1

Temat: koszulka z WINO-em

na qp2k5 została zagubiona koszulka z ładnym, kolorowym logo WINO. data ważności o ile pamietam 26.07.7?. :) byłbym wdzięczny za jej zwrot. kto widział jej pijanego właściciela, ten wie, osssooo choozziiii. :)

Ostatnio edytowany przez epi (2005-08-20 22:27:47)

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

2

Odp: koszulka z WINO-em

czyli krotko piszac ktos ci ja z-WINO-ł?

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

Odp: koszulka z WINO-em

Pewnie Epi zaWINIŁ ja zostawiajac ;)

4

Odp: koszulka z WINO-em

no, jeśli podczas Wyginam-Compo była jedną z tych czarnych płacht latającym w tę i wewtę to scenariusza zbyt różowego dla niej/nich nie znajduję... :rolleyes:

I Ty zostaniesz big endianem...

5

Odp: koszulka z WINO-em

tak - pewnie sie zawineła w ten duży reflektor - z którym biegałem dookoła sceny. A tak nawiasem mówiąc - dobrze; że rowa pokazało tylko dwóch osobników, a meśka machała cyckami :) - hehehehehehe :D; ciekawe, jak też się mają Orneckie prysznice, bo z czego sobie ledwie przypominam - tegoroczna edycja miss mokrej coby tam nie było; rozegrała się przy użyciu Meśki, piwa marki SPECJAL, oraz lokalnego eliksiru młodości - napoju winopochodnego marki "BYX" :)-

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

6

Odp: koszulka z WINO-em

czekam na konkretne informacje (miker: mam podstawy aby twierdzić, że koszulka była cała podczas zakończenia party)

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.