1

Temat: Robbo ST

Ma ktoś Robbo na st ?

2

Odp: Robbo ST

ma hospes ... http://atariarea.histeria.pl/forum/view … ight=robbo

"wszystko się kiedyś kończy......."

3

Odp: Robbo ST

Stryjek: widze że jeszcze nie doczekałeś sie tej gierki...a tak chciałeś w to popykać...ale teraz pewnie szukasz Robbo na amisie... :lol:

gep/lamers^dial

4

Odp: Robbo ST

Nie Stryker tylko ja ,a na hu... mi na amige szukam na ST/STE/FALCON

5

Odp: Robbo ST

Stryjek też;specjalnie kupił amisie bo może na tą platforme uda mu sie zdobyc komplet 100 śrubek;) i odlecieć błyszczącym ufo :)

gep/lamers^dial

6

Odp: Robbo ST

gep. na ami jest robbo ;D pod emualtorkiem atari oczywiscie :)

"wszystko się kiedyś kończy......."

7

Odp: Robbo ST

JA mam robbo wersje ST :)

Don't take it too seriously my love.

/// more for your atari ///

8

Odp: Robbo ST

To prosze (jak to możliwe) na emaila :)

9

Odp: Robbo ST

Ja tez mam robbo ( nawet pewnie bym znalazl oryginalne pudelko, jakbym mocno poszukal :) ), ale wczoraj probowalem z niego zrobic robbo.msa programem msa 2.3 na ST'ku i wywala się na samym początku. Sama gra uruchamia sie bez problemu wiec nie wiem co jest grane.

10

Odp: Robbo ST

ponoc wersja na ST jest tak bardzo dobrze zabezpieczona.

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

11

Odp: Robbo ST

tak na marginesie to jakby co to poczęstujcie...gep_art@wp.pl

gep/lamers^dial

12

Odp: Robbo ST

no ze zgraniem tego na MSA z oryginalu to raczej bedzie "niemozliwe"!

Kiedy to dorwalem goscie nie chcieli mi tego pozyczyc, dlatego ze mowili ze i tak sie nie da przegrac. Faktycznie jest to paskudnie zabezpieczone MECHANICZNIE, jest to zrobione sprytnie poniewaz po pierwszym sektorze jest nagrany jakims sposobem specjalnie zdefektowany SEKTOR! Ludzie probowali to na amidze nawet koipowac i nie szlo.

Po dlugiej walce udalo mi sie to skopiowac(na ST!) i mam dyskietke z ROBBO, ale jak to zrobilem sam juz nie pamietam, tyle ze walczylem z tym jak lysy kon pod gore caly dzien na wszelkie mozliwe sposoby, kombinacje, programy ;)

JEsli chcecie jednak miec to na MSA to istenieje droga ktora wydaje sie byc najprostsza, kiedys na LAST PARTY rozmawialem o tym z Kamilem Kuliberda 'RAMSESS' i on mowil ze ma mozliwosc miec wersje niezabezpieczona :)

wiec jesli chcecie to musicie odnalezc pana Kuliberde,albo jakiegos hakiera co to skrakuje ;)

Don't take it too seriously my love.

/// more for your atari ///

13

Odp: Robbo ST

ja chętnie bym sie tym zajął pod Amigą i bardzo sprytnymi programikami

gep/lamers^dial

14

Odp: Robbo ST

wiec jesli chcecie to musicie odnalezc pana Kuliberde,albo jakiegos hakiera co to skrakuje ;)

Z tego co wiem to Ramses teraz pisze doktorat (albo już napisał ? ) i może nie mieć czasu/chęci ...

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

15

Odp: Robbo ST

kurfa słabi z was hackerzy ;/ ehh...

"wszystko się kiedyś kończy......."

16

Odp: Robbo ST

[OT] Mylisz pojęcia - od łamania gier i innego softu są crackerzy a nie hackerzy :P

17

Odp: Robbo ST

Dobra ową zgrana dyskietke z Robbo na Quascie dostal - Sqward ... teraz tylko czekamy :-)

"wszystko się kiedyś kończy......."

18

Odp: Robbo ST

to ja też poproszę - maila znacie! :)

I Ty zostaniesz big endianem...

19

Odp: Robbo ST

jeśli się komuś uda, to tez się pisze na Robbo ST

grzybson/SSG^NG

20

Odp: Robbo ST

Również dołączam się do prośby, jeśli nie sprawi to kłopotu...

21

Odp: Robbo ST

Czy ktoś wyśle mi robbo na e-mail  Byłbym bardzo wdzięczny.

Pozdrawiam
Roman

22

Odp: Robbo ST

Kamil juz sie nie zajmuje Atari - wprawdzie ma jeszcze Falcona - ale propozycje jego odkupienia
nie wchodzi w gre...

Vulgar wybierasz sie na Forevera? To bys ja ze soba zabral... sprawdzi sie troche softu...

Ostatnio edytowany przez Piguła/Shpoon (2008-02-01 14:20:51)

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

23

Odp: Robbo ST

Hmmm... Teraz mi się przypomniał ten topic i że w roku 2005 prosiłem o Robbo ST na maila ;) Ktoś mógłby podesłać po latach? :)

24

Odp: Robbo ST

macgyver napisał/a:

[OT] Mylisz pojęcia - od łamania gier i innego softu są crackerzy a nie hackerzy :P

Propaganda! Prawdziwych hackerów juz nie ma ....

25

Odp: Robbo ST

@Jacques

Nie czytasz postów, nie ma na emaila, bo nie ma takiej wersji póki co, która dałaby się zgrać do obrazu i odczytać.

@Piguła

Sqward nie raczył się tym zająć i po ponad roku czasu odesłał. Teraz dyskietke ma Saulot. Nawet nie wiem czy jeszcze działa, dyskietki lubią się psuć.

Don't take it too seriously my love.

/// more for your atari ///