze!) sprobowac sie wcielic w potencjalnego czytelnika i sprawdzic czy to sie dobrze czyta, czy to go zainteresuje (jak wywiad do tego portalu to jak najwiecej o atari, a jak najmniej pobocznych watkow),  itp. itd.

Moze to i trudne, ale lepiej dobrze sie przygotowac, niz potem sie wstydzic...   :P  :D   :lol:

16

Odp: Nowa strona atarowska - Grzybson's Page

Wszyscy macie racje, mam nauczkę na przyszłość. Teraz po nocach będę sięuczył tej trudnej sztuki, a za dnia tropił wielkich tego świata Atarowskiego

grzybson/SSG^NG

17

Odp: Nowa strona atarowska - Grzybson's Page

Właśnie, jest okazja poćwiczyć. Ludzie chcą, żebyś zrobił wywiad z Sikorem. Może nawet kilka - jak trening, to trening. Sikor już wyraził zgodę :D ...

[ Dodano: Sty 04, 2005 00:00:00 ]
A tak się ma -1 do upływu dni i wieczną młodość.  :mrgreen: