Temat: Atak Klonuff

hello

Taki glupi pomysl mnie naszedl, ale postanowilem podzielis cie swoimi spostrzezeniami: otoz spotkalem dwoje klonow kol. Vasca  ;)  ;)
Sa to osoby niewiarygodnie do niego podobne. Jeden koles jest z mojej wiochy i bardzo zadko go widuje, ale druga to dziewczyna (!) i studiuje informatyke tam gdzie ja. Jak ogarnie mnie odrobina determinacji, to moge zrobic jej zdjecie (jak znajde kogos z aparatem).
Mam takze pytanie: Czy moj przypadek jest odosobniony, czy moze inni spotkali takze jakies klony Vasca. Jesli tak, to podejzewalbym, ze to nie jest kwestia przypadku  :lol:

The truth is out there

laoo'tek

2

Odp: Atak Klonuff

cos w tm jest... po mojej polibudzie tez sie kiedys szwedal taki jeden uderzajaco podobny do vasca (jak sie na niego patrzylo to az sie mialo uchote uderzyc - taki byl podobny)

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

3

Odp: Atak Klonuff

hmm jeszcze mam takie pytanie... w czym ta dziewczyna jes podobna do vasca? taki sam zarost czy co?

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

4

Odp: Atak Klonuff

hmm jeszcze mam takie pytanie... w czym ta dziewczyna jes podobna do vasca? taki sam zarost czy co?

rotfl

moze zarost na nogach albo postawa ala Fred ;-)

pozdr.

5

Odp: Atak Klonuff

A ja proponuje zrobić na najbliższym party (Last, Orneta, ew. LL), Va$ko compo, czyli zebrać te wszystkie klony (Va$ka tyż) i poćwiczyć rzycznie kamieniami do karaluchów (a` la Fred)  :D  :D  :D

I Ty zostaniesz big endianem...

6

Odp: Atak Klonuff

chodziło mi oczywiście o rzucanie...  :oops:  :lol:

I Ty zostaniesz big endianem...

7

Odp: Atak Klonuff

hmm jeszcze mam takie pytanie... w czym ta dziewczyna jes podobna do vasca? taki sam zarost czy co?

zamknij oczy i wyobraz sobie vasca: male oczka, pociagla twarz i kanciasta szczeka (vasco: bez obrazy okie? :)). Ta dziewczyna wlasnie tak wyglada. A zarostu naszczescie nie posiada.

8

Odp: Atak Klonuff

a ja w Gdynia kiedys widzialem klona Mikera:)
korzystajac ze sposobnosci pozdrawiam oryginala.:)

gep/lamers^dial

9

Odp: Atak Klonuff

Klona Vasca to sobie mogę wyobrazić, nawet jeśli to dziewczyna.
Ale Miker to mógł być tylko oryginał, albo marna imitacja, a nie klon. :D

https://www.youtube.com/watch?v=jofNR_WkoCE

10

Odp: Atak Klonuff

Hej ludziki...  Zostawcie temat klonów (szcz. VASCA).  Saddam Husajn ma też ze 3 klony i co z tego ???   :lol:

Proponuję za to, abyście się zabrali za rysowanie podobizn wybitnych scenowiczów (moim udziałem było karykaturalne zobrazowanie VASCA oraz ekipy z NUMENA), czas na Was, przecież GFX-compo czeka na praaaceeee !!!    8)