26

Odp: diskMAGASCENES na małą atarkę

Dokladnie! Piszta gdzie chcecie, byle byszta pisali. Dobra konkurecja drozsza pieniedzy :)

W sumie, od X lat nie moge wyjsc z podziwu dlaczego potencjalni autorzy pytaja sie w czym pisac. Przeciez od tego redakcja garba dostaje, zeby sobie przekonwercic w co chce.

27

Odp: diskMAGASCENES na małą atarkę

No to Serious jest pod znakiem zapytania.... Stryjek: co ty na to? I gdzie Voy'a wsiąkło ?!? Miał siem odezwać.

Dałem plamę z czytaniem syzygy  :oops: na usprawiedliwienie powiem tylko , że jestem na numerze w którym niema użytego GHE...

Aż zaraz obaczę, co Vasco zdziałał od czasu, gdy pofatygował siem do mnie z Jurgim, celem przerobienia gotowej  :?:  :!:  :?:  źródłówki do czytnika plików GHE coby chciał działać w pamięci zwykłej - niechciała wyjść z pamięci RAM pod ROM'em (mojego byłego ulubionego obszaru na umieszczanie kodu :D ). hehe sam miałem problemy, by ją z tamtą wyciągnąć, a dziwiłem się biednemu Vascowi... Ale wylazła  :D

Lizard: fajne koło wymyśliłeś  :lol:

FAQ: Cegła waży kilogram i pół cegły. Ile ważą dwie cegły ? :D

JIL 4EVER!

28

Odp: diskMAGASCENES na małą atarkę

Casper:  :D  :D  :D Już jestem - nie mam za bardzo dostępu do sieci, więc jestem na niej mniej więcej co tydzień :? .

Z interfejsem do Seriousa nie jest zbyt ciekawie, bo Jager sprzedał swoją Atarkę dosłownie ze wszystkim, co miał na dyskach - no może źródełka do DOS Controla sobie zostawił :)... - łącznie ze źródłami Seriousa (starałem się wyperswadować mu to, żeby chociaż pod Ami wtedy zgrał je do ATRków, ale...). Zenkowi została praktycznie tylko przeglądarka do tekstów, bo Qcyk od 2 lat nie daje znaku życia :( ... Ja z kolei koderem nie jestem (cóś w Beju jeszcze wypocę i na tym koniec, tak więc chętnego kodera(/koderów? ;) ) powitamy z otwartymi ramionami  :D  :D

Teksty obojętnie w jakim formacie :) .... Najwyżej się pokonwerci ;)...

Muszę do Zenka napisać, bo ostatnie parę miesięcy zajęło mi kończenie magisterki (teraz wreszcie mam ją z głowy  :D ) - i jakoś zmotywować się do zebrania materiałów na artki (coś tam już mam, hehe).

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

29

Odp: diskMAGASCENES na małą atarkę

No to Voy piszemy,piszemy i jeszcze raz piszemy.Ja napisałem juz jednego artka.

gep/lamers^dial

30

Odp: diskMAGASCENES na małą atarkę

Voy: a czytales PW na forum?

31

Odp: diskMAGASCENES na małą atarkę

Voy: Atarke mam (1mb ramu i  816 (dzieki pinkowi i pasiowi)). KMK strajukją (pasiu obiecal zaradzić co prawda, a tera wiem, ze sesje ma ,wiec wiadomo - niebede przeszkadzal, ani nachalny też niechce byc Mam SIO2PC i CA-2001 (goła, ale wesoła i działa), więc coś tam pisać mogę). Słucham propozycji.

FAQ: Cegła waży kilogram i pół cegły. Ile ważą dwie cegły ? :D

JIL 4EVER!

32

Odp: diskMAGASCENES na małą atarkę

To już dwóch chętnych :)... Dzięki, chłopaki!  :o W sprawie dizajnu nowego numeru "Seriousa" wyrocznią jest Zenek i trza mi senda do niego wysłać.  :D Coś świeżego by się nadało... Logos z nazwą zina w TIPku, jakieś elementy grafiki z boków przeglądarki artków, fajna grafa w stopce redakcyjnej - może jakieś krótkie interko wprowadzające? Jeszcze jest czas i jeszcze się pomyśli :)

Powszechnie wiadomo, że kamień potrafi myśleć. Na tym fakcie opiera się cała elektronika.

Terry Pratchett - Równoumagicznienie

33

Odp: diskMAGASCENES na małą atarkę

Hm....
Ludzie!
Czy ja żle czytam, czy Wy żle piszecie!
Potok słów a nic z tego nie wynika, a rozwiązanie jest proste. Trzeba usiąść na krześle przysiąść trochę tyłka i napisać, napisać, napisać co trzeba i wysłać gdzie trzeba, czyli do mnie.
Bez urazy, czytam jakieś mamroty że to i tamto, czas leci, prąd się marnuje, klawiatura niszczy. Sumując całość zamiast tego mógł być dobry artykuł.
Nie jestem z gumy, nie daję rady, stąd moje prośby    POMOCY  !!!!  Nie nadchodzi.
Coś sobie przypominam, że #16 ukazał się a #17 w toku.
???
Dziwi pytanie i wątpliwości co z SERIOUS'em. Robię co mogę.
Ludzie! Pisać, nie marudzić!
Na co mi interfejs i do czego? Doskonale radzę sobie pisząc w Pantherze. Wy nie? Oj, dziwne to, na PC nie da się szybko i sprawnie?
Pisać, pisać przysyłać zrobię resztę.
KONKURENCJA mnie nie interesuje! Kto chce nie czyta SERIOUS'a. Kto chce czyta i jak do czegoś wiedza mu się przydaje to miło mi. Tyle. Grosza za to nie mam.
Kamyk pod pierwszy lepszy adres. Voy, mam nadzieję że dotrzymasz danego nieco wyżej słowa i napiszesz do mnie, co?
Inni.... czytaj wyżej.
Czytnik SERIOUS'a do bani? Jest dosyć podobny do "normalnego" SERIOUS'a nie rozumiem w czym problem.
Brak bajerów, muzyki, efektów. I owszem. Kto to ma zrobić. Ja!? A kto ustalił że arty mają być elektroniczne? Ja? Nie przypominam sobie. Nieco znam się na tym, więc o tym piszę. A o czym mam pisać o d.... Maryny?
Co za kraj, co za ludzie. Ale Was lubię, inaczej dawno podłożyłbym trochę dynamitu i puścił całość w diabły.
:)  To cały ja, nieco zawiedziony, zdołowany ale nie zrezygnowany.
Kelner, piFFko dla każdego!  (Na koszt własny) :)

Zenon ten od SERIOUS"a