Temat: Synek

Urodził mi się dzisiaj :-)

pomidor

2

Odp: Synek

Gratulacje!!!!!!!!!!

3

Odp: Synek

A ile ma lat ?

;)

4

Odp: Synek

dzięki - Mac, nie pij więcej ;-)

pomidor

5

Odp: Synek

gratulacje ... to na quascie stawiasz ;)

Odp: Synek

gratulacje!

7

Odp: Synek

ja rowniez Gratuluje!

bits received: 001000100010110000100010

8

Odp: Synek

ja równiesz gratulacje :)

9

Odp: Synek

ja tez chce !! ;)

10

Odp: Synek

Ja rowniez gratuluje. I mi rowniez stawiasz na QuaSTcie : )

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

11

Odp: Synek

Ekstra! A jakiej jest płci? Do kogo podobny?
Gratulacje, stary, kiedy na zlot go przywieziesz?

[ Dodano: Pon Lut 08, 2005 21:23  ]
A tak się ma -1 do upływu dni i wieczną młodość.  :mrgreen:

12

Odp: Synek

Electron: gratulacje dla Mamy i Ciebie. Oczywiscie stawiasz na Quascie! ;)

ps. Chyba nie warto takich rzeczy pisać na forum, bo sie zaraz rzuca chmara pijackich dziobów z tekstem "Stawiasz!"... :)  :lol:  8)

13

Odp: Synek

wakacyjna robota! gratulacje!

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

14

Odp: Synek

Powiadasz 'zloty strzal na wyjezdzie'?? ;)

15

Odp: Synek

gratuluje:)

sun/goes/nowhere/fo/real

16

Odp: Synek

gratulacje! wielkie gratulejszyn!

gep/lamers^dial

Odp: Synek

no, nowe pokolenie atarowcow nam sie rodzi :)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

18

Odp: Synek

ja również gratuluje

old computers yeah!!!

19

Odp: Synek

Electron, z calego serca gratuluje. Oby sie dobrze chowal i byl zdrowy (bo zdrowie teraz kosztuje) no i zeby mial bogatego ojca :)
Niech szanuje swojego ojca, matke i Atari :)
Gratulacje! Dobra robota! Well done!

20

Odp: Synek

Gratuluję! Całej rodzince i każdemu z osobna. Wszystkiego najnajnajnajnajnajnajnajNAJ! :)

I Ty zostaniesz big endianem...

21

Odp: Synek

ja tez chce !! ;)

.. to pożycze ci mojego - 4,5 letniego - to ci się odniechce  :twisted: - ile taki szkodnik nierealnych rzeczy wymyslic w ciągu każdego jednego dnia potrafi... - :D - ale radosc wielka - szczególnie jak w czasie ponad tygodniowych przygotowań do Quast'a z rana nieoczekiwanie zaatakował biednego Nietoperka odsysaczem do cyny... na szczęcie ofiar brak.   :twisted:

Electron ;- pamiętaj - wychowuj młodego Atarowca !! - mój jak na razie zaczyna od gierek; dobre i to; na początek przynajmniej.  :idea:  :D  :D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

22

Odp: Synek

WOW :-) Gratujacje !

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

23

Odp: Synek

Mission completed!!    ;)

Gratulacje od kolegi z grupy !  8)    :D   :)

Moze fote zalaczysz??? ;)

24

Odp: Synek

Serdecznie dziękuję wszystkim ! Będzie atarowcem - w końcu to będzie Jego pierwszy komputer :)  Co do foty, to załączę jak wywołam i zeskanuję, gdyż aparat mam konwencjonalny, niemodny .... ;)

A co do stawiana na party, to widzę, że bez skrzynki się chyba nie obejdzie ... :)

pomidor

25

Odp: Synek

Gratulacje !!!

All I hear is the sound of me falling on the ground