1

Temat: 5zł compo - zamknięcie...

O.K.
Niniejszym ogłaszam zamknięcie konkursu 5zł compo - nie dostałem żadnej pracy. Ostatnio musiałem dać także swoją - więc dalsze ciągnięcie tego dzieła uważam za bezsensowne. Jak ktoś chce coś robić - proponuję zgłosić się do Pina lub Delego. Z mojej strony - sprawa konkursu jest zamknięta.
Pozdrawiam,
Sikor

Sikor umarł...

2

Odp: 5zł compo - zamknięcie...

Sajkor - nie tak od razu. To, że prac nie było - ehh .. szczerze powiedziawszy  "obecne" terminy na prace w 5 zyli cmp ;- nie są chyba najbardziej szczęśliwe. Przynajmnmiej z perspektywy czasu - tak teraz myśle. Wielu pracuje, czy ma tam jakieś swoje zajęcia itd. - mało kto ma tu naście lat, tak jak 15-20 lat temu - więc konkurs z terminem 3 razy do roku brzmi sensowniej, a i każdy z chętnych ma więcej czasu na przemyślenie tego - co chce (/nie_chce) napisać. Więc luzik - nie obrażaj się na całokształt.  :rolleyes:  :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

3

Odp: 5zł compo - zamknięcie...

no i nie 5 zł tylko przynajmniej 5 Euro ;)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

4

Odp: 5zł compo - zamknięcie...

nie Euro - tyle co łojro  :twisted:

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

5

Odp: 5zł compo - zamknięcie...

Znaczy - Pinek przejmuje schedę po 5zł? Nie obrażam się, a wydaje mi się, że naskrobać 10 linijek w 2 miesiące każdy może ;) A i tak nie będę z mojej strony dalej tego prowadził - każdy jest na nie jak słyszy/widzi Sikor, więc lepiej będzie, jak kto inny to pociągnie.
Tyle.

Sikor umarł...

6

Odp: 5zł compo - zamknięcie...

nie chodzi o 10 linijek - w 2 miesiące. Chodzi o 10 linikej w 3 miesiące (czy ileś tam) - ale ze sensem. A nie 10 linii REM (choć Magnus dał rade)  :twisted:

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

7

Odp: 5zł compo - zamknięcie...

Uprzedzałem, że jak za często, to się ludziom znudzi... dwa razy do roku moim zdaniem to enough!

[ Dodano: Śro Mar 02, 2005 02:04  ]
A tak się ma -1 do upływu dni i wieczną młodość.  :rolleyes:

8

Odp: 5zł compo - zamknięcie...

Tzn. pięc zeta compo powinno być i nie porzucaj tej idei Sikor. Pomysł jest dobry, chociaż Jurgi ma racje, że 2 razy na rok starczy. Na pierwszą edycję miałem pomysł i go zrealizowałem. Ten pomysł zrodził mi się dawno w głowie, a twoje kompo było impulsem do realizacji. A na drugą edycję zabrakło mi pomysłu i nie wystawiłem nic.

Wielu pracuje, czy ma tam jakieś swoje zajęcia itd. - mało kto ma tu naście lat (...)

Wbrew pozorom mając te naście lat też nie ma tak dużo czasu (ja jestem obecnie w 3 klasie Gimnazjum-ostatniej, zalezy mi na dobrych ocenach oraz aby pójść do dobrego liceum). Nie zawsze jest czas aby siąść do atarki i coś zmiąchać.
Podsumowując nie porzucaj tego compo, tylko zapodaj termin kolejnej edycji np. gdzieś koło wakacji.

grzybson/SSG^NG

9

Odp: 5zł compo - zamknięcie...

Tzn. pięc zeta compo powinno być i nie porzucaj tej idei Sikor. [..]

Niestety, nie widzę sensu. Sorki, Maćku, chciałem coś robić, ale jestem sukcesywnie "tępiony" z moimi pomysłami. Może dobrze, może źle. Może Ty przejmiesz schedę po 5 zeta? Chętnie służę pomocą...

Podsumowując nie porzucaj tego compo, tylko zapodaj termin kolejnej edycji np. gdzieś koło wakacji.

Kolo wakacji - ludziki napiszą: QuaST. Kolo marca: Forever. Kolo grudnia: Silly Venture. Niestety, zawsze znajdzie się powód, aby NIC NIE ZROBIĆ  :cry: Sorki, nie będę tego w taki sposób, na siłę, ciągnął.
Pozdrawiam.

Sikor umarł...

10

Odp: 5zł compo - zamknięcie...

Sikor ma dziwnego doła .... tak tak Sikor ... jesteśmy z tobą

All I hear is the sound of me falling on the ground

11

Odp: 5zł compo - zamknięcie...

Dobrym pomyslem jest uwazam sama cyklicznosc tego konkursu. Warto pomyslec o zapewnieniu podobnej mozliwosci wykazania sie osobom odwiedzajacym AA. Natomiast nalezy zdac sobie sprawe z faktu, ze wiekszosc ludzi wolalaby jednak korzystac w pelni z mozliwosci sprzetu i sadze, ze raczej nalezy dopuscic mozliwosc tworzenia w asemblerze.
Nie uwazam rowniez za najlepszy pomysl skladania sie na nagrode.
Co do ograniczen regulaminu konkursu, to sa dwa wyjscia: albo wszystko co sie urodzi w miedzyczasie i zostanie zgloszone moze wziac udzial, albo okreslamy scisle tematyke i ewentualnie inne wymagania (np. maksymana ilosc uzytego kodu, dane wejsciowe i wyjsciowe w okreslonym oszarze pamieci lub rejestrach procesora).
W tym drugim przypadku wyobrazam sobie, ze mozna byloby zorganizowac konkurs na np. najciekawsza (najszybsza) procedure dzielania liczb wielobajtowych jednobajtowa, itp., czyli niezbyt zlozone w zalozeniach zadania, ale na tyle interesujace takze w aspekcie ich mozliwego wykorzystania w praktyce, aby stanowilo to dodatkowa motywacje dla potencjalnych uczestnikow konkursu.

12

Odp: 5zł compo - zamknięcie...

Ja natomiast pomysł składania się na nagrodę uważam za bardzo dobry.
Nawet bym go rozwinął, upodobniając do pokerowej rozgrywki, np.
etap 1 - ogłaszany jest temat konkursu i warunki jakie muszą spełniać prace, czas do którego można zgłaszać chęć uczestnictwa oraz wysokość stawki za jaką uczestnik chciałby wejść do konkursu, oraz datę zakończenia przyjmowania prac.
etap 2 - jury ustala i ogłasza wysokość składki, np.  w takiej wysokość, aby pokrywało to 50% zgłoszeń.
etap 3 - jury ponownie przyjmuje potwierdzenia uczestnictwa od wszystkich chętnych (teraz wszyscy wiedzą ile wynosi składka na nagrodę)
etap 4 - jury ogłasza ilość uczestników (bez podawania kto bierze udział), przyjmuje wpłaty, czeka na prace...
etap 5 - rozstrzygnięcie konkursu.

Aby nie zmieniać nazwy konkursu minimalną wysokość składki określiłbym na 5pln :)