1

Temat: Centrum Trojmiasto.scene.PL zaprasza

Wlasnie sobie pomyslalem,ze ludziki ze stolicznej spotykaja sie w swoim miescie,czemu by nie skrzyknac ludzi z Trojmiasta,a jest nas przeciez tu nie malo,moze zrobimy sobie jakis sped kiedys,co Wy na to Gdynianie,Sopocianie,Gdanszczanie i inne nacje?Mysle ze to niezly pomysl i warty pokombinowania.A wszystko urodzilo sie w glowie DRC.Czekamy wiec na odzew ludziki,wszystko w Waszych rekach!
Pozdrowka!

gep/lamers^dial

2

Odp: Centrum Trojmiasto.scene.PL zaprasza

No, ja jestem jak najbardziej ZA!!! W zasadzie czemu tylko Warszawa ma się w ten sposób bawić :?:  :?:  :?:  Tylko niech ci Azbest przygotuje duży kawał golonki, bo bez tego ani rusz, RZEŹNIQ!!!  :twisted:  :twisted:  :twisted:

I Ty zostaniesz big endianem...

3

Odp: Centrum Trojmiasto.scene.PL zaprasza

Yo Miker,moze chcesz tez wpasc do Trojmiasta???? zapraszamy,wszak juz raz pilismy w Gdansku z okazji Silly Venture,wraz z Lordem Darthem.....

gep/lamers^dial

4

Odp: Centrum Trojmiasto.scene.PL zaprasza

Hmmm... Niegłupi pomysł, ale jak będę gdzieś w pobliżu.  :D Tylko na Darth'a to musiałbym wziąć troszkę (pół litry) spirytu, żeby go trochę zgłuszyć, żeby piedół nie gadał!  :twisted: Przy okazji, pozdrówka dla głąba  :!:  :!:  :!:

I Ty zostaniesz big endianem...

5

Odp: Centrum Trojmiasto.scene.PL zaprasza

A kiedy takowe spotkanie miałoby się odbyć :-)

"wszystko się kiedyś kończy......."

6

Odp: Centrum Trojmiasto.scene.PL zaprasza

Kiedy,nie iwadomo jeszcze,ale idea juz jest wiec takowe spotkanko bedzie.

gep/lamers^dial

7

Odp: Centrum Trojmiasto.scene.PL zaprasza

to ja sie pisze jeżeli można ?? i tak w ogóle to może Azbesta by sie zaprosiło a tak apropo co sie z nim dzieje już postów jego dawno nie było coś słyszałem że mu monitor chyba padł od Pieca :-(

"wszystko się kiedyś kończy......."

8

Odp: Centrum Trojmiasto.scene.PL zaprasza

Hehe...  Przydałoby się więcej ludziqf, np. Blackdot czy Chmielu i inni Ludzie Północy ...  8)
Termin jest niewiadomy, ale chyba w przyszłym rocku ???

9

Odp: Centrum Trojmiasto.scene.PL zaprasza

Ej no... dlaczego wy wszyscy tak daleko od Wroclawia jestescie. Ja tez bym troche po kryzysowosztabowal, ale nie mogo pozwolic sobie na kilkusetkilometrowa wyprawe, zeby sie piwa napic.

A moze sa jacys chetni co by chcieli w Stolicy Zdolnego Slaska sie spotkac he?

jak cos to wszyscy z NG by byli.

10

Odp: Centrum Trojmiasto.scene.PL zaprasza

DRC dopiero w przyszlym roku?ocipiales?:)mysle ze da sie jeszcze w tym roku,mamy do konca jeszcze dwa miechy by cos wymyslec.Co do Azbesta to zadryndam do niego i dowiem sie czemu laguje:)
Laoo; Breclau powiadasz? zimkowstwo Breclau,gwachantujemy nienachuszalnosc gchanic......dalekko dalekko sie osiedliles...hehehehe.

gep/lamers^dial

11

Odp: Centrum Trojmiasto.scene.PL zaprasza

kiedyś czytałem jak w telegazecie tv4 ludzie pisali o spotkaniach amigantów. jestem za.

Wrocław Rulez!!!

12

Odp: Centrum Trojmiasto.scene.PL zaprasza

Echh ..wroclawiaki ...wczoraj u was bylem...wiec sprawa jest nieaktualna...(a propos jak zwykle w pociagu jelenia gora warszawa obrobili nas w nocy)

TROJMIASTO: mam propozycję ...22-23 listopada będę w Gdańsku lub jego okolicach...proponuję aby nadmorski sztab zebrał się własie 23 listopada w sobotę...

a jak mnie ktoś przenocuje to się na tym ważnym zebraniu pojawię w charakterze konsumenta alkoholu....

