Temat: ACP

Znacie to? Klasyka, prawda? Ale przeciez mozna inaczej np tak. Oczywiscie, jako ze 'Polacy nie gesi...' istnieje tez taka wersja. A nawet taka.
Nie sa to coprawda wszystkie wersje, jakie posiadam, ale jak sie zapewne domyslacie brakuje mi wersji ATAROWSKIEJ!!! Dlatego tez jesli kierownictwo pozwoli chcialbym oglosic mini konkurs na Atarowski Cover Paranoida.
Jesli beda jakies prace to oglosimy ankiete a jako symboliczna nagrode oferuje 6 piw lub flaszke Sobieskiego (co kto woli:)
Deadline do konca stycznia.

ps. prace  slijcie na:  grubshy (malpek) csk (kropek) pl. Chyba, ze ktus  z zarzadu AA, woli dla porzadku sam przeprowadzic glosowanie, wtedy slijcie do niego :)

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

2

Odp: ACP

Hehe.. niezla mieszanka

Type o negative.. jak ja dawno nie slyszalem tej kapeli! Pamietam jak przesluchanie plyty october rust bez zasniecia po drodze bylo dla mnie nie do osiagniecia, ale ogolnie kapela ma klimat :) No tak, tekst piersi wogole wymiata.. UltraViolence.. coz, powiedzmy, ze do mnie nie trafia

Ale wracajac do tematu: jakies specjalne wymagania? Mozna na samplach? (w sumie lepiej nawet jesli nie mozna).

3

Odp: ACP

cycata wersja wymiata ! :D

4

Odp: ACP

Jedyne specjalne wymaganie - ma to byc muza na Atari : ) Innych specjalnych wymagan nie stawiam - licze na rozsadek tworzacych  i oceniajacych : )

[ Dodano: Czw Sty 27, 2005 16:16 ]
Ludki miesiac sie konczy, a ja nie dostalem zadnej pracy - buuuu : (


[ Dodano: 1.02.2005 ]
Nic nie przyszlo. Trudno. Sam wypije nagrody :)

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.