Temat: Quast2k5 - dodatkowe nagrody za compoty.

Niestety zdazylem juz zgubic ctx do Eijka, wiec postaram sie napisac tutaj, o dodatkowych nagrodach atari8bit za kompoty, ktore pojawia sie na party. Myslalem, ze dobra bylaby niespodzianka, jednak wczesniejsze info bedzie chyba bardziej przydatne.

MUSIC COMPO
1st place: karta muzyczna SB AUDIGY 2 ZS

GFX COMPO
1st place: karta graficzna GEFORCE 6200 128MB

DEMO COMPO:
dodatkowo, obok nagrody, wiecej $ (ok. 200zl+)

do zobaczenia na Ornecie, %%%%% :- P

I jeszcze cytujac fanke anime, ktora byla z nami na jednym z atarowskich party: "ty solo, ja nie lubie elektronicznej muzyki [jazz fan], ale te na tym party byly wyjebiste". byc moze przyjedzie ona (+ inna) w tym roku, dolaczajac w sobote. pozdro.  badzcie, ok?

Ostatnio edytowany przez solo/ng (2005-07-19 00:09:48)

2

Odp: Quast2k5 - dodatkowe nagrody za compoty.

Solo frasun!

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

Odp: Quast2k5 - dodatkowe nagrody za compoty.

Eee.... nic na crazy compo ;)

Dzieki Solo :)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

4

Odp: Quast2k5 - dodatkowe nagrody za compoty.

A ja nic na compo nie mam... ;(
A poważnie - Frasun Solo ;) Mam nadzieję, że dojadę na QuaSTa w sobotę, choć z kasą bardzoo cienko... ;( Ale nic to, jeszcze mam 1,5 tygodnia ;)

Sikor umarł...

5

Odp: Quast2k5 - dodatkowe nagrody za compoty.

A pamietacie jak wszyscy bluzgali na nagrody 'pecetowe' na quast 98? :)

ps. Solo - wporzo opcja :) - ale czy to nie oznacza przypadkiem ze nie bedzie dema z NG? :>

6

Odp: Quast2k5 - dodatkowe nagrody za compoty.

To oznacza, że będzie kiepskie ;)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

7

Odp: Quast2k5 - dodatkowe nagrody za compoty.

Solo, szacuneczek, a ja i tak tradycyjnie nic nie przygotuję :)
A ta fanka to nie Justa? :D

: 404. Stopka not found

8

Odp: Quast2k5 - dodatkowe nagrody za compoty.

Frasuneczek Solo!
Piękna sprawa ufundowanie takich nagród!!!

9

Odp: Quast2k5 - dodatkowe nagrody za compoty.

zgadza sie frasun :-) ta mata była najlepsza ;-) ... se taka zamowilem :-) trza trenowac na next party ;D

"wszystko się kiedyś kończy......."

10

Odp: Quast2k5 - dodatkowe nagrody za compoty.

Mate dostalem bezkonkursowo ja :D za co jeszcze raz BARDZO DZIEKUJE. Boje sie ogladac zdjecia jak tancze po 8 piwie :)
Dzisiaj zreszta bede teze mate rozpruwal i naprawial bo strzalka w lewo nie dziala. Trza bylo, pijaki czytac instrukcje, gdzie jest wyraznie napisane zeby w butach nie deptac! Dziwne ze nie napisali zeby nie deptac po Byxach... ;)
Mata uratowala mnie po powrocie  - kobieta patrzyla na nia a nie na moja zeszmacona i zarosnieta facjate.
WIELKI FRASUN. Bedzie dobrze wykorzystana (mata znaczy).

11

Odp: Quast2k5 - dodatkowe nagrody za compoty.

nosty ta mata jest roq na gwarancji wiec podeslij ja tu: http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=814  ;]

"wszystko się kiedyś kończy......."