All I hear is the sound of me falling on the ground

13

Odp: Centrum Trojmiasto.scene.PL zaprasza

spox Samurai,skrecimy cos owego listopada i miejsce w Hiltonie tez sie dla Ciebie znajdzie,pozatym bedzie dodatkowa okazja by cos wysiorpac,ale o tym pozniej....SZTAB trojmiasto.scene.pl wyraza gotowosc na male co nieco...hehehehehe

gep/lamers^dial

14

Odp: Centrum Trojmiasto.scene.PL zaprasza

GEPARD:  akurat siedze w kafei, wiec moge szybko odpisac (komorka sie wyladowala ...).
Gdzie jest Twoj spis filmow itd. ?!??  :(   Chce go wczesniej obejrzec ...

Co do soboty, to ew. po poludniu, ale przedzwon w piatek wieczorem, to sie dokladnie dogadamy ...
Co z AZBESTEM ???  :?


SAMURAI: fajnie byloby sie spotkac w 3-miescie, dobrze ze o mnie pamietasz (tablet) !!  W razie jakbym nie mogl sie pojawic, zostaw tableta u GEPARDA (moze sobie porysuje ... :) ).

15

Odp: Centrum Trojmiasto.scene.PL zaprasza

Ej no... dlaczego wy wszyscy tak daleko od Wroclawia jestescie.

  Ech Laoo    we Wrocku masz kozak muzyka atarowskiego. Trza go z podziemi wydobyc i naprowadzic na dobra droge.  Mowie o Bacu.

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

16

Odp: Centrum Trojmiasto.scene.PL zaprasza

Ej no... dlaczego wy wszyscy tak daleko od Wroclawia jestescie.

  Ech Laoo    we Wrocku masz kozak muzyka atarowskiego. Trza go z podziemi wydobyc i naprowadzic na dobra droge.  Mowie o Bacu.

tak..tak...tak..tak...

Widzialem go trzy lata temu jak jeszcze na stancji ze Solem mieszkalem. Solo go jakos namierzyl i Bac wpadl do nas z jakims kumplem. Pamietam tylko, ze ma jakies muzyczki na dyskach ale nie chce mu sie w tym grzebac, a pozatym ma te dyski do sprzedania (ponoc kilkaset ich jest), albo cos w tym rodzaju mowil. Wtedy studiowal bodajze na rolniczej ale nie wiem co teraz moze robic, bo pewnie juz skonczyl.

X-ray: jestes pewny ze on jeszcze we Wroclawiu mieszka (bo nie wiem, czy on jest wroclawianinem, czy tylko tu studiowal)?

17

Odp: Centrum Trojmiasto.scene.PL zaprasza

Sprawdz sam. napisz...

bac@box43.pl
abo
marek.badkowski@2com.pl   - a najlepiej na obydwa.

kontaktowałem się z nim tuż po party. Z tego co sie orientuje raczej z Wrocka.

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

18

Odp: Centrum Trojmiasto.scene.PL zaprasza

muzyków atarowskich to jest we wrocku dużo. ja na przykład chodziłem razem z Jackiem Dojwą (falcon) do klasy w liceum, albo Konrad Gmurek(keyg). ale oni raczej chyba nie wrócą do zabawy z atarką.
czy ktoś może wie jaką ksywę miał koleś którego znam jako dj ursusa albo dj triplex? (goście wydawali pentagram magazine, chyba )

19

Odp: Centrum Trojmiasto.scene.PL zaprasza

Heheh.... Z tego co wiem, to DJ URSUS i DJ TRIPLEX to obecne
ksywy dawnych grafików z PENTAGRAM SOFTWARE (tak! tak!), czyli
Foormana i Blaspha, ale nie pamiętam który jest który ...  :P

Szkoda, że chłopaki opuścili atarkę, bo:
- nie wydana została giera GHASTLY NIGHT (wyglądała dwa razy lepiej niż
stare Domain of The Undead)  :(
- Blasph pod koniec kariery na XE rysował suuuper covery papierowe (widziałem w zinie "DETOX").

A propos DJ URSUSA i TRIPLEXA - jaką muzę grają ?? I gdzie mogę to dorwać w ogólnostrawnym formacie MP3 ?!?!?!??

20

Odp: Centrum Trojmiasto.scene.PL zaprasza

Ja postaram się przycisnąć Bac'a o te dyski z muzolami ... zobaczymy jaki będzie odzew... a ponieważ teraz po obronie mam dużo czasu to niebawem upublicznie brakujące sapki Virus'a i pomęczę te nieszczęsne modki Fatm'ana .... Macgyver pamietasz jakich procedurek użyłes w MP16 ?! bo tylko on odgrywa je poprawnie ...

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim