1

Temat: login

przegladam sobie stronke glowna w poszukiwaniu ustroistwa do wpisywania loginu, passwordu oraz zakladania nowego usera i nie moge takowego znalezc :?:  :!: :?:   wydaje mi sie ze taka rzecz bylaby przydatna, z tego wzgledu ze raz na jakis czas mozilla/internet explorer lubia sobie zapomniec moj login i password. dzieki temu musze wlazic na froum i dopiero tam sie logowac. pozatym wydaje mi sie iz mozliwosc zalozenia konta z poziomu strony glownej, zamiast z tylko forum bedzie wygodniejsza dla nowych userow.

wobec powyzszego niechaj sie wypowie kierwonik zamięszania :D

2

Odp: login

kierownik zamieszania dawno by to zrobil gdyby tylko umial ;)

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

3

Odp: login

Hm, mozna sobie zalozyc / zalogowac sie z posiomu komentarzy. Ale jak jest taka potrzeba to moge dorobic.

Gdzie byscie chcieli zeby to bylo?

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

4

Odp: login

jesli chodzi o miejsce, to idz sobie na www.painkiller.pl po prawej stronie na dzien dobry jest login, pass i mozliwosc rejestracji. przydaloby sie zeby u nas takie cos bylo tez na dzien dobry, a przynajmniej bez potrzeby grzebania po forum itd.

jesli uznasz ze cos takiego sie przyda, to nie zwlekaj tylko dorabiaj ... mnie sie wydaje ze sie przyda, ale decyzje/opinie/sad ostateczny pozostawiam Tobie, bo w koncu Ty masz dostep do statystyk i takich innych dupereli

a Ty sie mysza nie wpier***, jak nie masz nic madrego do powiedzenia  :twisted:  :twisted:  :twisted: bo nastepnym razem jak mi piwska w pociagu pekna, to Tobie do plecaka wsadze  :twisted:  :twisted:  :twisted:

5

Odp: login

Hm, mozna sobie zalozyc / zalogowac sie z posiomu komentarzy. Ale jak jest taka potrzeba to moge dorobic.

Gdzie byscie chcieli zeby to bylo?

Zdecydowanie TAK !

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

6

Odp: login

a Ty sie mysza nie wpier***, jak nie masz nic madrego do powiedzenia  bo nastepnym razem jak mi piwska w pociagu pekna, to Tobie do plecaka wsadze

:?::?::?::?::?::?::?:

7

Odp: login

a po co? - na ogół pomaga zaznaczenie loguj automatycznie - ja tam nie narzekam... :)

I Ty zostaniesz big endianem...

8

Odp: login

zgadzam sie z mikerem ;]

"wszystko się kiedyś kończy......."

9

Odp: login

rrrwwwaaa mac .... mialo byc tebe :) w takim razie piwo nie ma racji bytu :)

miker: na ogol pomaga ... poza wypadkami kiedy nie pomaga

10

Odp: login

popieram tą ideeeeęęęę :D Bardzoooo by sieeee przydałoooo :D

[ Dodano: Czw Gru 09, 2004 21:21 ]
niby loguje automatycznie, lecz IE zapomina i to dość często (jak dla mnie) lofin i password. :/

FAQ: Cegła waży kilogram i pół cegły. Ile ważą dwie cegły ? :D

JIL 4EVER!

11

Odp: login

Może pora pomyśleć nad zmianą przeglądarki? Mi tam Firefox nie zapomina ...

KMK
? HEX$(6670358)

12

Odp: login

mi potrafi zapomniec wiec dlatego zapodaje takowa idee.  radzisz zmiane przegladarki. hmmm czyli musze zmienic z firefoxa na ... firefoxa :D

to jak kierowniku ... bedzie cos z tego czy nie ?

13

Odp: login

Skoro IE, czy FF zapomina to pewnie coś nie tak jest z ciasteczkami? Może coś wam je usuwa (nadgorliwy antywir, czy coś takiego). Mnie tam Opera nigdy nie zapominała? a aktualnie preferuję używanie managera haseł?

14

Odp: login

Zauwazylem dziwna zaleznaosc pomiedzy wchodzeniem na AA z adresu atariarea.histeria.pl a atariarea.krap.pl. Otoz jezeli wchodze przez histerie to jestem logowany autoamtycznie, moge 'chodzic' po forum i stronie glownej nie zostajac wylogowany. Natomiast przeciwnie jest kiedy wchodze na strone przez krapa. Permanetnie nie pamieta hasla, nawet jak ustawie zaloguj automatycznie przy nastepnej wizycie. Po zalogowaniu przechodze na strone glowna i znow musze sie logowac. Pytam wiec o co tu chodzi?!

15

Odp: login

To co napisal Mazi jest prawdopodobna przyczyna wszystkich problemow z loginami itpd. Forum jest skonfigurowane tak, ze glowna domena to 'atariarea.histeria.pl', a skrypt strony glownej daje ciacho na domene przez ktora sie wchodzi (a wiec np. krap.pl) i forum nie widzi tego ciacha. Dlatego po prostu najlepiej uzywac starej domeny. Ja tak robie i nie mam zadnych problemow.

16

Odp: login

a mi kurde od dwoch dni sie dzieja dziwna rzecz na kompie.. ;] otoz www.atariarea.histeria.pl przestala dzialac wyp* mi komunikat ze nie moze znalezc zdalnego servera ;] a dziwne bo na tej samej neo u kumpla dziala .. inne strony dzialaja mi normalnie ;] kurfa normalnie mexyk badz madry i ..... ;D.

Dlatego moze bysmy potestowali te ustrojstwo ? ;>
http://phpbb.pl/download.php?d=86

"wszystko się kiedyś kończy......."

17

Odp: login

Prawda, też miałem problemy z adresem *.krap.pl. Używam starego, bo tak jest w zakładkach i problemów większych nie ma.

[ Dodano: Sty 08, 2005 15:16:00  ]
A tak się ma -1 do upływu dni i wieczną młodość.  :mrgreen:

18

Odp: login

dokładnie tak sie dzieje;ale ostatnio zauważyłem że pod FireFoxem mam więcej problemów niż pod netszkapą na forum;dlatego kopnąłem "rediscovered" w dupe...(do tego coś kiepsko lisek z javą współpracuje na innych stronkach)

gep/lamers^dial

19

Odp: login

Dlatego moze bysmy potestowali te ustrojstwo ? ;>
http://phpbb.pl/download.php?d=86

Dely juz probowal to zarzucic, ale podczas instalacji wystepuje pewna niezgodnosc rzeczywistosci z dokumentacja. Dely stwierdzil, ze 'jak Stryjek sprobuje na swoim forum i nic sie nie zjebie, to i ja zainstaluje na chama'... ;)